Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

EASY School of Languages Mosta a St. Paul`s Bay, kurzy angličtiny na Maltě pro děti a mládež

Výhody: Kurz angličtiny, Malta, pro mládež, St. Paul‘s Bay, Mosta, letní kurzy pro mládež, klidná městečka, rezidence i rodiny, bohatý program pro volný čas, skvělé ceny, 2 týdny od 33 670 Kč!

Místo: Mosta, St. Paul`s Bay, kurzy angličtiny, Malta

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
St. Paul‘s Bay Family   2045 min.1 - 9 týdnů15 nejvíce3 - 8
St. Paul‘s Bay Residence   2045 min.1 - 9 týdnů15 nejvíce3 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny1234
St. Paul‘s Bay Family16 84033 67049 99066 650
St. Paul‘s Bay Residence 17 35034 34051 52068 690
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, učební materiály, uvedené ubytování a stravu, autobus z ubytování do školy a zpět, odvoz z letiště do ubytování a zpět, závěrečný certifikát, uvedený program a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. Doporučené kapesné je 80 EUR na týden. V rezidenci se platí vratný depozit 50 EUR.

2. Příplatek za speciální dietu je 1 330 Kč týdně.

Začátky kurzů

Každé pondělí od 29.6. do 17.8.2020, kurzy končí 28.8.2020.

Věk studentů

pro děti a mládež od 12 do 17 let

Nevyučuje se

29.6.2020. Výuka bude nahrazena v ostatní dny.

Výuka probíhá

9.00 - 10.30; 11.00 - 12.30 hod. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno. Úvodní test budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni.

Popis kurzů

Jazykový kurz na Maltě pro mládež St. Paul‘s Bay Family má 20 lekcí obecné angličtiny týdně ve skupině nejvíce 15 studentů. Studenti bydlí v hostitelských rodinách a do školy a ze školy je vozí školní autobus.

Jazykový kurz na Maltě pro mládež St. Paul‘s Bay Residence má 20 lekcí obecné angličtiny týdně ve skupině nejvíce 15 studentů. Studenti bydlí v rezidenci Bella Vista, cca 10 min. jízdy školním autobusem od školy.

Popis školy

Škola EASY School of Languages nabízí od r. 2003 kurzy angličtiny pro dospělé ve Vallettě a je členem asociace FELTOM. Pro děti nabízí kurzy s ubytováním v klidném letovisku St. Paul‘s Bay na západě Malty. Děti bydlí v rezidenci a hostitelských rodinách v St. Paul‘s Bay, některé hostitelské rodiny mohou být také v nedalekém městě Mosta. Škola je ve městě Mosta a děti vozí školní autobus z ubytování do školy v Mosta a zpět do ubytování v St. Paul‘s Bay.

St. Paul’s Bay je klidné letovisko, leží na severozápadě Malty, v zelenější části ostrova a v blízkosti písečných pláží. Nejoblíbenější písečná pláž je pláž Mellieha, 10 minut autobusem od rezidence v St. Paul‘s Bay. Na tuto pláž jezdí děti v rámci programu pro volný čas.

Mosta leží 6 kilometrů od St. Paul‘s Bay, má 21 000 obyvatel. Na okraji města jsou dolmeny, ale nejslavnější stavbou ve městě je bazilika St. Marija Assunta, která má obrovskou rotundu. Za druhé světové války prolétla kupolí baziliky německá bomba, spadla před oltář, ale nevybuchla, což Malťané považují za zázrak. V nedalekém Attardu můžete zase vidět slavné maltské kolejnice, hluboké rýhy vyryté v kameni, které pocházejí z doby bronzové a jejichž vznik se nepodařilo dosud vysvětlit.

Průměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Informace v angličtině o Marsaskale najdete zde.
Informace v angličtině o St. Paul's Bay najdete zde.

Mapa Mosta s vyznačením školy EASY.

Ceník ubytování

Ubytování je vždy od soboty před začátkem kurzu do soboty po ukončení kurzu nebo od neděle do neděle.
1. Rodina, kurz St. Paul‘s Bay Family, dvoulůžkový pokoj, plná penze (oběd v balíčku), max. 20 minut jízdy školním autobusem od školy, ložní prádlo a ručníky poskytnuty, praní 1x týdně v ceně.
2. Rezidence Bella Vista, kurz St. Paul‘s Bay Residence, cca. 10 min. jízdy školním autobusem od školy, 3 - 4lůžkový pokoj, vlastní koupelna, plná penze (oběd v balíčku), bazén, tělocvična, ložní prádlo a ručníky poskytnuty, WiFi za 210 Kč týdně. Výuka probíhá ve škole v Mosta, kam děti vozí školní autobus.

Program pro volný čas

Čeká na Vás bohatý volnočasový program, který se skládá z odpoledních a večerních aktivit nebo celodenního výletu. V pondělí je seznamovací večírek, další dny zažijete sportovní a herní večery, kvízové večery, karaoke, diskotéku pod širým nebem, pěnovou párty, večerní plavání, návštěvu kina, výlety do Mdiny, Mellieha Bay a barbecue na pláži, výlety do Valletty, Paradise Bay, Sandy Beach, Rocky Beach, Bugibba, Golden Bay, Gnejna Bay, do Modré laguny na ostrově Comino, návštěvu vodního parku Splash and Fun nebo návštěvu a hry v akvaparku Mediterraneo a ve školním plážovém klubu.

Doprava

Přímé lety Praha - Malta - Praha vždy v sobotu za nejnižší dostupnou cenu nebo víkendový přímý let Vídeň - Malta - Vídeň.

Odvoz z letiště do ubytování a zpět na letiště poskytuje škola zdarma.

Pokud Vaše dítě využije odvoz z letiště organizovaný školou, po příletu na letiště, projití celní kontrolou a vyzvednutí zavazadel by se studenti měli přemístit do příletové letištní haly, kde bude čekat zástupce školy Joanne Spiteri. Joanne bude držet ceduli s logem školy EASY a může být oblečena ve školním tričku se stejným logem. Zástupce školy studenty odvede k transferu, který je následně dopraví do ubytování. Na konci programu zástupce školy zajistí odvoz studentů na letiště a pomůže jim s odbavením.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2019)

 • Francouzština: 32%
 • Polština: 16%
 • Italština: 15%
 • Španělština: 8%
 • Čeština: 2%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.