Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

DIT Kitzbühel, kurzy němčiny v Rakousku pro dospělé

Výhody: Kitzbühel, kurzy němčiny v Alpách od 29, lyžování, v létě golf, nejvíce 5 studentů ve třídě, školní penzion, 1 týden kurzu od 12 790 Kč!

Místo: Kitzbühel, kurzy němčiny, Rakousko

Škola němčiny DIT Kitzbühel, školní pensionUlička v KitzbüheluKostel v Kitzbühelu

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Intensive 20   2045 min.1 týden a déle5 nejvíce3 - 9
Intensive 20+5   20+545 min.1 týden a déle5 nejvíce, 1 klient3 - 9

Ceník kurzů

Kurz/týdny12346další týden
Intensive 2012 79023 98034 18043 550 65 32010 890
Intensive 20+525 84049 22071 93093 890140 83023 470
Cena kurzů Intensive v Kč zahrnuje výuku, zapůjčení učebních materiálů, závěrečný certifikát a pojištění proti úpadku.

Příplatky

1. V ubytování se platí městská daň 3,5 EUR na den

Začátky kurzů

Kurzy Intensive 20 a Intensive 20+5: Každé pondělí.

Věk studentů

pro dospělé od 29 let, průměrný věk 35 let

Nevyučuje se

1.1. - 3.1., 22.12.2025 - 2.1.2026.

Výuka probíhá

9.00 - 10.30; 10.45 - 12.15; 13.15 - 14.00 hod. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno. Úvodní test budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni. Test je písemný a ústní.

Popis kurzů

náročnějším studentům němčiny, kteří požadují kvalitní kurzy němčiny ve škole rodinného typu a dávají přednost stuidu v prostředí horského střediska.

Kurz němčiny Intensive 20 má 20 lekcí výuky týdně ve skupině nejvíce 5 studentů. Kurz se zaměřuje na procvičování gramatiky a rozvoj konverzačních schopností. Pokud bude v kurzu jen jeden klient, bude mít 10 lekcí individuální výuky týdně, budou-li 2 klienti, budou mít 15 lekcí týdně.

Kurz němčiny Intensive 20+5 kombinuje kurz Intensive s 5 individuálními lekcemi týdně.

Popis školy

Kurzy němčiny v Kitzbühelu nabízí škola Deutsch in Tirol (DIT). Deutsch Institut Tirol (DIT) vyučuje kurzy němčiny pro dospělé a seniory od roku 1981, patří mezi nejstarší rakouské školy. Škola je členem rakouské asociace Campus Austria, která sdružuje rakouské školy pořádající kurzy němčiny pro cizince. DIT Kitzbühel se zaměřuje na výuku němčiny v malých skupinách, kapacita školy je nejvíce 50 studentů. Sídlí v typickém tyrolském domě cca 15 minut chůze od centra Kitzbühelu. Zastávka autobusů, které míří na sjezdovky, je 3 minuty chůze od školy.

Kitzbühel má sice jen 8 500 stálých obyvatel, ale toto slavné lyžařské letovisko zná každý lyžař. Kitzbühel leží hodinu jízdy od Salzburgu a Innsbrucku, blízko hranice s Německem, mezi horami Hahnenkamm (1712 m.n.m) a Kitzbühler Horn (1996 m.n.m). Kitzbühel má 56 vleků a 170 km sjezdovek! Skipass na 6 dnů stojí cca 250 - 300 EUR, dle sezóny. Pronájem lyží a bot stojí cca 175 - 251 EUR na týden, dle sezóny. Město ale žije sportem i v létě, koná se tu otevřené mistrovství Rakouska v tenisu. V létě se můžete věnovat jízdě na koni, golfu a dalším sportům.

Průměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Informace o Kitzbühelu najdete zde.

Mapa Kitzbühel s vyznačením školy DIT.

Ceník ubytování

Ubytování je od soboty nebo neděle před začátkem kurzu do soboty nebo neděle po ukončení kurzu.cena týdněnoc navíc
1. Školní penzion Oberhauser, naproti škole, pokoje se sprchovým koutem, toaleta na chodbě, ložní prádlo a ručníky poskytnuty, veřejná prádelna je nedaleko, WiFi připojení ve škole, ceny jsou orientační a platba je na místě!
dvoulůžkový pokoj, snídaně, jen pro dvojice, cena za pokoj, cena je cca 100 EUR
jednolůžkový pokoj, snídaně, cena je cca 50 EUR za noc
2. Školní penzion Entstrasser, max. 5 minut chůze od školy, pokoje s vlastní toaletou a koupelnou, WiFi zdarma, ložní prádlo a ručníky poskytnuty, veřejná prádelna je nedaleko
dvoulůžkový pokoj, snídaně, cena se mění dle sezóny, od 138 do 262 EUR za pokoj za noc
jednolůžkový pokoj, snídaně, cena se mění dle sezóny, od 82 do 126 EUR za pokoj za noc

Ubytování si můžete také zařídit i sami.
Jestliže Vám žádný nabízený typ ubytování nevyhovuje, sdělte nám, jaké ubytování byste chtěli. Děkujeme.

Program pro volný čas

Deutsch Institut Tirol Kitzbühel nabízí studentům němčiny úvodní večírek na přivítanou, vycházky do hor, víkendové návštěvy Innsbrucku, Mnichova a Salzburgu v doprovodu učitele. Studenti němčiny často vyrážejí s personálem školy lyžovat a jezdit na snowboardu. Ředitel školy Deutsch Institut Tirol dříve pracoval jako lyžařský instruktor a místní hory a lyžařské terény zná dokonale. Rád Vám poradí, kam se vydat.

Doprava

Individuálně autem nebo vlakem z Prahy (2 přestupy) nebo z Vídně (1 přestup). Dopravu si klienti zajišťují sami.

Skladba studentů (podle jazyků v předchozím roce)

  • Angličtina: 18%
  • Čeština: 15%
  • Francouzština: 14%
  • Italština: 4%
  • Maďarština: 3%






Jak si můžete objednat tento kurz?

  1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
    Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
  2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
  3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

  1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
  2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
  3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
    • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
    • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
    • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
    • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
  4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
  5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.