Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

Cambridge Academy of English Cambridge, kurzy angličtiny v Anglii pro děti a mládež

Výhody: Špičkové rezidenční školy, pevné začátky, bohatý program pro volný čas, 2 týdny pobytu (ubytování+plná penze+program+odvozy) za 61 480 Kč!

Místo: Cambridge, kurzy angličtiny, Anglie

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Moreton Hall   1560 min.2 a 4 týdny12 nejvíce3 - 9
Old Buckenham Hall   1560 min.2 a 4 týdny12 nejvíce3 - 9
Princess Helena   2060 min.2 a 4 týdny12 nejvíce3 - 9

Ceník kurzů

Kurz/týdny24
Moreton Hall (9 - 13 let)61 480111 940
Old Buckenham Hall (12 - 15 let)61 480111 940
Princess Helena (14 - 17 let)61 480111 940

JEDNORÁZOVÁ SLEVA 2 500 KČ na 2týdenní kurzy v Moreton Hall, Old Buckenham Hall a Princess Helena a 5 000 Kč sleva na 4týdenní kurzy v Moreton Hall, Old Buckenham Hall a Princess Helena platí pro kurzy objednané a uhrazené do 31.3.2020.
Cena v Kč zahrnuje výuku, učební materiály, uvedené ubytování, stravování, dopravu z letiště Londýn Heathrow nebo Gatwick do ubytování a zpět (platí pro přílety v neděli a odlety v sobotu, vždy mezi 9.00 - 19.00 hod.), závěrečný certifikát, uvedený program pro volný čas a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. Vše kromě letenky je zahrnuto v ceně kurzu!!!

Začátky kurzů

2týdenní kurzy Moreton Hall a Princess Helena: 6.7. a 20.7., Old Buckenham Hall: 13.7. a 27.7.2020. 4týdenní kurzy Moreton Hall a Princess Helena: 6.7., Old Buckenham Hall: 13.7.2020.

Věk studentů

pro děti od 9 do 13 let nebo od 12 do 15 let a pro mládež od 14 do 17 let

Nevyučuje se

Učí se každý všední den.

Výuka probíhá

Moreton Hall, Old Buckenham Hall: 9.00 - 10.00; 10.15 - 11.15 a 11.30 - 12.30 hod. Princess Helena: 10.00 - 11.10; 11.25 - 12.30; 13.30 - 14.15 a 14.30 - 15.30 hod. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno. Úvodní test budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni.

Popis kurzů

Letní kurzy angličtiny nedaleko Cambridge jsou určeny pro děti a mladé studenty, kteří chtějí studovat v krásném prostředí nedaleko města Cambridge a užít si bohatého programu pro volný čas.

Kurz angličtiny Moreton Hall má 15 lekcí týdně ve skupině nejvíce 12 dětí a je určen dětem ve věku 9 - 13 let.

Kurz angličtiny Old Buckenham Hall má 15 lekcí týdně ve skupině nejvíce 12 dětí a je určen dětem ve věku 12 - 15 let.

Kurz angličtiny Princess Helena má 20 lekcí týdně ve skupině nejvíce 12 dětí a je určen dětem ve věku 14 - 17 let.

Popis školy

Kurzy angličtiny pro děti nedaleko Cambridge nabízí škola Cambridge Academy of English, patří mezi nejlepší jazykové školy v Anglii. Je uznána Britskou radou, je členem English UK a patří do asociace Quality English, která sdružuje nejlepší soukromé jazykové školy v Anglii. V létě nabízí kvalitní rezidenční kurzy angličtiny pro děti.

Pozor, kurzy bývají vyprodány již v dubnu!!!

Moreton Hall (kurzy pro děti ve věku od 9 do 13 let) sídlí v soukromém, rozsáhlém areálu ve starobylém městečku Bury St. Edmunds, 35 minut autem východně od Cambridge. Škola má skvělé sportovní vybavení - tenisový kurt, velkou tělocvičnu, krytý vyhřívaný bazén, hřiště pro různé sporty.

