Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

CES Leeds, kurzy angličtiny v Anglii pro děti a mládež.

Výhody: Letní kurzy pro mládež, Anglie, Leeds, živé univerzitní město, přímý let Praha - Leeds, intenzivní výuka, pestrý program pro volný čas v ceně, 2 týdny pobytu od 30 980 Kč!

Místo: Leeds, kurzy angličtiny, Anglie

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Standard English and Activity   2045 min.2 - 4 týdny15 nejvíce, obvykle 123 - 8
Intensive English and Activity   2745 min.2 - 4 týdny15 nejvíce, obvykle 123 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny234
Standard English and Activity30 98046 48061 620
Intensive English and Activity35 99053 94071 880
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, zapůjčení učebních materiálů, uvedené ubytování a stravování, závěrečný certifikát, program pro volný čas a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. Poplatek za speciální dietu je 610 Kč týdně.

2. Asistence zaměstnance školy s checkinem při odletu stojí 1 670 Kč.

Začátky kurzů

Každé pondělí od 22.6. do 27.7.; kurzy končí 7.8.2020.

Věk studentů

pro mládež od 12 do 17 let

Nevyučuje se

Učí se každý všední den.

Výuka probíhá

Standard: 9.30 - 13.00 hod. Intensive: navíc 3x týdně: 14.00 - 16.00 hod. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno. Úvodní test budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni. Test je písemný a ústní.

Popis kurzů

pro mladé studenty ve věku 12 - 17 let, kteří chtějí zlepšit svou obecnou angličtinu a užít si pobyt v krásném městě.

Kurz angličtiny Standard English and Activity má 20 lekcí výuky obecné angličtiny týdně ve skupině nejvíce 15 studentů (obvykle 12). V odpoledních hodinách je 5x týdně program pro volný čas.

Kurz angličtiny Intensive English and Activity má 27 lekcí výuky obecné angličtiny týdně ve skupině nejvíce 15 studentů (obvykle 12). Oproti kurzu Standard mají studenti kurzu Intensive 3x týdně odpolední lekce zaměřené na konverzaci.

Popis školy

Škola CES School of English Leeds byla založena r. 2002, je uznaná Britskou radou a je členem asociace English UK. Budova, kterou škola používá pro letní kurzy pro mládež, je Swarthmore Education Centre na Woodhouse Square, cca 10 minut od centra Leedsu. Blízko jsou muzea, galerie, obchody. Škola má kavárnu, terasu, sportovní halu a nedaleko je také sportovní centrum.

Leeds leží na severu Anglie v hrabství West Yorkshire a má téměř 800 000 obyvatel. Je to živé, prosperující velkoměsto. Leeds je po Londýnu druhým největším finančním centrem Anglie. Velkou výhodou jsou přímé lety z Prahy.

Leeds má špičkovou univerzitu a dobrou studentskou infrastrukturu. V Leedsu se koná řada festivalů, Leeds Carnival je nejstarší karneval v západní Evropě, dále filmový festival, hudební festival a další.

Leeds je samozřejmě skvělé východisko pro poznávání hrabství Yorkshire. Připomeňme lázeňské město Harrogate, York s nádhernou katedrálou York Minster, Haworth (žily a psaly zde sestry Brontëovy), ruiny Fountain Abbey, romantické městečko Whitby, odkud vyplul kapitán Cook na svoje cesty a kde se svojí lodí přistál Dracula a další.

Průměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Základní informace o cestování, Velká Británie, zdroj Ministerstvo zahraničních věcí České republiky zde.
Kontakt na český zastupitelský úřad ve Velké Británii zde.
Informace o Leedsu najdete zde.
Mapa Velké Británie zde.

Mapa Leedsu s vyznačením Swarthmore Education Centre v nemž se nachází škola Centre of English Studies (CES) pro mládež.

Ceník ubytování

Ubytování je od neděle před začátkem kurzu do neděle po ukončení kurzu.
Rodina, do 40 minut MHD od školy, dvoulůžkový až třílůžkový pokoj, plná penze, WiFi zdarma, obědy v  balíčku.

Program pro volný čas

Cena kurzu Standard English and Activity zahrnuje odpolední program pro volný čas: 4 odpolední aktivity týdně, např. divadla, muzea (Kirkstall Abbey), Roundhay Park, Tropical World, X Factor Talent show, různé sporty, kvízy a soutěže, 1 půldenní výlet a 1 večerní akci týdně v pátek (diskotéka) a sobotní celodenní výlet např. do Yorku (procházka po městě, katedrála, Jorvik - vikingské muzeum, čas na nákupy) nebo např. výlet na hrad Skipton v Yorkshire Dales a návštěva jeskyní White Scar (největší přístupné jeskyně v Anglii).

Páteční odpoledne, celou neděli a 6 večerů týdně kromě pátečního večeře, kdy je party na rozloučenou, mají studenti volno. Cena kurzu Intensive English and Activity zahrnuje 2 odpolední aktivity a jeden celodenní sobotní výlet týdně. Studenti kurzu Intensive mají 3x týdně odpolední lekce.

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenku Praha - Leeds (Manchester) - Praha za nejnižší dostupnou cenu.

Odvoz organizovaný školou z letiště v Leedsu do ubytování a zpět stojí 4 860 Kč.

Odvoz organizovaný školou z letiště v Manchesteru do ubytování v Leedsu a zpět stojí 8 200 Kč. Odvozy zpět stojí stejně.

Asistence zaměstnance školy s checkinem při odletu stojí 1 670 Kč a tato asistence je povinná pro studenty mladší 16 let!

Po příletu na letiště, projití celní kontrolou a vyzvednutí zavazadel by se studenti měli přemístit do příletové letištní haly, kde bude u informací čekat pracovník školy CES. V ruce bude držet ceduli s logem školy a se jménem studenta. Dále bude oblečen ve žlutém tričku s logem školy. Po shledání budou studenti odvedeni k transferu a následně odvezeni do ubytování. Při cestě zpět řidič studenty vyzvedne ve sjednaný čas na sjednaném místě a odveze na letiště. Pokud by si student při zpáteční cestě přál pomoci s odbavením, je možné tuto službu zajistit za příplatek (50 GBP).

Složení studentů (podle jazyků v roce 2019)

 • Italština: 53%
 • Arabština: 18%
 • Španělština: 8%
 • Čínština: 6%
 • Čeština: 1%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.