Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

Kings Education Bournemouth, kurz angličtiny s delegátem, v Anglii pro mládež

Výhody: Bournemouth, krásné letovisko, kurz s delegátem INTACTu, krásné pláže, rodiny, residence, bohatý program pro volný čas, 2 týdny od 43 540 Kč!

Místo: Bournemouth, skupinový kurz angličtiny, Anglie

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Experience Bournemouth Group   2045 min.2 - 4 týdny15 nejvíce3 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny234
Experience Bournemouth Group Homestay43 54062 73081 920
Experience Bournemouth Group Residence58 83085 930113 740

3.turnus, zbývají 4 místa -v rezidenci nebo v rodinách
Studenti mladší 16 let můžou v rodině absolvovat 2 - 3 týdenní kurz, v rezidenci 2 - 4 týdenní kurz. Studenti ve věku 16 - 17 let nemají omezení.
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, učební materiály, uvedené ubytování a stravování, dozor českého průvodce během celého pobytu a letu (kromě cesty zpět při 3týdenním kurzu), jízdenku na MHD, odvoz z letiště a zpět, závěrečný certifikát, uvedený program a pojištění proti úpadku.

Příplatky

1. Příplatek za jednolůžkový pokoj v rodině je 1 030 Kč týdně, příplatek za speciální dietu je 1 080 Kč týdně. Příplatek za rezidenci v termínu 25.6.- 6.8.2023 je 1320 Kč.

2. Pomoc s odbavením na letišti Heathrow při odletu a odvoz pro studenty 3týdenních kurzů stojí 4 260 Kč.

3. Počítejte s kapesným 70 - 100 GBP týdně. Studenti dostanou zdarma permanentku na MHD.

Začátky kurzů

2.7. - 16.7.2023 16.7. - 30.7.2023 30.7. - 13.8.2023. Můžete spojit dva turnusy nebo zvolit 3týdenní kurz. V případě 3týdenního kurzu cestu zpět dítě absolvuje bez doprovodu českého delegáta. Studenti mladší 16 let můžou v rodině absolvovat 2 - 3 týdenní kurz, v rezidenci 2 - 4 týdenní kurz. Studenti ve věku 16 - 17 let nemají omezení.

Věk studentů

skupinový kurz angličtinys delegátem pro mládež od 14 do 17 let

Nevyučuje se

Učí se každý všední den.

Výuka probíhá

PO - ST 9.00 - 10.30; 11.00 - 12.30 hod., ČT - PÁ 13.30 - 15.00 a 15.30 - 17.00 hod. Jeden týden je výuka třikrát dopoledne a dvakrát odpoledne, druhý týden naopak. Úvodní test budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni. Test je písemný.

Popis kurzů

Pro studenty, kteří chtějí cestovat a studovat v doprovodu českého průvodce, který studenty převezme v Praze na letišti, s dětmi tráví celý pobyt v Bournemouth a v Praze je opět předá rodičům. Doprava letecky Praha - Heathrow - Praha, ubytování v hostitelských rodinách nebo residenci. Výuka i aktivity probíhají v mezinárodních skupinách. Ve škole učí rodilí mluvčí!
Studenti do 16 let můžou mít v rodině 2 - 3týdenní kurz, v rezidenci 2 - 4 týdenní kurz.


Kurz angličtiny Experience Bournemouth Group má 20 lekcí angličtiny týdně ve skupině nejvíce 15 studentů a je pro studenty od 14 do 17 let. Cena pobytu zahrnuje jeden celodenní a dva půldenní výlety týdně a 3 odpolední aktivity 2 večerní aktivity týdně. Na výběr je až mezi třemi aktivitami - minigolf, tenis, laser quest, projížďka na kole, kuželky, plavání apod. Večery tráví studenti v hostitelské rodině nebo residenci. Všechny aktivity a výlety probíhají v doprovodu zaměstnanců školy. Studenti dostanou permanentky na místní autobusovou dopravu. Český delegát se s dětmi vídá každý den.

