Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

Wynchemna Calgary, kurzy angličtiny v Kanadě pro děti a mládež

Výhody: Calgary, sportovně laděný program, výlety, poslední týden pobytu je putovní tábor po Skalistých horách, 3 týdny za 83 640 Kč, 4 týdny za 95 920 Kč!

Místo: Calgary, kurz angličtiny pro děti a mládež, Kanada

Krajina poblíž CalgaryŠkola angličtiny Wynchemna, sportovní aktivity - hokej

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Wynchemna Youth Calgary   2050 min.3 nebo 4 týdny, z toho jeden týden putovní tábor po Skalistých horách10 nejvíce, obvykle 83 - 9

Ceník kurzů

Kurz/týdny34
Wynchemna Youth Calgary83 64095 920
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, učební materiály, ubytování, plnou penzi, odvoz z letiště a zpět, program pro volný čas včetně týdenního “puťáku” v národních parcích Skalistých hor, závěrečný certifikát a pojištění proti úpadku.

Příplatky

1. Doporučené kapesné je cca 150 CAD na týden.

2. Příplatek za dietu není, nicméně školy Wynchemna nemohou garantovat splnění dietních požadavků.

Začátky kurzů

Calgary 3týdenní kurzy: 4.7. - 24.7.; 19.7. - 8.8., 3.8. - 23.8.2024. Calgary 4týdenní kurzy: 27.6. - 24.7.; 12.7. - 8.8., 27.7. - 23.8.2024. První den je den odletu z Prahy, poslední den je den odletu z Calgary.

Věk studentů

pro mládež od 15 do 23 let Calgary

Nevyučuje se

Učí se celý týden, i v sobotu a v neděli, ne však v putovním týdnu.

Výuka probíhá

9.30 - 14.00 hod., rozvrh a délka lekcí se mohou díky programu měnit!

Popis kurzů

Pro mládež ve věku 15 - 23 let, která má ráda sportovní aktivity a chce poznat krásnou kanadskou přírodu. Výuku angličtiny v rozsahu 20 lekcí týdně Wynchemna Youth doplňuje bohatou nabídkou sportovních aktivit a výletů. Každá třída má obvykle 3 různé učitele, výuka se zaměřuje na konverzaci, rozvoj psaní a čtení. Závěrečný týden kurzu je bez výuky, vyrazíte na putovní tábor po národních parcích provincie Alberta. Účastníci kurzu

K vycestování do Kanady na dobu kratší 6 měsíců není třeba vízum, je nutná registrace eTA (7 CAD).

Popis školy

Kurzy angličtiny pro mládež v Calgary jsou specializace školy Wynchemna Calgary. Jde o školu s intenzivním programem pro volný čas, jemuž dominují hlavně sporty. Studenti bydlí na univerzitních kolejích.

Škola dbá na to, aby studenti neustále mluvili anglicky - English only. Na kurzu panuje přátelská a pozitivní atmosféra, mnoho studentů se na kurz vrací. Wynchemna se o studenty výborně stará. Na 8 studentů zpravidla připadá jako dohled jeden učitel nebo instruktor. Učitelé a ředitel školy bydlí na kolejích a můžete se na ně kdykoliv obrátit.

Calgary má milion obyvatel, je centrem kanadského Divokého západu. Alberta, to jsou hlavně úchvatné Skalisté hory a přátelští lidé.

Informace v angličtině o Calgary najdete zde.

Mapa Calgary s vyznačením školy Wynchemna.Slideshow z kurzů Wynchemna Calgary

Ceník ubytování

Komfortní kolej, dvoulůžkový pokoj, plná penze - tři jídla denně a svačina. Pro 4 pokoje je společný obývací pokoj s TV a telefonem, 2 koupelny a kuchyňka, WiFi zdarma, praní za příplatek cca 3 CAD.

Calgary i Vancouver: Studenti snídají společně s učiteli, u oběda si mohou vybrat ze široké nabídky jídel, večeře se podávají na různých místech, podle toho, co mají studenti na programu.

Program pro volný čas

Wynchemna Calgary nabízí 35 hodin aktivit týdně: sport (jízda na kánoi, kolečkových bruslích nebo kajaku, basketbal, kuželky, bruslení, volejbal, hokej
atd.) a výlety: Royal Tyrrell Museum, Horse Shoe Canyon.

V posledním týdnu kurzu je putovní tábor po Skalistých horách. Navštívíte např. národní park Banff, národní park Jasper, ledovec Columbia Icefields, Kananaskis a Edmonton, hlavní město Alberty. Uvidíte jezera Lakes Louise a Peyto Lake. Poznáte spoustu nových kamarádů, s nimiž budete udržovat kontakt i po návratu domů. Na putovním táboru jsou děti v doprovodu zkušených instruktorů. Budete jezdit po Albertě klasickým školním autobusem a tábořit ve stanech na vyhrazených tábořištích, pomáhat s vařením jídla. Poznáte
nejkrásnější místa v Albertě a poslední den budete mít možnost nákupů ve West Edmonton Hall, největším nákupním středisku v Severní Americe. Z pobytu v Kanadě se Vám určitě nebude chtít domů!

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenku do Calgary za nejnižší dostupnou cenu.

Odvoz z letiště v Calgary na koleje a zpět poskytuje škola zdarma!

Po příletu na letiště, vyzvednutí zavazadel a projití celní kontrolou bude na studenty v příletové letištní hale čekat zástupce školy, který bude oblečen v tričku s logem Wynchemna a také bude držet cedulkou se jménem studenta. Zástupce školy studenty následně dopraví do ubytování. Na konci programu zástupce školy Wynchemna opět odveze studenty na letiště a pomůže jim s odbavením.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2023)

 • Němčina: 28%
 • Španělština: 19%
 • Čeština: 15%
 • Thajština: 9%
 • Francouzština: 8%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.