Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

The Linguaviva Centre Dublin, kurzy angličtiny v Irsku pro pro děti a mládež

Výhody: Dublin, špičková škola pro mládež 17 - 23 let, jen 12 studentů ve třídě, rodina nebo rezidence, 2 týdny od 49 330 Kč včetně kurzu, ubytování a programu!

Místo: Dublin, kurzy angličtiny, Irsko

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Young Adult Family   1560 min.2 - 6 týdnů12 nejvíce2 - 9
Young Adult Residence   1560 min.2 - 6 týdnů12 nejvíce2 - 9

Ceník kurzů

Kurz/týdny234
Young Adult Family49 33073 84097 630
Young Adult Residence49 33073 92097 630
Cena v Kč zahrnuje výuku, uvedené ubytování a stravování, permanentku na místní MHD, závěrečný certifikát, uvedený program pro volný čas a pojištění proti úpadku.

Příplatky

1.Příplatek za oběd a večeři v rezidenci je 4 140 Kč týdně.

2. Příplatek za speciální dietu je 1 040 Kč týdně.

3. Učební materiály stojí je 1 300 Kč.

Začátky kurzů

1.7., 15.7., 29.7.2024. Kurzy končí 16.8.2024.

Věk studentů

pro mládež od 17 do 23 let

Nevyučuje se

7.8.2023. Tento den budou probíhat aktivity či výlet.

Výuka probíhá

9.00 - 10.30, 10.45 - 12.15 hod.

Popis kurzů

Kurz angličtiny Young Adult Family má 15 lekcí výuky angličtiny týdně, lekce se zaměřují na osvojení gramatiky, konverzačních a poslechových dovedností. Studenti 17 - 18 let bydlí v rodině.

Kurz angličtiny Young Adult Residence má 15 lekcí výuky angličtiny týdně, lekce se zaměřují na osvojení gramatiky, konverzačních a poslechových dovedností. Studenti 18 - 23 let bydlí v rezidenci.

Popis školy

The Linguaviva Centre Dublin byla založena roku 1977, má vynikající pověst a je vhodná pro motivované studenty, kteří vyhledávají výuku v menších třídách. Linguaviva patří do prestižní asociace Quality English. Škola je rodinný podnik. Linguaviva sídlí v renovované, pečlivě udržované  budově postavené v georgiánském stylu v centru Dublinu, nedaleko St. Stephen‘s Green, což je hlavní park v Dublinu.
Studenti kurzu Young Adult studují v budově nedaleko hlavní budovy školy a rezidence Viva je jen 3 minut chůze od školy. Studenti mají k dispozici počítačovou učebnu
s připojením k internetu, celkem 5 tříd a WiFi zdarma.

Hostitelské rodiny bydlí nejdále 20 - 45 minut městskou dopravou od školy a ředitel školy všechny rodiny osobně zná.
Dublin, hlavní město Irska, leží na východním pobřeží Irska na řece Liffey. Dublin má cca 1,4 milionu obyvatel a je plný mladých lidí. Budete mít zdarma permanentku na místní MHD.

Dublin leží na východním pobřeží Irska na řece Liffey. Dublin je moderní velkoměsto, důležité kulturní a ekonomické centrum. Počtem obyvatel již Dublin předstihl Prahu (má cca 1,4 milionu obyvatel), věkový průměr jeho obyvatel je velmi nízký, město je plné mladých lidí. Dublin má proto spoustu klubů, pubů a rušný noční život.

Video o studiu na The Linguaviva Centre DublinProcházka studentů školy Linguaviva Dublin po městěPrůměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Informace o Dublinu najdete zde.

Mapa Dublin s vyznačením školy The Linguaviva Centre.

Ceník ubytování

Ubytování je od neděle před začátkem kurzu do neděle po jeho ukončení
1. Rodina17 - 18 let, do 45 min. MHD od školy, jednolůžkový pokoj, WiFi zdarma, praní 1x týdně zdarma, polopenze (obědy v balíčku).
2. Rezidence Viva, od 18 let, 3 min. chůze od školy, dvou a vícelůžkový pokoj, sdílená koupelna, sdílená kuchyně, WiFi, pračka v objektu, ručníky s sebou, bez stravy, vratný depozit 200 EUR, obědy a večeře za příplatek 4 140 Kč týdně.

Program pro volný čas

Program pro volný čas zahrnuje 3 odpolední školou organizované akce týdně (v úterý a ve čtvrtek odpoledne je volno), škola pořádá 1 večerní akci týdně (např. diskotéky, nakupování, bowling, kino) a celodenní výlet v sobotu. Neděle tráví studenti s hostitelskými rodinami či v rezidenci.
Sobotní celodenní výlet míří do Kilkenny a na stejnojmenný hrad, do městečka Athlone, do krásného údolí Glendalough a kláštera z 6. století a nebo do Belfastu nebo do Galway na západním pobřeží Irska, kde navštívíte slavné Mohérské útesy.
Odpolední aktivity míří na místní památky - hrad Malahide, Guinness Store House, National History Museum, Národní galerie, sportovní odpoledne (fotbal, basketbal, stolní tenis, volejbal, aerobik, různé hry apod.).

Doprava

Odvoz organizovaný školou z letiště v Dublinu po příletu stojí 2 590 Kč. Odvoz zpět stojí stejně. Odvozy pro studenty mladší 18 let jsou povinné.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2023)

 • Francouzština: 13%
 • Španělština: 12%
 • Italština: 11%
 • Portugalština: 8%
 • Čeština: 5%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.