Popis školy

Kings Education Bournemouth má akreditace British Council a English UK.
Kings Education Bournemouth (Braidley Road Campus) byla založena v roce 1957 a sídlí v krásné rezidenční čtvrti, 20 minut chůze od pláže. Kampus se skládá ze dvou školních budov, které obklopují zahrady, parky a hřiště. Areál školy je 20 minut chůze od centra Bournemouthu.
Škola má 28 tříd, 2 multimediální učebny, knihovnu, přednáškový sál, restauraci, hřiště pro badminton, basketbal a další sporty. Škola nabízí zdarma fitness lekce. WiFi je ve škole zdarma.

Bournemouth je čisté, bezpečné a upravené lázeňské a univerzitní město 2 hodiny jihozápadně od Londýna. Má 165 tisíc obyvatel, krytý bazén, akvárium, parky, golfová hřiště, spoustu obchodů a restaurací a 11 kilometrů dlouhu písečná pláž. Zahraniční studenti si Bournemouth velmi oblíbili, je to po Londýnu druhé nejvyhledávanější město.

Video o studiu na Kings Education BournemouthVideo o městě BournemouthPrůměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Základní informace o cestování, Velká Británie, zdroj Ministerstvo zahraničních věcí České republiky zde.
Kontakt na český zastupitelský úřad ve Velké Británii zde.
Informace v angličtině o Bournemouth najdete zde.
Mapa Velké Británie zde.

Ceník ubytování

1. Rodina, max. 30 minut chůze od školy, dvoulůžkový pokoj, sdílená koupelna, plná penze, od večeře v Neděli před začátkem kurzu do snídaně v Neděli po ukončení kurzu - snídaně a večeře v rodině, 4 teplé obědy ve škole, 3 obědy v balíčku, praní 1x týdně zdarma, ručníky a pláž. osuška s sebou, WiFi zdarma.
2. Residence Charminster nebo Lulworth, 15 - 20 minut chůze od školy, jednolůžkový pokoj, plná penze - snídaně a večeře ve škole, 4 teplé obědy a 3 obědy v balíčku týdně, vlastní koupelna, ložní prádlo poskytnuto, ručníky s sebou, WiFi, praní zdarma. V rezidenci je 24 hodin denně zaměstnanec školy, na kterého se studenti mohou kdykoli obrátit.

Program pro volný čas

Kurz Experience Bournemouth Group zahrnuje dva půldenní, jeden celodenní výlet týdně, dvě večerní aktivity a 4 odpolední aktivity se zahraničními studenty, kromě nedělí, kdy je volný den. Můžete se těšit na sportovní aktivity (např. hry, kuželky, fotbal, karaoke, plavání, volejbal), půldenní výlety (např. Salisbury, Stonehenge, New Forest, Winchester, Southampton, Christchurch ) a sobotní celodenní výlet (Bath, Oxford, Brighton, London, Windsor Castle, Portsmouth). Můžete si na místě přikoupit nedělní výlety, stojí cca 40 GBP.
Děti jsou při aktivitách vždy v doprovodu dospělých zaměstanců školy, český delegát se studenty odletí z Prahy, je s nimi celý pobyt a přiletí s nimi do Prahy (v případě 2 a 4 týdenních kurzů).

Doprava

Letenka Praha - Londýn Heathrow - Praha v doprovodu delegáta stojí 8 950 Kč.

Odvoz organizovaný školou z Heathrow do Bournemouth je zahrnut v ceně kurzu. Odlet z Prahy je 2.7., 16.7. a 30.7.2023 ve 13.45 hod, přílety do Prahy jsou 16.7., 30.7. a 13.8.2023 ve 20.10 hod.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2022)

 • Španělština: 21%
 • Francouzština: 19%
 • Němčina: 18%
 • Italština: 12%
 • Čeština: 2%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.