Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

UKLC - Wycombe Abbey, kurzy angličtiny v Anglii pro děti a mládež

Výhody: Špičková internátní škola nedaleko Londýna, tematická výuka, pestrý mix studentů, volitelné lekce - leadership, sporty, design, divadlo, 2 týdny pobytu 99 970 Kč!

Místo: High Wycombe, kurzy angličtiny, Anglie

budova školystudenti na výletě

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Summer Programme   20+860 min.2 týdny12 nejvíce3 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny2 týdny
Summer Programme99 970
Cena v Kč zahrnuje výuku, uvedené ubytování, plnou penzi, registraci, učební materiály, závěrečný certifikát, uvedený program a pojištění proti úpadku.

Příplatky

1. Žádné nejsou.

Začátky kurzů

3.7., 17.7., 31.7.2024. Kurz končí 14.8.2024. Přílety a odlety jsou ve středu, kurzy mají pevné začátky a jsou dvoutýdenní.

Věk studentů

pro děti a mládež 12 - 17 let

Nevyučuje se

Učí se každý den.

Výuka probíhá

8.45 - 9.45; 10.00 - 11.00; 11.15 - 12.15, 12.30 - 13.30 hod. ve čtvrtek, pátek,, pondělí, úterý a ve středu. Volitelné lekce probíhají14.30 - 16.30 hod., v sobotu a neděli jsou výlety. Večerní aktivity každý den od 20.00 do 21.30 hod.

Popis kurzů

Summer Programme má 20 lekcí angličtiny a 8 volitelných lekcí týdně. Každý den budete mít 4 lekce na tato témata: britská kultura, akademická angličtina, projekty na globální témata a čtvrtá lekce je zaměřená na dovednosti potřebné v 21. století. Volitelné lekce jsou: Leadership and Sustainability, Digital and Beyond, Performing Arts, Sports, Health and Wellbeing. Škola nebere skupiny, jen jednotlivce, takže skladba studentů bude pestrá.

Popis školy

UKLC Wycombe Abbey - patří do sítě UKLC, která provozuje letní kurzy pro mládež v 10 anglických centrech. UKLC je uznána Britskou radou a patří mezi nejlépe hodnocené školy pro mládež v Anglii.
Letní kurzy probíhají v kampusu Wycombe Abbey, prestižní kampusové škole severozápadně od Londýna. Byla založena 1896, její areál má 68 hektarů se zahradami, lesíkem, jezerem, tenisovými kurty, bazénem, tělocvičnou a dalšími sportovišti.

High Wycombe je prosperující tržní město s necelými 90 tisíci obyvateli severozápadně od Londýna. Město má dlouhou a barvitou historii, bylo osídleno již Římany. V centru můžete obdivovat historické budovy např. Little Market House či Guildhall. Za návštěvu stojí National Trust‘s Wycombe Park. Eden Shopping centre či Wycombe Museum.

Zde je video o Wycombe Abbey


Mapa s umístěním Wycombe Abbey

Ceník ubytování

Ubytování je od středy do středy. Noc navíc nelze.
Moderní rezidence, v areálu školy, 2 až 4lůžkové pokoje, sdílená koupelna, plná penze formou bufetu - obědy teplé (na celodenní výlet oběd v balíčku), veškeré stravování je ve školní jídelně, dieta bez příplatku, ložní prádlo poskytnuto, ručníky s sebou, praní 1x týdně a WiFi zdarma

Program pro volný čas

Kurz obsahuje bohatý program pro volný čas. 2týdenní kurz v UKLC Wycombe Abbey zahrnuje 3 celodenní výlety (2x So, 1x Ne) - navštívíte Londýn (London Hop on Hop Off Bus Tour včetně London Eye a British nebo Science Museum), dále Oxford (Christ Church College a Harry Potter Tour), třetí výlet míří do Cambridge (prohlídka města a univerzitních kolejí). Jeden odpolední výlet je do Windsoru a Windsor Castle, druhý do Londýna, návštěva Shakespearova divadla Globe. 4 x týdně jsou sportovní aktivity od 17.00 do 18.15, a večer jsou zábavné aktivity - filmový večer, karaoke, puzzle, bowling, kvízový večer, miniolympiáda, konverzační klub a diskotéka na rozloučenou. Odlet na kurz je ve středu, odlet domů rovněž ve středu.

Doprava

Zajistíme letenku Praha - Londýn Heathrow (Gatwick, Stansted) - Praha za nejnižší dostupnou cenu.

Odvoz školním autobusem z letiště Heathrow do ubytování a zpět je zahrnut v ceně, pouze pro přílety a odlety ve středu od 10.00 do 16.00 hod. Na letišti Vás uvítá zástupce školy a bude s Vámi až do příjezdu školního autobusu.


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.