Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

Southbourne School of English Bournemouth, kurzy angličtiny v Anglii pro mládež

Výhody: Bournemouth, živé letovisko, škola na předměstí, letní kurzy s ubytováním a programem v ceně, rodiny v docházkové vzdálenosti, 2 týdny kurzu od 49 960 Kč!

Místo: Bournemouth, kurzy angličtiny, Anglie

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Summer General+Activity   1560 min.1 - 4 týdny16 nejvíce3 - 9

Ceník kurzů

Kurz/týdny1234
Summer General+Activity27 32049 96072 97096 430
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, učební materiály pro 2týdenní a delší kurzy, ubytování v hostitelské rodině s plnou penzí, závěrečný certifikát, program pro volný čas a pojištění proti úpadku.

Příplatky

1. Speciální dieta v rodině stojí 1 340 Kč týdně, učebníce pro jednotýdenní kurz stojí 1 490 Kč. Učebnice na 2 a více týdnů jsou zdarma

Začátky kurzů

Každé pondělí v termínu od 17.6. do 19.8.2024. Kurzy jsou nejvíce 4týdenní.

Věk studentů

pro mládež od 15 do 16 let

Nevyučuje se

Učí se každý všední den.

Výuka probíhá

Summer General+Activity: Po - Pá: 14.00- 17.30 hod. Aktivity probíhají dopoledne od 9.00 - 13.00 hod. Rozvrh se může lišit. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno. Úvodní test budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni. Test je písemný a ústní.

Popis kurzů

Kurz angličtiny Summer General+Activity má 15 lekcí obecné angličtiny týdně ve skupině nejvíce 16 studentů a zahrnuje i program pro volný čas. Studenti bydlí v hostitelských rodinách.

Kurz angličtiny Summer Intensive+Activity má 21 lekcí obecné angličtiny týdně ve skupině nejvíce 16 studentů a zahrnuje i program pro volný čas. Studenti bydlí v hostitelských rodinách.

Popis školy

Southbourne School of English nabízí kurzy angličtiny od roku 1966. Nachází se v Southborne, předměstí letoviska Bournemouth a je to špičková, skvěle vybavená škola, uznaná Britskou radou, člen English UK a prestižních asociací Quality English a IALC.

Southbourne School of English je jednou z nejlépe hodnocených škol v Bournemouth, má 22 klimatizovaných tříd s interaktivními tabulemi, WiFi zdarma jak ve škole, tak na prostorné zahradě. Škola se pyšní příjemnou kavárnou, kde si můžete koupit lehký oběd a nápoje. Velice oblíbená je i klubovna, kde se jednou týdně promítají filmy. Výhodou školy jsou hostitelské rodiny v docházkové vzdálenosti. Škola je jen 10 minut chůze od pláže.

Bournemouth je čisté a upravené lázeňské a univerzitní město necelé dvě hodiny od Londýna. Má 165 tisíc obyvatel, 10 km dlouhou písečnou pláž. V červenci a srpnu se na pláži konají páteční ohňostroje. Mezi zahraničními studenty je Bournemouth druhé nejoblíbenější město v Anglii. Bournemouth má přímé lety z Prahy!

Video o studiu na Southbourne School of English SouthbournePrůměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky v Bournemouth najdete zde.
Základní nformace o cestování, Velká Británie, zdroj Ministerstvo zahraničních věcí České republiky zde.
Kontakt na český zastupitelský úřad ve Velké Británii zde.
Informace v angličtině o Bournemouth najdete zde.
Mapa Velké Británie zde.

Mapa Bournemouth s vyznačním školy Southbourne School of English.

Ceník ubytování

Ubytování je od neděle před začátkem kurzu do neděle po ukončení kurzu.
Rodina, max. 35 minut chůze od školy, dvoulůžkový pokoj, plná penze (obědy v balíčku), ložní prádlo a ručníky poskytnuty, praní 1x týdně v ceně, WiFi zdarma.

Program pro volný čas

Cena Vašeho kurzu zahrnuje 2 - 3 odpolední výlety týdně, například starobylé město Christchurch, návštěva přírodní rezervace Henigstbury Head, Castlepoint - nákupní centrum o rozloze 17 hektarů a další místa. Jednou týdně je sportovní odpoledne - plážový volejbal nebo fotbal.

Večerní aktivity nebo některé odpolední se platí zvlášť: diskotéka 16 GBP, kuželky 16 GBP za hru, kino 10 GBP. Sobotní celodenní výlety jsou zahrnuty v ceně kurzu a míří do měst jako je Londýn, Oxford, Bath. V Bournemouth se určitě nudit nebudete!

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenku Praha - Londýn - Praha za nejnižší dostupnou cenu.

Odvoz školním autobusem z letiště Londýn Heathrow do ubytování v Bournemouth stojí 3 990 Kč, odvoz zpět stojí stejně. Je možné využít pouze při nedělních příletech od 16.6. do 18.8. a nedělních odletech od 23.6. do 25.8.2024, a to vždy od 10.00 - 17.00 hod

Složení studentů (podle jazyků v roce 2023)

 • Španělština: 25%
 • Čínština: 16%
 • Italština: 16%
 • Thajština: 12%
 • Němčina: 10%
 • Čeština: 3%
 • Japonština: 3%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.