Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

LAL Torbay, kurzy angličtiny v Anglii pro děti a mládež

Výhody: SLEVA 1 000 KČ TÝDNĚ PUBLIKOVANÝCH CEN! Letní kurzy angličtiny pro děti a mládež, Torbay, anglická riviéra, krásný, idylický Devon, rodiny, skvělé ceny, 2 týdny kurzu včetně ubytování, stravy, odvozů a programu pro volný čas od 34 810 Kč!

Místo: Torbay, kurzy angličtiny, Anglie

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Young Learner   2045 min.2 - 4 týdny15 nejvíce2 - 8
Young Learner Plus   2045 min.2 - 4 týdny15 nejvíce2 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny234
Young Learner34 81051 65067 980
Young Learner Plus36 98055 46073 950

Třítýdenní kurz je pouze pro studenty starší 14 let, čtyřtýdenní kurz je pouze pro studenty starší 16 let.
OBJEDNEJTE SI KURZ V LAL TORBAY A ZÍSKEJTE SLEVU 1 000 KČ TÝDNĚ Z VÝŠE UVEDENÝCH CEN!
Platí pro kurzy objednané do 30.5.2021.
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, učební materiály, uvedené ubytování, stravování, dopravu z letiště Heathrow do rodiny a zpět pouze v neděli v dané časy, závěrečný certifikát, uvedený program a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. Příplatek za speciální dietu je 610 Kč týdně.

2. Škola účtuje poplatek za vyzvednutí a předání dětí cestujících s asistencí letušky (pouze Heathrow) ve výši 1 820 Kč za obě cesty.

Začátky kurzů

Young Learner: Každé pondělí od 7.6. do 16.8., kurzy končí 27.8.2021. Young Learner Plus: Každé pondělí od 21.6. do 9.8., kurzy končí 20.8.2021.

Věk studentů

pro mládež od 12 do 17 let

Nevyučuje se

Učí se každý všední den.

Výuka probíhá

Většinou odpoledne 14.20 - 15.50; 16.00 - 17.30 hod., případně dopoledne 8.45 - 10.15; 10.45 - 12.30 hod. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno. Úvodní test budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni. Test je písemný a ústní.

Popis kurzů

pro studenty, kteří chtějí studovat v krásném prostředí Anglické riviéry a užít si bohatého programu pro volný čas. Ubytování je v hostitelských rodinách.

Kurz angličtiny Young Learner má 20 lekcí angličtiny týdně ve skupině nejvíce 15 studentů a zahrnuje pouze denní aktivity pro volný čas. Pro studenty od 12 do 17 let.

Kurz angličtiny Young Learner Plus má 20 lekcí týdně ve skupině nejvíce 15 studentů, zahrnuje denní aktivity a 3x týdně večerní aktivity pro volný čas. Pro studenty od 13 do 17 let.

Rodiče mohou studovat ve stejné škole kurzy obecné nebo obchodní angličtiny!

Popis školy

Škola LAL Torbay je uznaná Britskou radou a je členem English UK. Škola má dlouholeté zkušenosti s kurzy angličtiny pro mládež a dospělé, kvalitní učitele a výborný program pro volný čas. LAL Torbay nabízí také kurzy pro dospělé od 18 let. LAL Torbay sídlí v klidné rezidenční čtvrti, pouze 5 minut chůze od centra a 10 minut chůze od pláže. Blízko školy jsou obchody, restaurace a kina.

Torbay je oblíbené přímořské anglické letovisko na jihozápadě Anglie, v krásném hrabství Devon. Devon patří mezi nejkrásnější anglická hrabství. Torbay má celkem 133 000 obyvatel. Škola LAL Torbay sídlí v městské části Paignton, která má 45 000 obyvatel. Paignton má akvapark, velkou zoologickou zahradu, sportovní centrum, multikino, golfová hřiště.

Torbay se říká „Anglická riviéra“, protože má nejteplejší podnebí v Anglii. Město má téměř středomořský ráz, promenáda je lemována palmami. Torbay chrání před studeným větrem ze severu Dartmoorská vysočina, kde se pasou divocí poníci a ovce. Dartmoorská vřesoviště jsou dějištěm známého románu Pes Baskervillský od Arthura Conana Doyla. Škola pořádá i výlety do Dartmooru.

Zde je video o kurzech pro mládež v LAL Torbay


Průměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Základní nformace o cestování, Velká Británie, zdroj Ministerstvo zahraničních věcí České republiky zde.
Kontakt na český zastupitelský úřad ve Velké Británii zde.
Informace v angličtině o Torbay najdete zde.

Mapa Torbay s vyznačením školy LAL Torbay.

Ceník ubytování

Rodina, max. 45 minut MHD od školy, 2 - 3lůžkový pokoj, sdílená koupelna, plná penze, od večeře v neděli před začátkem kurzu do snídaně v neděli po ukončení kurzu, praní 1x týdně zdarma, WiFi zdarma ve všech rodinách. Na místě doporučujeme zakoupit jízdenku na MHD za cca 40 GBP na 2 týdny.

Program pro volný čas

Kurz Young Learner zahrnuje každodenní aktivity kromě nedělí, které studenti tráví s hostitelskou rodinou. Můžete se těšit na hry, kuželky, návštěvu akvaparku, výlety (Plymouth, Kents Cavern - prehistorické jeskyně, Exeter s nádhernou katedrálou, rybaření, Brixham - výlet lodí, národní park Dartmoor) a celodenní výlet v sobotu (Cardiff, Cornwall, Bristol, Bath nebo Stonehenge a Salisbury).

Účastníci kurzu Young Learner Plus mají navíc 3x týdně večerní aktivity, např. kvízový večer, promítání filmu, diskotéka, karaoke, talent show, večírek na lodi. Děti jsou při aktivitách vždy v doprovodu dospělých zaměstnanců školy.

Krátké video LAL Torbay pro mládež

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenku Praha - Londýn Heathrow - Praha (pro studenty od 14 let) za nejnižší dostupnou cenu. Studenti mladší 14 let mohou letět přímým letem z Vídně a nebo s přestupem z Prahy s asistencí letušky.

Odvoz školním autobusem z Heathrow do Torbay a odvoz zpět poskytuje škola zdarma (přílet od 9.00 do 17.30 hod. a odlet od 12.00 do 18.00 hod., vždy v neděli).

Po příletu na letiště, projití celní kontrolou a vyzvednutí zavazadel bude na studenty v příletové hale čekat zástupce školy, který bude držet ceduli s názvem školy “LAL” a bude oblečen do červeného trička s logem LAL. Zástupce školy poté studenty odvede k autobusu či taxíku a dopraví do ubytování. Zaměstnanec školy budou studentovi asistovat i při odjezdu z kurzu. Názorné video odvozů organizovaných školou zde.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2019)

 • Italština: 33%
 • Arabština: 19%
 • Čeština: 11%
 • Turečtina: 6%
 • Portugalština: 5%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.