Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

Embassy Summer Malta (dříve EC), kurzy angličtiny na Maltě pro mládež

Výhody: Kurz angličtiny, Malta, kurzy pro mládež, bohatý program plný aktivit, ubytování v rodinách nebo v hotelu, 2 týdny včetně ubytování, stravování a odvozů od 29 950 Kč!

Místo: Msida, kurzy angličtiny, Malta

Studenti EC Malta na výletě lodí

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
EC Malta Family   2045 min.2 - 10 týdnů15 nejvíce3 - 8
EC Malta Hotel Residence   2045 min.2 - 10 týdnů15 nejvíce3 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny234další týden
EC Malta Family29 95044 52058 95014 740
EC Malta Hotel Residence37 86055 95073 97018 490
Cena v Kč zahrnuje výuku, učební materiály, uvedené ubytování a stravu, odvoz z letiště do ubytování a zpět, dopravu z ubytování do školy a zpět, závěrečný certifikát, uvedený program pro volný čas a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. Speciální dieta v rodině nebo v hotelu stojí 1 190 Kč týdně.

2. Poplatek škole za vyzvednutí a předání dítěte cestujícího s asistencí letušky 1 560 Kč za obě cesty.

Začátky kurzů

Každou sobotu od 20.6. do 15.8.2020, kurzy končí 29.8.2020.

Věk studentů

pro mládež od 14 do 17 let

Nevyučuje se

29.6.2020.

Výuka probíhá

9.00 - 10.30; 10.45 - 12.15 hod.nebo 13.15 - 14.45; 15.00 - 16.30 hod. Rozvrhy se mohou mírně lišit v závislosti na aktuální obsazenosti školy. Dopolední a odpolední výuka se střídá. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno. Úvodní test budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni.

Popis kurzů

Jazykový kurz na Maltě pro mládež s názvem EC Malta je určen mládeži ve věku 14 - 17 let, má 20 lekcí obecné angličtiny týdně ve skupině nejvíce 15 studentů. Studenti EC Malta Family bydlí v rodinách, studenti EC Malta Hotel Residence bydlí v hotelu.

Popis školy

Škola angličtiny Embassy Summer (dříve EC Malta) vznikla roku 1991 a patří mezi nejlepší školy na Maltě. O děti je výborně postaráno, z ubytování je každé ráno sváží školní autobus a odváží je zpět do ubytování a na školní akce. Třídy jsou klimatizované. Výuka probíhá v St. Martin's College v Msidě.

Msida je malé město v konurbaci, která sahá od Valletty po St. Julians. Bývalá rybářská vesnička má dnes 14 000 obyvatel. V Msidě sídlí univerzita i fakultní nemocnice. Městečko má krásnou marínu a sídlí v ní soukromá střední škola St. Martin's College, kde probíhá výuka letních kurzů angličtiny.

Průměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.

Informace v angličtině o San Ġwann najdete zde.
Informace v angličtině o Qawra najdete zde.
Informace v angličtině o St. Paul's Bay najdete zde.
Informace v angličtině o St. Julians najdete zde.
Informace v angličtině o Sliemě najdete zde.

Mapa Msida s vyznačením školy St. Martin's College v níž se nachází Embassy Summer Malta.

Ceník ubytování

Ubytování je od soboty před začátkem kurzu do soboty po ukončení kurzu nebo od neděle do neděle.
1. Rodina, kurz EC Malta Family, do 30 minut jízdy školním autobusem, třílůžkový nebo čtyřlůžkový pokoj, plná penze (teplé nebo studené obědy, na výlety oběd v balíčku), sdílená koupelna, osušku na pláž s sebou! Praní 1x týdně v ceně.
2. Hotel Residence St. Paul‘s Bay, kurz EC Malta Hotel Residence, cca 30 min. jízdy školním autobusem od školy, třílůžkový až čtyřlůžkový pokoj s vlastní koupelnou, plná penze (teplé i studené obědy, na výlety oběd v balíčku), 50 EUR vratný depozit, osušku na pláž s sebou, praní: 3 kg za cca 18 EUR, WiFi zdarma ve společných prostorách.

Program pro volný čas

Cena kurzů zahrnuje při dvoutýdenním pobytu 5 odpoledních či dopoledních aktivit (záleží na rozvrhu), 5 večerních aktivit a jeden celodenní výlet. Během půldenních aktivit se můžete těšit na prohlídku současného hlavního města Valletty, bývalého hlavního města Mdiny, pláže Mellieha, vodního parku. Večer si užijete pěnovou párty, barbecue, food festival, sportovní večer, honba za pokladem apod. Celodenní výlety Vás zavedou na ostrov Comino nebo Gozo. V neděli, zbývající odpoledne a večery mají studenti volno.

Studenti, kteří bydlí v rodinách, chodí do školy pěšky, pokud bydlí blízko školy, většina studentů ale jezdí do školy nebo na aktivity a zpět školním autobusem. Studenti bydlící v hostitelských rodinách bydlí nejdál 30 minut autobusem od školy. Studenty, kteří bydlí v hotelu, dopravuje na výuku nebo na školní aktivity
a zpět školní autobus.

Doprava

Přímé lety Praha - Malta - Praha vždy v sobotu za nejnižší dostupnou cenu nebo víkendový přímý let Vídeň - Malta - Vídeň.

Odvoz z letiště do ubytování a zpět na letiště poskytuje škola zdarma.

Po příletu na letiště, projití celní kontrolou a vyzvednutí zavazadel by se měl student dostavit do letištní příletové haly, kde bude uvítán zástupcem školy. Ten bude mít na sobě tričko s logem EC a v ruce bude držet ceduli s nápisem EC. Pokud by se stalo, že by student nemohl zástupce školy nalézt, měl by se přemístit k “Welcome Service Area” a zde na zástupce školy počkal. Zástupce školy EC přivítá studenta, zodpoví všechny otázky a odvede ho k transferu, který ho pak následně dopraví do ubytování. V den odjezdu bude o dítě taktéž postaráno doprovodem k odbavovací přepážce.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2019)

 • Francouzština: 17%
 • Italština: 16%
 • Ruština: 16%
 • Japonština: 8%
 • Čeština: 1%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.