Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

LTC (Language Teaching Centres) Eastbourne, kurzy angličtiny v Anglii pro děti a mládež

Výhody: Kurzy angličtiny pro děti, Eastbourne, krásné letovisko, nádherná budova, bohatý program, rodiny, rezidence, 2 týdny kurzu včetně ubytování a stravování za 35 620 Kč!

Místo: Eastbourne, kurzy angličtiny, Anglie

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Junior Standard Family   2045 min.2 - 4 týdny 16 nejvíce3 - 9
Junior Standard Residence   2045 min.2 - 4 týdny 16 nejvíce3 - 9

Ceník kurzů

Kurz/týdny234
Junior Standard Family35 62053 43069 910
Junior Standard Residence35 62053 43069 910
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, zapůjčení učebních materiálů, uvedené ubytování a stravování, závěrečný certifikát, uvedený program pro volný čas a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. Poplatek za asistenci s odbavením na letišti stojí 1 160 Kč a je povinný pro studenty mladší 16 let.

Začátky kurzů

Kurzy Junior Family a Junior Residence probíhají od 9.6. do 4.8., kurzy končí 18.8.2019.

Věk studentů

pro děti a mládež od 10 do 17 let a od 14 do 17 let

Nevyučuje se

Učí se každý všední den.

Výuka probíhá

9.00 - 10.45; 11.00 - 12.30 hod. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno. Úvodní test budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni.

Popis kurzů

Kurz angličtiny pro děti a mládež Junior Standard Family má 20 lekcí týdně ve třídě nejvíce 16 studentů a bohatý program pro volný čas. Je pro studenty od 14 do 17 let, bydlení v rodinách.

Kurz angličtiny pro děti a mládež Junior Standard Residence má 20 lekcí týdně ve skupině nejvíce 16 studentů a bohatý program pro volný čas. Je určen studentům od 10 do 17 let, kteří jsou ubytováni na koleji v areálu školy.

Popis školy

Kurzy angličtiny v Eastbourne v Anglii pro děti a mládež nabízí škola LTC od roku 1954. Je uznána Britskou radou a je členem asociace English UK.

LTC Eastbourne byla založena roku 1954 a sídlí v nádherné budově z 18. století, která patří vévodovi z Devonshiru. Do centra a na pláže se dostanete za 15 minut. LTC je velká přátelská škola, která studentům nabízí kromě moderního vybavení i možnost ubytování v rezidenci v areálu školy.

Eastbourne příjemné, exkluzivní letovisko na jihovýchodním pobřeží Anglie. Město má 100 000 obyvatel a je nejslunnějším místem v Británii. Z letiště Gatwick, odkud létají přímé lety z Prahy, se do Eastbourne dostanete vlakem za 70 minut. Eastbourne má 6 kilometrů dlouhou pláž se zábavním molem Eastbourne Pier, nábřeží je lemované viktoriánskými hotely a krásnými květinovými záhony. Nedaleko města jsou slavné křídové útesy Beachy Head a Seven Sisters. Eastbourne se stalo atraktivním letoviskem ve viktoriánské době, kdy zde svůj palác postavil vévoda z Devonshiru, dnes sídlo školy LTC.

Eastbourne je proslulé ženským tenisovým turnajem, který proběhne 23. - 29.6.2019. Turnaj je pro tenistky generálkou pro Wimbledon. Další velkou událostí v Eastbourne je Airbourne, 4denní letecká přehlídka, nejlepší v Británii, která proběhne 15.8. - 18.8.2019. Uvidíte letadla z Bitvy o Británii i moderní letadla. Přehlídky se účastní nejlepší letecké akrobatické týmy jako jsou Red Arrow a Typhoon a sledovat jejich výkony můžete zdarma!

Řada slavných lidí v Eastburne studovala, narodila se tu nebo zde žila. Nejznámější současnou rodačkou je Theresa May, britská premiérka.

Průměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Základní informace o cestování, Velká Británie, zdroj Ministerstvo zahraničních věcí České republiky zde.
Kontakt na český zastupitelský úřad ve Velké Británii zde.
Informace v angličtině o Eastbourne najdete zde.
Informace o Londýně najdete zde.

Mapa Eastbourne s vyznačením školy LTC (Language Teaching Centres).


Zvětšit mapu

Ceník ubytování

Ubytování je od neděle před začátkem kurzu do neděle po ukončení kurzu. Noc navíc nelze.
1. Rodina, dvoulůžkový nebo trojlůžkový pokoj, sdílená koupelna, plná penze, od pondělí do pátku teplé obědy, o víkendu obědy v balíčku. Max. 45 minut autobusem od školy, WiFi zdarma, praní zajištěno, ručníky poskytnuty.
2. Kolej školy, vícelůžkový pokoj, sdílená koupelna, plná penze, od pondělí do pátku teplé obědy, o víkendu obědy v balíčku. V areálu školy, WiFi zdarma, pračka k dispozici, ručníky s sebou.

Program pro volný čas

Cena kurzu Junior Standard zahrnuje celodenní sobotní výlet a půldenní výlet ve středu, dále odpolední a večerní program pro volný čas po celý týden. Celodenní výlety míří např. na Chichester a Arundel Castle, Hampton Court, Portsmouth, Windsor, Londýn, půldenní výlety např. na Lewes Castle, Battle Abbey nedaleko Hastingsu, Royal Pavilion a Sealife centrum v Brightonu. Odpolední a večerní aktivity zahrnují různé sporty, kvízy, hry, diskotéky.

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenku Praha - Londýn Heathrow (Londýn Gatwick) - Praha za nejnižší dostupnou cenu.

Vyzvednutí a odvoz organizovaný školou z letiště Londýn Heathrow do ubytování v Eastbourne a zpět stojí 7 160 Kč, odvoz z letiště Londýn Gatwick do ubytování v Eastbourne a zpět stojí 5 460 Kč. Platí pro přílety a odlety mezi 11.00 - 18.00 hod., pouze v neděli!

Poplatek škole za asistenci s odbavením na letišti je 1 160 Kč a je povinný pro studenty mladší 16 let.

Po příletu na letiště, projití celní kontrolou a vyzvednutí zavazadel student přijde do příletové haly, kde bude kousek od informačního stánku čekat řidič společnosti Direct Travel Taxi. V ruce bude držet ceduli s nápisem LTC Eastbourne a se jménem studenta. Řidič pak studenty následně odveze do ubytování. Při cestě zpět řidič studenty vyzvedne ve sjednaný čas na sjednaném místě a odveze na letiště.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2018)

 • Italština: 34%
 • Ruština: 11%
 • Španělština: 8%
 • Francouzština: 7%
 • Čeština: 3%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.