Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

CES (Centre of English Studies) Dublin, kurzy angličtiny v Irsku pro děti a mládež

Výhody: Dublin, špičková škola pro mládež, přátelské rodiny, aktivity nebo příprava na CAE, 2 týdny od 42 950 Kč (ubytování, stravování a program pro volný čas)!

Místo: Dublin, kurzy angličtiny, Irsko

Škola angličtiny Centre of English Studies, Dublin, studenti při odpoledních aktivitáchŠkola angličtiny Centre of English Studies, Dublin, studenti v hostitelské rodiněDublinský hrad

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Junior Standard & Activity   2045 min.2 - 8 týdnů15 nejvíce3 - 8
Junior Intensive & Activity   2745 min.2 - 8 týdnů15 nejvíce3 - 8
CAE Fast Track Exam   2045 min.4 týdny15 nejvíce5 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny234
Junior Standard & Activity42 95064 34085 530
Junior Intensive & Activity48 78069 58096 990
CAE Fast Track Exam------93 980
Cena v Kč zahrnujevýuku, registraci, učební materiály, uvedené ubytování, stravování, závěrečný certifikát, uvedený program pro volný čas a pojištění proti úpadku. Cena kurzu Fast Track Exam zahrnuje také zkušební poplatek za zkoušku CAE.

Příplatky

1. Jízdenka na MHD v Dublinu stojí 1 030 Kč.

2. Příplatek za speciální dietu je 910 Kč týdně.


3. Poplatek za odvoz na letiště pro lety, které odlétají z Dublinu před 08.00 hod ráno, je 3 240 Kč.

Začátky kurzů

Standard a Intensive: každé pondělí od 24.6. do 5.8.2024. Kurzy končí 16.8.2024. Je-li v pondělí svátek, začíná se v úterý. CAE Fast Track Exam začíná 1.7. a končí 26.7.2024. Kurz trvá 4 týdny, zkouška je 25.7. - 26.7.2024 a skládá se v kampusu školy.

Věk studentů

pro mládež od 14 do 17 let

Nevyučuje se

5.8.2024

Výuka probíhá

Standard a CAE: 9.30 - 12.45 hod. Intensive: navíc 3x týdně 13.45 - 15.30 hod. Kurzy jsou v kampusů Mount Temple, Mercy College nebo St. Paul‘s College. Úvodní test budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni. Test je písemný a ústní.

Popis kurzů

pro mládež v Dublinu, ve škole CES Dublin je určen pro studenty, kteří si chtějí zlepšit angličtinu v Dublinu a užít si pohostinnosti irských rodin.

Kurz angličtiny Junior Standard & Activity má 20 lekcí výuky angličtiny týdně, lekce se zaměřují na osvojení gramatiky, konverzačních a poslechových dovedností.

Kurz angličtiny Junior Intensive & Activity má 27 lekcí výuky angličtiny týdně. Náplň kurzu je stejná jako u kurzu Standard, studenti mají navíc 3x týdně lekce zaměřené na konverzaci.

Kurz angličtiny CAE Fast Track Exam mmá 20 lekcí výuky angličtiny týdně a připraví Vás ke složení zkoušky CAE. Zkouška proběhne 25.7.2024. Vaše vstupní znalosti ověříme testem při podání přihlášky. Tento kurz probíhá v campusu Mercy College.

Popis školy

CES (Centre of English Studies) nabízí kurzy angličtiny pro mládež v Dublinu od r. 1979. CES má skvělou pověst, je členem irské asociace MEI a prestižních asociací EAQUALS a IALC. CES je rodinný podnik, řídí ji druhá generace rodiny Quinových.

Kurz Junior Standard probíhá ve škole St. Paul‘s College, Junior Intensive a CAE Fast Track Exam probíhá v Mercy College. Toto umístění může být změněno dle aktuální situace. Obě školy sídlí v rezidenčních čtvrtích Dublinu. Hostitelské rodiny bydlí do 25 minut místní dopravou. Zábavná výuka, kvalitní rodiny a perfektní organizace zaručují, že se Vašemu dítěti nebude chtít z Irska domů.
Dublin, hlavní město Irska, leží na východním pobřeží Irska na řece Liffey. Dublin má cca 1,4 milionu obyvatel a je plný mladých lidí.

Dublin, hlavní město Irska, leží na východním pobřeží Irska na řece Liffey. Dublin má cca 1,4 milionu obyvatel a je plný mladých lidí.

Video o kurzech angličtiny pro mládež ve škole CES Dublin


Průměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Základní informace o cestování, Irsko, zdroj Ministerstvo zahraničních věcí České republiky zde.
Kontakt na český zastupitelský úřad v Irsku zde.
Informace o Dublinu najdete zde.
Mapa Irska zde.

Mapa Dublin s vyznačením školy Centre of English Studies (Mount Temple School).Mapa Dublin s vyznačením školy Centre of English Studies (Mercy College).Mapa Dublin s vyznačením školy Centre of English Studies (St. Paul‘s College).

Ceník ubytování

Ubytování je od soboty nebo neděle před začátkem kurzu do soboty nebo neděle po ukončení kurzu.
Rodina, do 25 min. MHD od školy, 2-3lůžkový pokoj, WiFi zdarma, praní 1x týdně zdarma, plná penze (obědy v balíčku).

Program pro volný čas

Program pro volný čas je 4 odpoledne týdně (v pátek odpoledne je volno), škola pořádá 2 večerní akce týdně (diskotéky) a celodenní výlet v sobotu.

Studenti kurzu Junior Intensive & Activity mají jednu odpolední aktivitu týdně, 2 večerní aktivity a jeden sobotní celodenní výlet týdně. Neděle tráví studenti s hostitelskými rodinami. Sobotní celodenní výlet míří do Kilkenny a na stejnojmenný hrad, do městečka Athlone, do krásného údolí Glendalough a kláštera z 6. století a nebo do Belfastu.

Odpolední aktivity: hrad Malahide, Guinness Store House, National History Museum, Národní galerie, sportovní odpoledne (fotbal, basketbal, stolní tenis, volejbal, aerobik, různé hry apod.). Studenti si na místě mohou zakoupit večerní aktivity navíc, např. bowling, kino, večer s irskou hudbou, Quazar, ceny se pohybují od 5 do 10 EUR.

Doprava

Rádi Vám zajistíme přímou letenku Praha - Dublin - Praha za nejnižší dostupnou cenu.

Odvoz organizovaný školou z letiště v Dublinu do hostitelské rodiny a zpět na letiště stojí 3 790 Kč. Odvozy jsou povinné pro studenty mladší 16 let!

Pokud Vaše dítě využije odvoz z letiště organizovaný školou, vyzvedne je v letištní hale zástupce školy, který zajistí jeho dopravu přímo do místa ubytování. A opět při skončení kurzu Vaše dítě zástupce školy odveze z ubytování (případně školy) na letiště a pomůže s odbavením zavazadel.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2023)

 • Italština: 35%
 • Španělština: 15%
 • Němčina: 10%
 • Francouzština: 8%
 • Čeština: 3%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.