Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

LAL Malta Sliema, kurzy angličtiny na Maltě pro mládež

Výhody: Kurz angličtiny pro mládež, Sliema, Malta, kvalitní škola, bohatý program pro volný čas, rodina nebo rezidence, 2 týdny od 31 980 Kč včetně ubytování, stravování a odvozů!

Místo: Sliema, kurzy angličtiny, Malta

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Young Learner Family   2045 min.2 - 4 týdny15 nejvíce3 - 8
Young Learner Club Residence   2045 min.2 - 4 týdny15 nejvíce3 - 8
Young Learner Residence Centre   2045 min.2 - 4 týdny15 nejvíce3 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny234
Young Learner Family31 98046 57061 460
Young Learner Club Residence39 99058 61076 940
Young Learner Residence Centre43 32063 53083 750
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, učební materiály, uvedené ubytování a stravování, odvoz z letiště do ubytování a zpět na letiště, tričko, studentskou kartu, závěrečný certifikát, uvedený program a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. V rezidencích studenti platí vratný depozit 50 EUR.

2. Příplatek za speciální dietu v hostitelské rodině je 1 330 Kč týdně. WiFi v rodinách stojí 530 Kč týdně.

3. Poplatek škole za vyzvednutí a předání dítěte cestujícího s asistencí letušky je 1 860 Kč za obě cesty.

Začátky kurzů

Každé pondělí od 1.6. do 24.8.2020. Kurzy končí 4.9.2020.

Věk studentů

pro mládež od 14 do 17 let

Nevyučuje se

Učí se každý všední den.

Výuka probíhá

8.45 - 10.15; 10.45 - 12.15 hod., výuka může probíhat i odpoledne. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno. Úvodní test budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni.

Popis kurzů

Pro mladé studenty ve věku 14 - 17 let, kteří chtějí letní kurz angličtiny na Maltě. Kurz má 20 lekcí angličtiny týdně ve skupině nejvíce 15 studentů.

Kurz angličtiny Young Learner vylepší Vaši angličtinu a užijete si maltského slunce a památek. Kurz zahrnuje bohatý program pro volný čas.

Studenti kurzu Family bydlí v hostitelské rodině. Studenti kurzu Club Residence a Residence Centre jsou ubytováni v rezidencích.

Popis školy

Kurzy angličtiny na Maltě pro mládež nabízí škola LAL Malta od r. 1985. Je zakládající člen maltské asociace FELTOM, která sdružuje nejlepší školy nabízející kurzy angličtiny na Maltě.

LAL Malta nabízí bohatý program pro volný čas. Škola sídlí v klidné ulici nedaleko promenády ve Sliemě. Výhodou je, že si studenti mohou zvolit druh ubytování - hostitelskou rodinu nebo rezidenci. Škola LAL Malta nabízí kurzy angličtiny i pro dospělé studenty v budově, která leží 10 minut chůze od budovy určené pro mládežnické kurzy.

Určitě uvítáte, že v LAL Malta nedominují čeští studenti.

Sliema leží na severovýchodním pobřeží Malty, jen 20 minut jízdy od letiště. Sliema má asi 20 000 obyvatel a je hlavním turistickým centrem na Maltě. Na promenádě najdete spoustu kaváren, restaurací a obchodů. Sliema má výborné autobusové spojení do dalších krásných měst, do Valletty a St. Julians.

Průměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Informace v angličtině o Sliemě najdete zde.

Mapa Sliema s vyznačením školy LAL.

Ceník ubytování

Ubytování je od neděle před začátkem kurzu do neděle po ukončení kurzu nebo od soboty do soboty.
1. Rodina (kurz Family), max. 45 minut MHD od školy, 3 - 4lůžkový pokoj, plná penze, obědy v balíčku, WiFi za příplatek 530 Kč týdně, praní 1x týdně zdarma.
2. Club Residence (kurz Club Residence), cca 30 minut MHD od školy (doprava zajištěna), 4lůžkový pokoj, plná penze, obědy v balíčku, vlastní koupelna, klimatizace, bazén, WiFi ve společných prostorách zdarma, prádelna nedaleko, vratný depozit 50 EUR.
3. Residence Centre (kurz Residence Centre), cca 15 minut chůze od školy, 3 - 4lůžkový pokoj, plná penze, obědy v balíčku, vlastní koupelna, klimatizace, WiFi ve společných prostorách zdarma, prádelna nedaleko, vratný depozit 50 EUR.

Program pro volný čas

Cena kurzu zahrnuje bohatý program pro volný čas. Kromě večírku na uvítanou, tři odpolední akce týdně (např. hlavní město Valletta, Mdina „The Silent City“, Limestone Heritage, Harbour Cruise, Three Cities - Cospicua, Senglea a Vittoriosa, výlet na písečné pláže) a večerní akce (např. večírky a diskotéky v různém stylu, večerní akce ve městech Mdina nebo Valletta „Treasure Hunt“, jízda na motokárách). Dvě odpoledne v týdnu a v sobotu je volno, v neděli jsou na programu aktivity na pláži. Na místě si můžete zakoupit aktivity navíc.

Na všechny akce Vás bude vozit školní autobus. Během kurzu angličtiny v LAL Malta poznáte spoustu kamarádů, zlepšíte se v angličtině a užijete si koupání a slunce. Malta je krásná, neváhejte!

Doprava

Přímé lety Praha - Malta - Praha vždy v sobotu za nejnižší dostupnou cenu nebo víkendový přímý let Vídeň - Malta - Vídeň, je-li pro Vás Vídeň bližší letiště.

Odvoz z letiště do ubytování a zpět na letiště je zahrnut v ceně kurzu!

Po příletu na letiště, projití celní zónou a vyzvednutí zavazadel by se měl student dostavit do příletové letištní haly. Tam na něj bude čekat zástupce školy, který bude držet ceduli s logem školy LAL nebo IELS. Zástupce školy studenty přivítá a předá základní informace a dokumenty. Po shledání se se všemi studenty budou studenti odvedeni k připravenému autobusu. Zástupce školy se ujistí, že do autobusu nastoupili všichni studenti. Studenti jsou následně dopraveni do ubytování, kde je přivítá buď hostitelská rodina nebo v rezidenci vedoucí skupiny. Zaměstnanci školy budou studentům asistovat i při cestě z kurzu a pomohou jim s odbavením.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2019)

 • Němčina: 29%
 • Italština: 20%
 • Ruština: 18%
 • Polština: 5%
 • Čeština: 2%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.