Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

Dialoge - Bodensee Sprachschule Lindau, kurz němčiny v Německu pro děti a mládež

Výhody: Intenzivní kurz němčiny pro mládež v Lindau, nádherné, bezpečné městečko u Bodamského jezera, nejvíce 11 studentů ve třídě, zajímavý program, ubytování v rodině, 2 týdny za 32 960 Kč!

Místo: Lindau, kurz němčiny, Německo

Škola němčiny Dialoge - Bodensee Sprachschule, studenti školy na výletěŠkola němčiny Dialoge - Bodensee Sprachschule, studenti při výucePohled na Lindau

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Junior Summer Program   20+545 min.1 - 4 týdny11 nejvíce3 - 7

Ceník kurzů

Kurz/týdny1234
Junior Summer Program 16 56032 96049 44065 590

CENY ROKU 2020 JSOU PLATNÉ I NA ROK 2021, POKUD PODÁTE PŘIHLÁŠKU NEJPOZDĚJI 30.11.2020.
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, učební materiály, ubytování, stravování, certifikát, jeden výlet a dvě odpolední aktivity týdně, autosová jízdenka na místní dopravu a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. Příplatek za speciální dietu je 660 Kč týdně.

Začátky kurzů

1týdenní kurz: 27.6., 4.7., 11.7., 18.7.2021. 2týdenní kurz: 27.6., 4.7., 11.7.2021. 3týdenní kurz: 27.6., 4.7.2021. 4týdenní kurz: 27.6.2021.

Věk studentů

pro děti a mládež od 14 do 17 let

Nevyučuje se

Učí se každý všední den.

Výuka probíhá

9.00 - 10.30; 11.00 - 12.30 hod., 2 odpoledne v týdnu 13.30 - 15.25 hod. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno. Úvodní test se bude konat první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni. Testování je přávážně ústní.

Popis kurzů

Pro mladé motivované studenty ve věku 14 - 17 let, kteří se chtějí učit němčinu v jednom z nejkrásnějších míst Evropy, na hranici tří německy mluvících zemí - Německa, Švýcarska a Rakouska.

Kurz němčiny, Lindau, Německo Junior Summer Program má 20 lekcí obecné němčiny a 5 odpoledních lekcí zaměřených na konverzaci. Ubytování v rodině.

Popis školy

Kurzy němčiny pro děti a mládež v Lindau, Německo, nabízí škola Dialoge - Bodensee Sprachschule v nádherném starobylém městečku Lindau na břehu Bodamského jezera. vznikla roku 1985, je členem asociace IALC. INTACT se školou spolupracuje již od roku 1998.

Kurzy pro děti škola pořádá ve stejné budově jako kurzy pro dospělé, v nádherném starobylém městečku Lindau na břehu Bodamského jezera. Výuka probíhá celkem v 6 učebnách, v přízemí jsou 2 učebny a velký salonek, kde všichni studenti obědvají a v 1. patře jsou další 4 učebny.

Lindau je krásné městečko s 26 000 obyvateli na jihu Bavorska, na břehu Bodamského jezera nedaleko Kostnice. Historické centrum Lindau leží na nevelkém ostrově spojeném s pevninou dvěma mosty. Modré jezero a Alpy v pozadí dotvářejí nádhernou scenérii města, které leží jen 2,5 hodiny vlakem od Mnichova a 2 hodiny od Curychu.

V Lindau se konají každý rok konference nositelů Nobelovy ceny. Na březích Bodamského jezera je řada starobylých památek, klášter na ostrově Reichenau je z roku 724. Pokud Vás zajímá technika, v blízkém Friedrichshafenu najdete největší muzeum vzducholodí na světě, hrabě Zeppelin je zde vyráběl.

Průměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Informace o Lindau najdete zde.

Mapa Lindau s vyznačením školy Dialoge - Bodensee Sprachschule.

Ceník ubytování

Ubytování je od neděle před začátkem kurzu do soboty po ukončení kurzu. Noc navíc nelze!
Rodina, max. 40 minut MHD od školy, dvoulůžkový pokoj, plná penze, obědy ve škole, ložní prádlo poskytnuto, ručníky s sebou, WiFi zdarma, praní zajištěno pro 2týdenní pobyty.

Příplatek za speciální dietu je 660 Kč týdně.

Program pro volný čas

Cena kurzů Summer School zahrnuje celodenní výlet v sobotu (Mnichov, Kostnice, Skylinepark aj.), 2 odpolední místní aktivity - např. prohlídka místních památek, minigolf, plavání, kanoe, šlapadla, vodní lyžování, grilování na břehu jezera, kino, hry apod. Neděle děti tráví s hostitelskou rodinou.

Doprava

Doprava do Lindau:

1. Individuální: rodiče přivezou dítě sami a přesvědčí se o kvalitě ubytování.

2. Letecky: rádi Vám zajistíme letenku Praha - Curych - Praha za nejnižší dostupnou cenu.

Odvoz organizovaný školou z letiště v Curychu do Lindau a zpět stojí 3 710 Kč pro přílety v neděli a odlety v sobotu mezi 12.00 - 17.00 hod. Odvoz od 22.00 do 6.00 hod stojí 3 710 Kč za 1 cestu.

1. Bude-li se student dopravovat vlakem, na vlakové stanici Lindau Hauptbahnhof si rodina studenta vyzvedne a následně odveze do ubytování. V den odjezdu bude o dítě taktéž postaráno doprovodem na vlakovou stanici.

2. Přiletí-li student letadlem, v příletové hale č. 1 u informací bude na studenty čekat zástupce školy, který bude oblečen v košili s logem “Dialoge” a v ruce bude držet ceduli s názvem školy. Zástupce školy studenty odvede k transferu, ten je dopraví k hostelu, kde budou na studenty čekat i hostitelské rodiny. V den odjezdu bude o dítě taktéž postaráno doprovodem k odbavovací přepážce.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2019)

 • Italština: 25%
 • Švédština: 17%
 • Čeština: 10%
 • Francouzština: 7%
 • Španělština: 5%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.