Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

Kings Education Bournemouth, kurz angličtiny v Anglii pro mládež

Výhody: Bournemouth, krásné letovisko 2 hodiny od Londýna, špičková škola, pláže, rodiny, residence, bohatý program pro volný čas, 2 týdny od 41 930 Kč!

Místo: Bournemouth, kurz angličtiny, Anglie

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Experience Bournemouth    2045 min.2 - 4 týdny15 nejvíce3 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny234
Experience Bournemouth Homestay46 46065 98085 640
Experience Bournemouth Residence61 75088 790115 840
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, učební materiály, uvedené ubytování a stravování, jízdenku na MHD, odvoz z letiště a zpět, závěrečný certifikát, uvedený program a pojištění proti úpadku.

Příplatky

1. V rodině, příplatek v termínu 18.6. - 6.8.2023: 590 Kč týdně za dvoulůžkový pokoj a 1 620 Kč týdně za jednolůžkový pokoj. Příplatek za jednolůžkový pokoj v termínu 6.8. - 20.8.2023 je 590 Kč týdně.
Příplatek za ubytování v residenci 25.6. - 6.8.2023 je 1 320Kč týdně.
2. Příplatek za speciální dietu je 1 180 Kč týdně. Počítejte s kapesným 70 - 100 GBP týdně.Začátky kurzů

Každou neděli od 18.6. - 6.8.2023. Kurzy končí 20.8.2023. Výuka probíhá od pon- dělí do pátku.

Věk studentů

pro mládež od 14 do 17 let

Nevyučuje se

Učí se každý všední den.

Výuka probíhá

PO - ST 9.00 - 10.30; 11.00 - 12.30 hod., ČT - PÁ 13.30 - 15.00 a 15.30 - 17.00 hod. Jeden týden je výuka třikrát dopoledne a dvakrát odpoledne, druhý týden naopak. Úvodní test budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni. Test je písemný.

Popis kurzů

Pro mladé studenty, kteří chtějí studovat a zdokonalit svou angličtinu a užít si pobyt v krásném přímořském letovisku.

Kurz angličtiny Experience Bournemouth má 20 lekcí angličtiny týdně ve skupině nejvíce 15 studentů a je pro studenty od 14 do 17 let. Cena pobytu zahrnuje jeden celodenní a dva půldenní výlety týdně, 3 odpolední aktivity a 2 večerní aktivity týdně. Výběr je až mezi třemi aktivitami - mini golf, tenis, laser quest, projížďka na kole, kuželky, plavání apod. Všechny aktivity a výlety probíhají v doprovodu zaměstnanců školy. Studenti dostanou permanentky na místní autobusovou dopravu

Popis školy

Kings Education Bournemouth má akreditace British Council a English UK.
Kings Education Bournemouth (Braidley Road Campus) byla založena v roce 1957 a sídlí v krásné rezidenční čtvrti, 20 minut chůze od pláže. Kampus se skládá ze dvou školních budov, které obklopují zahrady, parky a hřiště. Areál školy je 20 minut chůze od centra Bournemouthu.
Škola má 28 tříd, 2 multimediální učebny, knihovnu, přednáškový sál, restauraci, hřiště pro badminton, basketbal a další sporty. Škola nabízí zdarma fitness lekce. WiFi je ve škole zdarma.

Bournemouth je čisté, bezpečné a upravené lázeňské a univerzitní město 2 hodiny jihozápadně od Londýna. Má 165 tisíc obyvatel, krytý bazén, akvárium, parky, golfová hřiště, spoustu obchodů a restaurací a 11 kilometrů dlouhu písečná pláž. Zahraniční studenti si Bournemouth velmi oblíbili, je to po Londýnu druhé nejvyhledávanější město.

Video o studiu na Kings Education BournemouthVideo o městě BournemouthPrůměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Základní informace o cestování, Velká Británie, zdroj Ministerstvo zahraničních věcí České republiky zde.
Kontakt na český zastupitelský úřad ve Velké Británii zde.
Informace v angličtině o Bournemouth najdete zde.
Mapa Velké Británie zde.

Ceník ubytování

1. Rodina, max. 20 minut chůze od školy, dvoulůžkový pokoj, sdílená koupelna, plná penze, od večeře v neděli před začátkem kurzu do snídaně v neděli po ukončení kurzu, praní 1x týdně zdarma, ručníky a plážová osuška s sebou, WiFi zdarma. Jednolůžkový pokoj možný za příplatek.
2. Residence Charminster, 20 minut chůze od školy, jednolůžkový pokoj, plná penze, vlastní koupelna, ložní prádlo poskytnuto, ručníky s sebou, WiFi, praní zdarma. V rezidenci je 24 hodin denně zaměstnanec školy, na kterého se studenti mohou kdykoli obrátit.

Program pro volný čas

Kurz Experience Bournemouth zahrnuje jeden půldenní, jeden celodenní výlet týdně a každodenní aktivity, kromě nedělí, kdy je volný den. Můžete se těšit na sportovní aktivity (např. hry, kuželky, fotbal, karaoke, plavání, volejbal), půldenní výlety (např. Salisbury, Stonehenge, New Forest, Winchester, Southampton, Christchurch ) a sobotní celodenní výlet (Bath, Oxford, Brighton, London, Windsor Castle, Portsmouth). Můžete si na místě přikoupit nedělní výlet, stojí cca 40 GBP.
Děti jsou při aktivitách vždy v doprovodu dospělých zaměstanců školy.

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenku Praha - Londýn - Praha. Odvoz organizovaný školou z Heathrow do Bournemouth je zahrnut v ceně kurzu a platí pro nedělní přílety 10.00 - 18.00 hod. a odlety 11.00 - 19.00 hod. od 18.6. do 20.8.2023.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2022)

 • Němčina: 18%
 • Španělština: 18%
 • Italština: 15%
 • Francouzština: 13%
 • Čeština: 8%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.