Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

Globe English Centre Exeter, kurzy angličtiny v Anglii pro děti a mládež

Výhody: Exeter, kurzy pro děti od 7 do 10 let a od 11 do 17 let, během celého roku, nádherné město, 2 týdny od 36 270 Kč, kurzy pro rodiče ve vedlejší budově!

Místo: Exeter, kurzy angličtiny, Anglie

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Discovery Programme   2045 min.2 týdny a déle14 nejvíce, obvykle 82 - 8
Explorers Programme   2045 min.2 týdny a déle10 nejvíce, obvykle 42 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny234další týden
Discovery Programme36 27052 42067 68016 500
Explorers Programme40 67058 73075 95018 760
Cena v  Kč zahrnuje výuku, registraci, uvedené ubytování a stravování, zapůjčení učebních materiálů, program pro volný čas, závěrečný certifikát a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. Příplatek za speciální dietu v hostitelské rodině je 610 Kč týdně.

2. Škola účtuje za vyzvednutí a předání dětí cestujících s asistencí letušky 1 220 Kč za jednu cestu.

Začátky kurzů

Každé pondělí, je-li v pondělí svátek, začíná se v úterý.

Věk studentů

pro děti od 7 do 10 let a pro mládež od 11 do 17 let

Nevyučuje se

1.1. - 3.1. a 21.12.2020 - 1.1.2021. Vyučuje se každý všední den i během britských svátků.

Výuka probíhá

Discovery: 9.30 - 11.00; 11.30 - 13.00 hod. Explorers: 9.00 - 10.30; 11.00 - 12.30 hod. Aktivity probíhají do cca 16.00 hod., některé mohou být i  déle. Jsou také 2 večerní aktivity. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno. Úvodní test budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni.

Popis kurzů

Kurzy ve škole Globe English Centre v Exeter, Velké Británii jsou určeny pro mladé studenty ve věku od 7 do 17 let, kteří si chtějí zlepšit angličtinu a zažít skvělé prázdniny.

Discovery Programme má 20 lekcí týdně a je určen studentům ve věku 11 - 17 let. Studenti jsou rozděleni podle věkových skupin: 11 - 14 let a 15 - 17 let. Kurz probíhá ve skupině nejvíce 14 studentů (mimo léto obvykle 8) a kombinuje výuku angličtiny s nejrůznějšími aktivitami a výlety po okolí Exeteru.

Explorers Programme má 20 lekcí týdně a je určen studentům ve věku 7 - 10 let. Výuka probíhá ve skupinkách nejvíce 10 studentů (mimo léto jsou obvykle ve třídě jen 4 děti). Kurz obsahuje bohatý program pro volný čas. Tento kurz je POUZE PRO DĚTI DOPROVÁZENÉ RODIČEM, který studuje kurz pro dospělé.

Kurzy pro dospělé ve škole Globe Exeter najdete zde.

Popis školy

Škola Globe English Centre nabízí kurzy pro děti a mládež v Anglii od r. 1978, je uznaná Britskou radou a je členem asociace English UK. Škola nabízí i kurzy pro dospělé.

Globe Exeter je obklopena zahradami a stromy, sídlí v budově z 19. století v centru Exeteru. Škole patří dvě budovy, jedna slouží dospělým studentům nad 18 let, druhou využívají studenti ve věku 7 - 17 let ke kurzům Discovery a Explorers. Studenti jsou rozděleni podle věkových skupin a znalosti angličtiny. Škola Globe má vlastní terasu a zahradu, kde studenti mohou v klidu relaxovat.

Exeter je hlavní město hrabství Devon. Město má cca 100 000 obyvatel. Pro svoje příjemné klima, nádhernou katedrálu a klidnou atmosféru je Exeter oblíbeným turistickým centrem. Hrabství Devon je považováno za jedno z nejkrásnějších v Anglii, navíc má nejteplejší podnebí v Anglii.

Devon je krásně zelený a upravený. Nejzajímavější částí Devonu je určitě národní park Dartmoor, rozlehlá, vřesem porostlá vrchovina, kde se pasou ovce a divocí poníci. Osamělé menhiry a skály dodávají Dartmooru zvláštní atmosféru. Není divu, že A.C. Doyle sem umístil děj románu Pes Baskervillský.

Průměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Základní informace o cestování, Velká Británie, zdroj Ministerstvo zahraničních věcí České republiky zde.
Kontakt na český zastupitelský úřad ve Velké Británii zde.
Informace o Exeteru najdete zde.

Mapa Exeter s vyznačením školy Globe English Centre.

Ceník ubytování

Ubytování je od neděle před začátkem kurzu do neděle po ukončení kurzu.
Rodina, třílůžkový - čtyřlůžkový pokoj, plná penze (od pondělí do soboty obědy v balíčku), max. 2,8 km od školy (pokud je rodina vzdálenější, obdržíte od školy permanentku na autobus), WiFi zdarma, praní 1x týdně zdarma.

Program pro volný čas

Kurzy angličtiny Discovery a Explorers mají podobný program pro volný čas od pondělí do soboty, neděle tráví studenti s hostitelskou rodinou. Program obsahuje 1 celodenní výlet v pracovní dny a 1 celodenní výlet o víkendu (nebo 1 celodenní výlet a 2 odpolední výlety) a 2 večerní akce (bowling, diskotéka).

Celodenní výlety míří do krásného lázeňského města Bath, do Stonehenge, Salisbury, na hrad krále Artuše Tintagel, do Londýna nebo do Plymouthu s návštěvou akvária. Půldenní výlety míří do Dartmooru nebo Killerton House. Studenty během aktivit doprovázejí učitelé školy Globe.

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenku Praha - Heathrow - Praha nebo Praha - Bristol - Praha (easyJet) za nejnižší dostupnou cenu. Samostatně mohou cestovat easyJetem pouze děti starší 16 let.

Odvoz organizovaný školou z  letiště Bristol do ubytování v  Exeteru a  zpět stojí 7 280 Kč.

Odvoz z Londýna: Od 21.6. do 9.8.2020 nabízí škola nedělní odvoz z a na letiště Heathrow školním autobusem za 5 460 Kč za obě cesty. Platí pro přílety mezi 11.00 - 16.00 hod. a odlety mezi 14.00 a 16.00 hod., vždy v neděli.

Pro studenty starší 16 let rádi zajistíme autobusovou jízdenku Heathrow - Exeter a  zpět za 2 220 Kč.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2019)

 • Italština: 20%
 • Němčina: 13%
 • Španělština: 11%
 • Francouzština: 10%
 • Čeština: 9%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.