Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

IELS (LAL) Malta Sliema, skupinový kurz angličtiny na Maltě pro mládež

Výhody: Český průvodce po celou dobu pobytu, Sliema, skvělý program, rezidence, rodiny, 2 týdny od 31 980 Kč včetně kurzu, ubytování, stravování a odvozů!

Místo: Sliema, skupinový kurz angličtiny, Malta

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Young Group Family   2045 min.2 - 4 týdny15 nejvíce3 - 8
Young Group Club Residence   2045 min.2 - 4 týdny15 nejvíce3 - 8
Young Group Residence Centre   2045 min.2 - 4 týdny15 nejvíce3 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny234
Young Group Family31 98046 57061 460
Young Group Club Residence39 99058 61076 940
Young Group Residence Centre43 32063 53083 750

Prospěli jste v prvním pololetí s vyznamenáním? Zasloužíte si odměnu!
INTACT dává slevu 1 000 Kč studentům s vyznamenáním. Platí pro objednávky podané do 10.2.2020. Pochlubte se!
Cena v Kč zahrnuje výuku, učební materiály, uvedené ubytování, stravování, odvoz z letiště na Maltě do ubytování a zpět, dopravu po Maltě školním autobusem, uvedený program pro volný čas, českého průvodce po celou dobu pobytu i během letu (kromě cesty zpět při 3týdenním kurzu), tričko LAL, studentskou kartu, závěrečný certifikát a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. Příplatek za speciální dietu v hostitelských rodinách je 1 330 Kč týdně.

2. Příplatek za WiFi v hostitelských rodinách je 530 Kč týdně.

Začátky kurzů

1. termín: odlet z Prahy 4.7., přílet do Prahy 18.7.2020. 2. termín: odlet z Prahy 18.7., přílet do Prahy 1.8.2020. 3. termín: odlet z Prahy 1.8., přílet do Prahy 15.8.2020. Můžete spojit dva turnusy nebo zvolit 3týdenní kurz. V případě 3týdenního kurzu cestu zpět dítě absolvuje bez doprovodu českého průvodce.

Věk studentů

pro mládež od 13 do 17 let

Nevyučuje se

Učí se každý všední den.

Výuka probíhá

8.30 - 10.00; 10.30 - 12.00 hod., výuka může probíhat i 12.45 - 14.15;14.30 - 16.00 hod. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno. Úvodní test budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni.

Popis kurzů

Jazykové kurzy s názvem Young Group jsou určeny mladým studentům ve věku 13 - 17 let, kteří chtějí kurz angličtiny s bohatým programem pro volný čas na Maltě v doprovodu českého průvodce. Mezinárodní složení tříd! Vyučující jsou rodilí mluvčí! Studenti kurzu Family bydlí v hostitelské rodině. Studenti kurzu Club Residence a Residence Centre jsou ubytováni v rezidencích.

Kurz může být 2 - 4týdenní. Český průvodce převezme děti v Praze na letišti a v Praze je zase předá rodičům. V případě 3týdenního kurzu dítě absolvuje cestu zpět bez doprovodu českého průvodce.

Popis školy

Kurzy angličtiny pro mládež na Maltě nabízí škola IELS (LAL) Malta od r. 1985, je zakládající člen maltské asociace FELTOM, která sdružuje nejlepší školy nabízející kurzy angličtiny na Maltě.

LAL Malta nabízí bohatý program pro volný čas v mezinárodních skupinách. Studenti jezdí z ubytování do školy, na akce školního programu a zpět školním autobusem. Škola sídlí v klidné ulici nedaleko promenády ve Sliemě. Výhodou je, že si studenti mohou zvolit druh ubytování - hostitelskou rodinu nebo rezidenci. Určitě uvítáte, že v LAL Malta nedominují čeští studenti.

Sliema leží na severovýchodním pobřeží Malty, jen 20 minut jízdy od letiště. Sliema má cca 20 000 obyvatel a je hlavním turistickým centrem na Maltě. Na promenádě najdete spoustu kaváren, restaurací a obchodů. Sliema má výborné autobusové spojení do dalších krásných měst, do Valletty a St. Julians.

Průměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Informace v angličtině o Sliemě najdete zde.

Mapa Sliema s vyznačením školy LAL.

Ceník ubytování

Ubytování je od soboty před začátkem kurzu do soboty po ukončení kurzu.
1. Rodina (kurz Family), max. 45 minut MHD od školy, 3 - 4lůžkový pokoj, plná penze, obědy v balíčku, WiFi za příplatek 530 Kč týdně, praní 1x týdně zdarma.
2. Club Residence (kurz Club Residence), cca 30 minut MHD od školy (doprava zajištěna), 4lůžkový pokoj, plná penze, obědy v balíčku, vlastní koupelna, klimatizace, bazén, WiFi ve společných prostorách zdarma, prádelna nedaleko, vratný depozit 50 EUR.
3. Residence Centre (kurz Residence Centre), cca 15 minut chůze od školy, 3 - 4lůžkový pokoj, plná penze, obědy v balíčku, vlastní koupelna, klimatizace, WiFi ve společných prostorách zdarma, prádelna nedaleko, vratný depozit 50 EUR.

Program pro volný čas

Cena kurzu zahrnuje bohatý program pro volný čas: 3 odpolední akce týdně (Valletta, Mdina „The Silent City“, Limestone Heritage, Harbour Cruise, Three Cities - Cospicua, Senglea a Vittoriosa, výlet na písečné pláže).

Ve středu a v pátek odpoledne máte volno nebo si můžete přikoupit aktivitu z nabídky školy. Každý den škola pořádá večerní akce (večírky a diskotéky v různém stylu, návštěvy měst Mdina nebo Valletta, „Treasure Hunt“, jízda na motokárách).

V sobotu budete mít volno nebo si můžete koupit výlet z nabídky školy a v neděli je celodenní výlet nebo aktivita. Na všechny akce Vás bude vozit školní autobus. Během kurzu angličtiny v LAL Malta poznáte spoustu kamarádů, zlepšíte se v angličtině a užijete si koupání a slunce. Malta je krásná, neváhejte!

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenku Praha - Malta - Praha za cenu 5 950 Kč.

Odvoz z letiště na Maltě do ubytování a zpět na letiště poskytuje škola zdarma.

Po příletu na letiště, projití celní zónou a vyzvednutí zavazadel by se měl student dostavit do příletové letištní haly. Tam na něj bude čekat zástupce školy, který bude držet ceduli s logem školy LAL nebo IELS. Zástupce školy studenty přivítá a předá základní informace a dokumenty. Po shledání se se všemi studenty budou studenti odvedeni k připravenému autobusu. Zástupce školy se ujistí, že do autobusu nastoupili všichni studenti. Studenti jsou následně dopraveni do ubytování, kde je přivítá buď hostitelská rodina nebo v rezidenci vedoucí skupiny. Zaměstnanci školy budou studentům asistovat i při cestě z kurzu a pomohou jim s odbavením.
Dopravu na Maltě zajišťuje škola školním autobusem.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2019)

 • Němčina: 29%
 • Italština: 20%
 • Ruština: 18%
 • Polština: 5%
 • Španělština: 4%
 • Čeština: 2%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.