Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

Wynchemna Calgary a Vancouver, kurzy angličtiny v Kanadě pro děti a mládež

Výhody: Kurzy angličtiny pro mládež Kanada, Calgary, Vancouver, skvělý sportovně laděný program, výlety, týdenní putovní tábor: Skalisté hory nebo Whistler a ostrov Vancouver, 3 týdny od 66 330 Kč!

Místo: Calgary, Vancouver, kurz angličtiny, Kanada

Krajina poblíž CalgaryŠkola angličtiny Wynchemna, sportovní aktivity - hokej

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Wynchemna Youth Calgary   2050 min.3 nebo 4 týdny, z toho jeden týden putovní tábor po Skalistých horách10 nejvíce, obvykle 83 - 9
Wynchemna Youth Vancouver   2050 min.3 týdny, z toho jeden týden putovní tábor do Whistleru a na ostrov Vancouver.10 nejvíce, obvykle 83 - 9
Wynchemna Road Trip   2050 min.4 nebo 5 týdnů10 nejvíce, obvykle 83 - 9

Ceník kurzů

Kurz/týdny345
Wynchemna Youth Calgary 15 - 23 let66 33076 830---
Wynchemna Youth Vancouver 13 - 21 let79 920------
Wynchemna Road Trip 15 - 23 let---94 330104 980
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, učební materiály, ubytování, plnou penzi, odvoz z letiště a zpět, program pro volný čas včetně týdenního “puťáku” v národních parcích Skalistých hor nebo do okolí Vancouveru, závěrečný certifikát a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. Doporučené kapesné je cca 150 CAD na týden.

2. Příplatek za dietu není, nicméně školy Wynchemna nemohou garantovat splnění dietních požadavků.

Začátky kurzů

Calgary: 3týdenní kurzy: 4.7. - 24.7.; 19.7. - 8.8.; 3.8.. - 23.8.2021. 4týdenní kurzy: 27.6. - 24.7.; 12.7. - 8.8.; 27.7. - 23.8.2021. Vancouver: 3týdenní kurz: 26.7. - 15.8.2021. Road Trip: 4týdenní kurz: 11.7. - 7.8.2021. 5týdenní kurz: 4.7. - 7.8.2021. První den je den odletu z Prahy, poslední den je den odletu z Calgary nebo Vancouveru.

Věk studentů

pro mládež od 15 do 23 let Calgary a od 13 do 21 let Vancouver

Nevyučuje se

Učí se celý týden, i v sobotu a v neděli, ne však v putovním týdnu.

Výuka probíhá

9.30 - 14.00 hod., rozvrh a délka lekcí se mohou díky programu měnit!

Popis kurzů

Pro mládež ve věku 15 - 23 let (Calgary, Road Trip) a 13 - 21 let (Vancouver), která má ráda sportovní aktivity a chce poznat krásnou kanadskou přírodu.

Výuku angličtiny v rozsahu 20 lekcí týdně Wynchemna doplňuje bohatou nabídkou sportovních aktivit a výletů. Každá třída má obvykle 3 různé učitele, výuka se zaměřuje na konverzaci, rozvoj psaní a čtení. Závěrečný týden kurzu je bez výuky, vyrazíte na putovní tábor po národních parcích provincie Alberta (v Calgary) a na ostrov Vancouver a do Whistleru (ve Vancouveru).

Účastníci kurzu Road Trip (15 - 23 let) studují v Calgary a účastní putovního tábora na obou městech. Wynchemna zajistí stany, spací pytle a tábornické vybavení. Batohy si vezměte vlastní.

K vycestování do Kanady na dobu kratší 6 měsíců není třeba vízum, je nutná registrace eTA (7 CAD).

Popis školy

Kurzy angličtiny pro mládež v Calgary a Vancouveru jsou specializace školy Wynchemna Calgary a Vancouver. Jde o školu s intenzivním programem pro volný čas, jemuž dominují hlavně sporty. Studenti bydlí na univerzitních kolejích.

Škola dbá na to, aby studenti neustále mluvili anglicky - English only. Na kurzu panuje přátelská a pozitivní atmosféra, mnoho studentů se na kurz vrací. Wynchemna se o studenty výborně stará. Na 8 studentů zpravidla připadá jako dohled jeden učitel nebo instruktor. Učitelé a ředitel školy bydlí na kolejích a můžete se na ně kdykoliv obrátit.

Calgary má milion obyvatel, je centrem kanadského Divokého západu. Alberta, to jsou hlavně úchvatné Skalisté hory a přátelští lidé.

Vancouver je nejkrásnější kanadské město. Leží na pacifickém pobřeží, má 1,5 milionu obyvatel a jeho zátoky a krásné panorama hor Vás určitě nadchnou.

Informace v angličtině o Calgary najdete zde.
Informace o Vancouveru najdete zde.

Mapa Calgary s vyznačením školy Wynchemna.


Mapa Vancouver s vyznačením školy Wynchemna.

Ceník ubytování

Calgary: Komfortní kolej, dvoulůžkový pokoj, plná penze - tři jídla denně a svačina. Pro 4 pokoje je společný obývací pokoj s TV a telefonem, 2 koupelny a kuchyňka, WiFi zdarma, praní za příplatek cca 3 CAD.
Vancouver: Komfortní kolej UBC, dvoulůžkový pokoj, plná penze - tři jídla denně a svačina. Na jednom podlaží jsou 4 koupelny, kuchyňka a společenská místnost, WiFi zdarma, praní za příplatek cca 3 CAD.

Studenti snídají společně s učiteli, u oběda si mohou vybrat ze široké nabídky jídel, večeře se podávají na různých místech, podle toho, co mají studenti na programu.

Program pro volný čas

Kurzy Wynchemna jsou nabité výlety a sportem (jízda na kánoi, kolečkových bruslích nebo kajaku, basketbal, kuželky, bruslení, volejbal, hokej atd.). Calgary: Royal Tyrrell Museum, Horse Shoe Canyon. Vancouver: Aquarium Marine Science Centre, ostrov Granville nebo Stanley Park.

V posledním týdnu kurzu v Calgary je putovní tábor po Skalistých horách. Navštívíte např. národní park Banff, národní park Jasper, Columbia Icefields, Kananaskis a Edmonton, hlavní město Alberty.

V posledním týdnu kurzu ve Vancouveru je putovní tábor do Whistleru a na ostrov Vancouver. Navštívíte Victorii, budete pozorovat velryby, jezdit na kajaku po moři.

Účastníci kurzu Road Trip tráví část pobytu v Calgary a část ve Vancouveru, účastní se částí putovního tábora v obou destinacích (3-4 dny na obou místech). Na putovním táboru jsou děti v doprovodu zkušených instruktorů. Určitě se jim nebude chtít domů!

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenky do Calgary nebo Vancouveru za nejnižší dostupnou cenu.

Odvoz z letiště v Calgary nebo Vancouveru na koleje a zpět poskytuje škola zdarma. Účastníci kurzu Wynchemna Road Trip musí mít přílet do Calgary a odlet z Vancouveru!

Po příletu na letiště, vyzvednutí zavazadel a projití celní kontrolou bude na studenty v příletové letištní hale čekat zástupce školy, který bude oblečen v tričku s logem Wynchemna a také bude držet cedulkou se jménem studenta. Zástupce školy studenty následně dopraví do ubytování. Na konci programu zástupce školy Wynchemna opět odveze studenty na letiště a pomůže jim s odbavením.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2019)

 • Čínština: 22%
 • Španělština: 18%
 • Italština: 14%
 • Francouzština: 8%
 • Čeština: 7%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.