Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

Wynchemna Calgary, kurzy angličtiny v Kanadě pro děti a mládež

Výhody: Kurzy angličtiny pro mládež v Calgary, skvělý sportovně laděný program, výlety, poslední týden pobytu je putovní tábor po Skalistých horách, 3 týdny 81 990 Kč, 4 týdny 94 680 Kč!

Místo: Calgary, kurz angličtiny pro děti a mládež, Kanada

Krajina poblíž CalgaryŠkola angličtiny Wynchemna, sportovní aktivity - hokej

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Wynchemna Youth Calgary   2050 min.3 nebo 4 týdny, z toho jeden týden putovní tábor po Skalistých horách10 nejvíce, obvykle 83 - 9
Wynchemna Road Trip   2050 min.5 týdnů10 nejvíce, obvykle 83 - 9

Ceník kurzů

Kurz/týdny345
Wynchemna Youth Calgary81 99094 680--
Wynchemna Road Trip -----127 970

3týdenní kurz 19.7. - 8.8.2023 a 5týdenní Road Trip je vyprodaný, na ostatních termínech jsou ještě místa, ale plní se docela rychle.
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, učební materiály, ubytování, plnou penzi, odvoz z letiště a zpět, program pro volný čas včetně týdenního “puťáku” v národních parcích Skalistých hor, závěrečný certifikát a pojištění proti úpadku.

Příplatky

1. Doporučené kapesné je cca 150 CAD na týden.

2. Příplatek za dietu není, nicméně školy Wynchemna nemohou garantovat splnění dietních požadavků.

Začátky kurzů

Calgary 3týdenní kurzy: 4.7. - 24.7.; 19.7. - 8.8., 3.8. - 23.8.2023. Calgary 4týdenní kurzy: 27.6. - 24.7.; 12.7. - 8.8., 27.7. - 23.8.2023. Road Trip: 5týdenní kurz: 4.7. - 7.8.2023. První den je den odletu z Prahy, poslední den je den odletu z Calgary či Vancouveru.

Věk studentů

pro mládež od 15 do 23 let Calgary

Nevyučuje se

Učí se celý týden, i v sobotu a v neděli, ne však v putovním týdnu.

Výuka probíhá

9.30 - 14.00 hod., rozvrh a délka lekcí se mohou díky programu měnit!

Popis kurzů

Pro mládež ve věku 15 - 23 let, která má ráda sportovní aktivity a chce poznat krásnou kanadskou přírodu. Výuku angličtiny v rozsahu 20 lekcí týdně Wynchemna Youth doplňuje bohatou nabídkou sportovních aktivit a výletů. Každá třída má obvykle 3 různé učitele, výuka se zaměřuje na konverzaci, rozvoj psaní a čtení. Závěrečný týden kurzu je bez výuky, vyrazíte na putovní tábor po národních parcích provincie Alberta. Účastníci kurzu Road Trip studují 2 týdny v Calgary, účastní se putovního tábora po Skalistých horách a Britské Kolumbii a pak 2 týdny studují ve Vancouveru. Wynchemna zajistí stany, spací pytle a tábornické vybavení. Batohy si vezměte vlastní.

K vycestování do Kanady na dobu kratší 6 měsíců není třeba vízum, je nutná registrace eTA (7 CAD).

Popis školy

Kurzy angličtiny pro mládež v Calgary jsou specializace školy Wynchemna Calgary. Jde o školu s intenzivním programem pro volný čas, jemuž dominují hlavně sporty. Studenti bydlí na univerzitních kolejích.

Škola dbá na to, aby studenti neustále mluvili anglicky - English only. Na kurzu panuje přátelská a pozitivní atmosféra, mnoho studentů se na kurz vrací. Wynchemna se o studenty výborně stará. Na 8 studentů zpravidla připadá jako dohled jeden učitel nebo instruktor. Učitelé a ředitel školy bydlí na kolejích a můžete se na ně kdykoliv obrátit.

Calgary má milion obyvatel, je centrem kanadského Divokého západu. Alberta, to jsou hlavně úchvatné Skalisté hory a přátelští lidé.

Informace v angličtině o Calgary najdete zde.

Mapa Calgary s vyznačením školy Wynchemna.Slideshow z kurzů Wynchemna Calgary

Ceník ubytování

Calgary: Komfortní kolej, dvoulůžkový pokoj, plná penze - tři jídla denně a svačina. Pro 4 pokoje je společný obývací pokoj s TV a telefonem, 2 koupelny a kuchyňka, WiFi zdarma, praní za příplatek cca 3 CAD.
Vancouver: Komfortní kolej UBC, dvoulůžkový pokoj, plná penze - tři jídla denně a svačina. Na jednom podlaží
jsou 4 koupelny, kuchyňka a společenská místnost, WiFi zdarma, praní za příplatek cca 4 CAD.

Calgary i Vancouver: Studenti snídají společně s učiteli, u oběda si mohou vybrat ze široké nabídky jídel, večeře se podávají na různých místech, podle toho, co mají studenti na programu.

Program pro volný čas

Wynchemna Calgary nabízí 35 hodin aktivit týdně: sport (jízda na kánoi, kolečkových bruslích nebo kajaku, basketbal, kuželky, bruslení, volejbal, hokej atd.) a výlety - Calgary: Royal Tyrrell Museum, Horse Shoe Canyon. V posledním týdnu kurzu je putovní tábor po Skalistých horách. Navštívíte např. národní park Banff, národní park Jasper, ledovec Columbia Icefields, Kananaskis a Edmonton, hlavní město Alberty. Uvidíte jezera Lakes Louise a Peyto Lake.

Na putovním táboru jsou děti v doprovodu zkušených instruktorů. Budete jezdit po Albertě klasickým školním autobusem a tábořit ve stanech na vyhrazených tábořištích, pomáhat s vařením jídla. Poznáte nejkrásnější místa v Albertě a poslední den budete mít možnost nákupů ve West Edmonton Hall, největším nákupním středisku v Severní Americe. Určitě se Vám nebude chtít domů!
Účastníci kurzu Road Trip tráví 2 týdny kurzu v Calgary, pak následuje putovní tábor po Skalistých horách a v Britské Kolumbii a 2 týdny kurzu ve Vancouveru.

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenky do Calgary za nejnižší dostupnou cenu.

Odvoz z letiště v Calgary na koleje a zpět poskytuje škola zdarma! Účastníci kurzu Wynchemna Road Trip musí mít přílet do Calgary a odlet z Vancouveru!

Po příletu na letiště, vyzvednutí zavazadel a projití celní kontrolou bude na studenty v příletové letištní hale čekat zástupce školy, který bude oblečen v tričku s logem Wynchemna a také bude držet cedulkou se jménem studenta. Zástupce školy studenty následně dopraví do ubytování. Na konci programu zástupce školy Wynchemna opět odveze studenty na letiště a pomůže jim s odbavením.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2022)

 • Čínština: 22%
 • Španělština: 18%
 • Italština: 14%
 • Francouzština: 8%
 • Čeština: 7%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.