Old Buckenham Hall (kurzy pro mládež od 12 do 15 let) sídlí cca hodinu jízdy od Cambridge. Škola má tenisové kurty, vyhřívaný plavecký bazén, sportovní halu, fotbalové hřiště a golfové hřiště.

Princess Helena (kurzy pro mládež od 14 do 17 let) sídlí v soukromém areálu na rozlehlém pozemku, cca hodinu autem od Cambridge. Škola je moderně vybavená (knihovna, počítačová místnost, bazén, tělocvična, tenisové kurty a další).

Průměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Základní nformace o cestování, Velká Británie, zdroj Ministerstvo zahraničních věcí České republiky zde.
Kontakt na český zastupitelský úřad ve Velké Británii zde.
Informace o Cambridge najdete zde.
Mapa Velké Británie zde.

Mapa s vyznačením školy Cambridge Academy of English - Princess Helena.Mapa s vyznačením školy Cambridge Academy of English - Moreton Hall.Mapa s vyznačením školy Cambridge Academy of English - Old Buckenham Hall.

Ceník ubytování

Ubytování je od neděle před začátkem kurzu do soboty po ukončení kurzu. Noc navíc nelze.
1. Moreton Hall, kolej soukromé internátní školy v Bury St. Edmunds, cca 35 minut autem od Cambridge, vícelůžkový pokoj (4 - 10 dětí na pokoji), plná penze (pokud je celodenní výlet, obědy jsou v balíčku).
2. Old Buckenham Hall, kolej soukromé internátní školy, cca hodinu jízdy autem od Cambridge, vícelůžkový pokoj (nejvíce 8 dětí na pokoji), plná penze (pokud je celodenní výlet, obědy jsou v balíčku).
3. Princess Helena, kolej soukromé internátní školy, cca hodinu autem od Cambridge, vícelůžkový pokoj (nejvíce 8 dětí na pokoji), plná penze (pokud je celodenní výlet, obědy jsou v balíčku).

Program pro volný čas

Kurzy Moreton Hall, Old Buckenham Hall a Princess Helena nabízejí studentům bohatý program pro volný čas a velké množství odpoledních i večerních aktivit: fotbal, baseball, kriket, rugby, golf, taneční kurzy, promítání filmů, párty, hry. Během kurzu je na programu celodenní výlet do Londýna, kde studenti mohou navštívit slavná muzea a galerie, London Eye nebo jít nakupovat.

Všechna centra pořádají během kurzů i půldenní výlet do okolí. Děti jsou pod dohledem 24 hodin denně, nemají čas se nudit, neustále mají co dělat a dobu mimo výuku tráví velmi aktivně.

Doprava

Letenku Praha - Londýn Heathrow (Gatwick) - Praha Vám rádi zajistíme za nejnižší dostupnou cenu.

Odvoz organizovaný školou z letiště Londýn Heathrow nebo Gatwick v neděli před začátkem kurzu a odvoz zpět na letiště v sobotu po ukončení kurzu je zahrnut v ceně kurzu. Platí pro přílety v neděli a odlety v sobotu, a to vždy od 9.00 do 19.00 hod.

Po příletu na letiště, projití celní kontrolou a vyzvednutí zavazadel přejdou studenti do příletové letištní haly, kde u stánku s informacemi na ně čeká zástupce školy a v ruce bude držet ceduli s nápisem CAE. Zástupce školy doprovodí studenty k transferu, který je následně dopraví do ubytování. Společně telefonicky informují rodiče studenta. Na konci programu zástupce školy zajistí odvoz studentů na letiště a pomůže jim s odbavením.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2019)

 • Italština: 19%
 • Ruština: 9%
 • Slovenština: 8%
 • Španělština: 8%
 • Němčina: 6%
 • Čeština: 3,5%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.