Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

CES Oxford, kurzy angličtiny v Anglii pro děti a mládež

Výhody: Oxford, nádherné historické město, letní kurzy pro mládež, rezidence a rodiny, bohatý program pro volný čas, 2 týdny pobytu od 49 870 Kč!

Místo: Oxford, kurzy angličtiny, Anglie

Škola angličtiny Swandean/CES School of English, budova školy

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Young Learner Homestay   2045 min.2 - 7 týdnů15 nejvíce, obvykle 123 - 8
Young Learner Residential   2045 min.2 - 6 týdnů15 nejvíce, obvykle 123 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny234další týden
Young Learner Homestay49 87073 42096 99024 210
Young Learner Residential61 75088 940109 99027 450
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, zapůjčení učebních materiálů, uvedené ubytování a stravování, závěrečný certifikát, program pro volný čas a pojištění proti úpadku.

Příplatky

1. Příplatek za speciální dietu je 1 040 Kč týdně, asistence s checkinem při odletu stojí 1 930 Kč.

2. Poplatek za permanentku na autobus stojí 1 100 Kč týdně - škola si ji účtuje.

Začátky kurzů

Homestay:Každé pondělí od 17.6. do 5.8., kurzy končí 16.8.2024. Residential:Každé pondělí od 17.6. do 29.7., kurzy končí 9.8.2024.

Věk studentů

pro děti a mládež od 14 do 17 let.

Nevyučuje se

Učí se každý všední den.

Výuka probíhá

9.30 - 13.00 hod. od pondělí do pátku. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno. Úvodní test budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni. Test je písemný a ústní.

Popis kurzů

Kurz angličtiny Young Learner Homestay má 20 lekcí výuky angličtiny týdně ve skupině nejvíce 15 studentů (obvykle 12). Ubytování je v rodinách.

Kurz angličtiny Young Learner Residential má 20 lekcí výuky angličtiny týdně ve skupině nejvíce 15 studentů (obvykle 12). Ubytování je v rezidenci Ruskin Halls.

Popis školy

Škola CES School of English má 41 let tradice a kromě školy v Oxfordu má školy pro dospělé v Edinburghu, Wimbledonu, Worthingu, Leedsu, Harrogate, Dublinu a Torontu.

CES Oxford sídlí v oxfordském předměstí Old Headington, v Ruskin College, cca 25 minut autobusem od centra města. Deset minut chůze od školy je spousta obchodů, kaváren a restaurací. Škola má 15 moderně zařízených tříd, kavárnu Crinkle Crankle Café, knihovnu, počítačovou učebnu, multimediální učebnu, kino a diskotéku. WiFi připojení zdarma.

Studenti, kteří bydlí na koleji, se stravují v kavárně. Snídaně je formou bufetu, k obědu a k večeři je výběr ze dvou jídel, jedno jídlo je vegetariánské. K večeři je vždy také moučník - klasický anglický Eton mess, treacle sponge & custard, rhubarb crumble & custard a další dobroty.

Oxford je sídlem nejslavnější světové univerzity, má 160 000 obyvatel a leží na řece Ox. Oxford leží necelou hodinu od Londýna. Mezi oxfordské profesory patří například J.R.R. Tolkien, autor Pána prstenů, Lewis Carroll, autor slavné knihy Alenka v říši divů a za zrcadlem a C.S. Lewis, autor proslulé série sedmi knih Letopisy Narnie.

Video o studiu na CES OxfordPrůměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Základní informace o cestování, Velká Británie, zdroj Ministerstvo zahraničních věcí České republiky zde.
Kontakt na český zastupitelský úřad ve Velké Británii zde.
Informace v angličtině o Worthingu najdete zde.
Mapa Velké Británie zde.

Mapa Oxfordu s vyznačením školy Centre of English Studies (CES).

Ceník ubytování

Ubytování je od neděle před začátkem kurzu do neděle po ukončení kurzu. Noc navíc nelze.
1. Rodina, do 25 minut MHD od školy, dvoulůžkový až třílůžkový pokoj, plná penze, obědy v balíčku, WiFi zdarma.
2. Rezidence Dorset (Beach) House, Oxford Brookes University, 15 min. chůze od školy, jednolůžkový pokoj, vlastní koupelna, plná penze, WiFi zdarma, pračka v objektu - praní za poplatek, stravování ve školní kavárně.

Program pro volný čas

Cena kurzu Young Learner Homestay zahrnuje 5 odpoledních a 1 večerní aktivitu týdně, jeden celodenní a jeden půldenní výlet týdně. Cena kurzu Young Learner Residential zahrnuje jeden celodenní výlet, jeden půldenní výlet a 5 večerních a 5 odpoledních aktivit týdně. V neděli máte volno.

Můžete se těšit na sportovní aktivity (fotbal, basketbal, volejbal, tenis, frisbee), prohlídku Oxfordu, nakupování, karaoke, disco, talentovou show CES X Factor. Půldenní výlety míří do Ashmolean Museum, Christchurch College, Magdalene College, St. Mary‘s Tower, Bodleian Library. Celodenní sobotní výlety jsou do Londýna, Stratfordu, Cotswolds, Cambridge, Bathu nebo na hrad Windsor či Warwick.

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenku Praha - Londýn Heathrow (Gatwick, Stansted) - Praha za nejnižší dostupnou cenu

Odvoz organizovaný školou z letiště Heathrow do ubytování a zpět stojí 8 500 Kč, odvoz z letiště Gatwick a zpět stojí 10 880 Kč, odvoz z letiště Stansted a zpět stojí 11 480 Kč. Odvozy jsou povinné! Pro studenty mladší 16 let je povinná asistence s checkinem při odletu, stojí 1 930 Kč.

Po příletu na letiště, projití celní kontrolou a vyzvednutí zavazadel by se studenti měli přemístit do příletové letištní haly, kde bude u informací čekat pracovník školy CES. V ruce bude držet ceduli s logem školy a se jménem studenta. Dále bude oblečen ve žlutém tričku s logem školy. Po shledání budou studenti odvedeni k transferu a následně odvezeni do ubytování. Při cestě zpět řidič studenty vyzvedne ve sjednaný čas na sjednaném místě a odveze na letiště. Pokud by si student při zpáteční cestě přál pomoci s odbavením, je možné tuto službu zajistit za příplatek (50 GBP).

Složení studentů (podle jazyků v roce 2023)

 • Italština: 48%
 • Polština: 18%
 • Španělština: 7%
 • Čínština: 5%
 • Čeština: 3%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.