Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

Embassy Summer Brighton - University of Sussex, kurzy angličtiny v Anglii pro děti a mládež

Výhody: Brighton, letní kurzy pro děti a mládež od 14 do 17 let, rezidence, bohatý program, 2 týdny pobytu (výuka+ubytování+stravování+aktivity) za 62 420 Kč!

Místo: Brighton, kurzy angličtiny, Anglie

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Brighton Residence   2045 min.2 - 8 týdnů17 nejvíce3 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny234další týden
Brighton Residence62 42091 990121 95030 380
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, zapůjčení učebních materiálů, uvedené ubytování, stravování, závěrečný certifikát, uvedený program pro volný čas a pojištění proti úpadku.

Příplatky

1. Příplatek za speciální dietu je 1 340 Kč týdně.

Začátky kurzů

Každé úterý od 2.7. do 6.8.2024; kurzy končí 20.8.2024.

Věk studentů

pro děti a mládež od 14 do 17 let

Nevyučuje se

Učí se každý všední den.

Výuka probíhá

8.30 - 10.00; 10.15 - 11.45 hod. nebo 13.15 - 14.45; 15.00 - 16.30 hod. Rozvrhy se mohou mírně lišit v závislosti na aktuální obsazenosti školy. Dopolední a odpolední výuka se střídá. Úvodní test budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni.

Popis kurzů

pro studenty ve věku 14 - 17 let, kteří chtějí studovat v rezidenční škole v univerzitním kampusu v krásném prostředí hrabství a užít si bohatého programu pro volný čas.

Kurz angličtiny pro děti a mládež Brighton Residencelá 20 lekcí týdně ve skupině nejvíce 17 studentů a bohatý program pro volný čas. Studenti jsou ubytovaní na koleji.

Popis školy

Embassy Summer (dříve EC) je uznaná Britskou radou, je členem English UK, má desítky škol po celém světě a specializuje se na kurzy angličtiny pro mládež a dospělé. EC odkoupila v roce 2019 řetězec Embassy a všechny letní kurzy pro mládež začlenila pod značku Embassy Summer.
Brighton je živé přímořské letovisko s 250 tisíci obyvateli, leží hodinu vlakem jižně od Londýna.
Výuka probíhá v University of Sussex.


The University of Sussex má moderní kampus blízko národního parku South Downs.
Studenti bydlí na koleji ve studentských bytech v jednolůžkových pokojích s vlastní koupelnou, přičemž každý byt má 5 - 7 pokojů. Každý pokoj je uzamykatelný. Dívky a chlapci jsou na oddělených patrech. Na patrech bydlí zaměstnanci školy, kteří jsou studentům k dispozici.


Brighton je známé letovisko, leží jen 2 hodiny vlakem jižně od Londýna. Brighton má 250 000 obyvatel, má půl kilometru dlouhé zábavní molo (Brighton Pier), kryté bazény, akvárium a nádherný palác Royal Pavilion, inspirovaný orientální architekturou.


Průměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Základní nformace o cestování, Velká Británie, zdroj Ministerstvo zahraničních věcí České republiky zde.
Kontakt na český zastupitelský úřad ve Velké Británii zde.
Informace o Brightonu najdete zde.
Mapa Velké Británie zde.

Ceník ubytování

,Residence - Univesity of Sussexj, v areálu školy, jednolůžkové pokoje v apartmánu pro 5 - 7 osob, vlastní koupelna, plná penze, na výlety obědy v balíčku.. Vlastní ručníky s sebou, ložní prádlo poskytuje škola. Depozit 40 GBP - záloha na případné škody.
Stravování je formou bufetu v univerzitní menze, vždy je na výběr maso nebo ryba a vegetariánské jídlo. K dispozici je salátový bar, voda a dezerty. WiFi zdarma a praní 1x týdně zdarma.

Stravování je formou bufetu v univerzitní menze, vždy je na výběr maso nebo ryba a vegetariánské jídlo. Dieta je bez příplatku. K dispozici je salátový bar, voda a dezerty. WiFi zdarma a praní 1x týdně zdarma.

Program pro volný čas

Cena kurzů zahrnuje při dvoutýdenním kurzu 10 odpoledních a 8 večerních aktivit, 2 půldenní výlety a 2 celodenní výlety. Můžete se těšit na celodenní výlet do Londýna, Windsoru nebo Canterbury. Mezi odpolední akce patří prohlídka Brightonu, návštěva zábavního mola Brighton Pier nebo místního akvária, návštěva slavného paláce Royal Pavilion, hradu Arundel Castle nebo sportovní odpoledne. Večerní akce zahrnují večírky na uvítanou a na rozloučenou, filmový večer, tématickou diskotéku, lekce salsy, kvízy či soutěže nebo talentovou show. Všichni studenti si koupí jízdenku na místní MHD, cena je cca 30 GBP za týden. V Brightonu se určitě nudit nebudete!

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenku Praha - Londýn Heathrow nebo Gatwick - Praha za nejnižší dostupnou cenu.

Odvoz organizovaný školou z letiště Gatwick do Brightonu a zpět (studenti 16 - 17 let) stojí 4 840 Kč., z letiště Heathrow do Brightonu a zpět (studenti 14 - 17 let) stojí 9 950 Kč.


Složení studentů (podle jazyků v roce 2023)

 • Italština: 34%
 • Španělština: 11%
 • Turečtina: 7%
 • Čeština: 1%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.