Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

Sprachcaffe,Viareggio, kurzy italštiny v Itálii pro děti a mládež

Výhody: Viareggio, italština pro mládež 14 - 18 let, atraktivní program pro volný čas, apartmány, 2 týdny za 37 990 Kč včetně ubytování, programu a odvozů!

Místo: Viareggio, kurzy italštiny, Itálie

městobazén

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
U20 Standard   2045 min.2 týdny a déle15 nejvíce1 - 9

Ceník kurzů

Kurz/týdny234další týden
U20 Standard 37 99055 99073 99018 420

Objednejte si nejpozději 15.1.2022 kterýkoli kurz U20 v roce 2022 a získejte slevu 900 Kč týdně!
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, učební materiály, uvedené ubytování a stravování, odvoz z letiště do ubytování a zpět v uvedené dny a časy, uvedený program, závěrečný certifikát a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. Příplatek za speciální dietu je 1 850 Kč týdně.
2. Za příplatek 2 160 Kč týdně můžete mít další čtyři aktivity týdně (odpolední a večerní), zpravidla v úterý a čtvrtek.

Začátky kurzů

Začátky: Každé pondělí od 4.7. do 8.8.2022, kurzy končí 19.8.2022.

Věk studentů

pro mladež od 14 do 18 let

Nevyučuje se

Učí se každý všední den.

Výuka probíhá

Výuka probíhá: 9.00 - 10.30; 10.45 - 12.15 hod.

Popis kurzů

Pro mládež, která chce studovat italštinu v krásném italském letovisku.
U20 Standard má 20 lekcí výuky obecné italštiny týdně ve skupině nejvíce 15 studentů.

Popis školy

Sprachcaffe je řetězec jazykových škol, který pořádá jazykové kurzy pro děti a mládež po celém světě, celkem v 10 zemích. Školy Sprachcaffe mají s pořádáním kurzů pro děti a mládež bohaté zkušenosti.
Sprachcaffe Viareggio sídlí uprostřed borového lesa nedaleko pláže. Studenti jsou ubytovaní v dřevěných bungalovech blízko budovy školy. Součástí areálu je velké fotbalové hřiště, plavecký bazén, herna, restaurace, obchod atd. Škola je moderně vybavená, WiFi je zdarma.
Viareggio je oblíbené toskánské přímořské letovisko 30 km od města Pisa. Viareggio má 62 000 obyvatel a žije převážně z turistiky. Průměrné teploty se v říjnu pohybují kolem 18°C, rekordní jsou kolem 28°C, v létě se průměrné teploty pohybují nad 25°C, dokonce i v říjnu bývá kolem 20°C.
Proslulý je místní karneval a především Festival Puccini, který v roce 2021 bude probíhat od 23.7. do 21.8. Puccini se sice narodil v městě Lucca, ale dlouhá léta žil v Torre del Lago, dnes části Viareggia. Ve Viareggiu probíhá také filmový festival EuropaCinema. Nejoblíbenější památky jsou park Villa Borbone, který spojuje Viareggio s Torre del Lago a Villa Puccini, muzeum věnované slavnému skladateli. Viareggio má výborné vlakové spojení s Florencií, Pisou a Římem.

Ceník ubytování

Ubytování je od neděle před začátkem kurzu do soboty po ukončení kurzu.noc navíc
Apartmán - Bungalov,v areálu školy, 2 pokoje po dvou-tří lůžkách, vlastní koupelna, kuchyňka, terasa, plná penze, WiFi zdarma, ručníky s sebou, .2 650

Program pro volný čas

Cena kurzu U20 Standard ve Viareggiu zahrnuje jeden celodenní sobotní výlet a dva půldenní výlety během dvoutýdenního kurzu. Třítýdenní kurz zahrnuje dva sobotní celodenní výlety.
Tři všední odpoledne jsou aktivity, například návštěva muzea, sportovní odpoledne, ochutnávka zmrzliny nebo pizzy. Celodenní výlety Vás zavedou do míst jako je např. Pisa. V pondělí večer je večírek na uvítanou nových studentů a v pátek rozlučkový večírek. Za příplatek 2 160 Kč týdně můžete mít další dvě odpolední a večerní aktivity (úterý a čtvrtek), například návštěva galerie či muzea, večer s italskou populární hudbou a ochutnávka pizzy. Ve středu večer je volno.

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenku Praha - Pisa - Praha za nejnižší dostupnou cenu Přímý sobotní let Ryanairu je pro studenty starši 16 let.

Odvoz organizovaný školou z letiště Pisa do ubytování ve Viareggiu a zpět je zahrnut v ceně kurzu, platí pro přílety v neděli a pro odlety v sobotu vždy od 9.00 do 21.00 hod. Od- voz z letiště Pisa mimo uvedené časy stojí 2 090 Kč, odvoz zpět stojí stejně. Odvoz z letiš- tě s asistencí letušky stojí 7 940 Kč za obě cesty v uvedené časy, mimo ně stojí 12 050 Kč.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2019)

 • Němčina: 21%
 • Angličtina: 12%
 • Maďarština: 9%
 • Ruština: 7%
 • Čeština: 2%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.