Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

UKLC - Queen Mary, University of London, kurzy angličtiny v Anglii pro děti a mládež

Výhody: Špičková rezidenční škola, Londýn, ubytování s vlastní koupelnou, volitelný program - sporty, fotografie, divadlo, tanec, 2 týdny pobytu za 58 890 Kč!

Místo: Londýn, kurzy angličtiny, Anglie

budova školystudenti na výletě

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
English Plus Multi Activity   20+1245 min.2 týdny16 nejvíce3 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny2 týdny
English Plus Multi Activity58 890
Cena v Kč zahrnuje výuku, uvedené ubytování, plnou penzi, registraci, učební materiály, závěrečný certifikát, uvedený program a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. Odvozy viz rubrika Doprava.

Začátky kurzů

20.6., 4.7., 18.7., 1.8.2021. Kurzy končí 15.8.2021. Přílety a odlety jsou v neděli, kurzy mají pevné začátky a jsou dvoutýdenní.

Věk studentů

pro děti a mládež 14 - 17 let

Nevyučuje se

Učí se každý den.

Výuka probíhá

9.00 - 10.00; 10.15 - 11.15; 11.30 - 12.30 hod.; odpolední aktivity 3x týdně a odpolední výuka u kurzu Intensive English - 3x týdně 14.00 - 17.30 hod. Večerní aktivity probíhají každý den od 20.00 do 22.00 hod. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno.

Popis kurzů

English Plus Multi-Activity má 20 lekcí angličtiny a 12 lekcí aktivit a sportů týdně (tenis, basketbal, volejbal, plavání, fotbal, fotografický workshop, tanec nebo divadlo). Studenti si vyberou dvě nebo tři aktivity podle svých zájmů. Kurz samozřejmě obsahuje bohatý program pro volný čas, každý den budete poznávat Londýn. Ubytování v rezidenci v jednolůžkovém pokoji s vlastní koupelnou je zahrnuto v ceně kurzu.

Popis školy

UKLC Londýn Queen Mary patří do sítě UKLC, která provozuje letní kurzy pro mládež v 10 anglických centrech. UKLC je uznána Britskou radou a patří mezi nejlépe hodnocené školy pro mládež v Anglii.

Letní kurzy probíhají v kampusu Queen Mary, University of London, přední britské univerzitě, která se zaměřuje na výzkum a je členem elitní „Russell Group“ britských univezit. Queen Mary sídlí v Mile End, prestižní části Londýna s mnoha parky, v zóně 2 západně od Toweru. Studenti v kampusu bydlí a mají k dispozici třídy, přednáškové auly, velkou tělocvičnu, klubovny a jídelnu.

Londýn je největší západoevropské město s více než 8 miliony obyvatel. Má unikátní mezinárodní atmosféru, ve které se mísí historie, moderní umění nebo móda. Má spoustu muzeí a galerií, které každoročně navštíví miliony turistů.

Mapa Londýna s vyznačením Queen Mary University of London.

Ceník ubytování

Ubytování je od neděle do neděle. Noc navíc nelze.
Rezidence, v areálu školy, jednolůžkový pokoj, plná penze - obědy teplé (na celodenní výlet oběd v balíčku), dieta bez příplatku, vlastní koupelna, ložní prádlo poskytnuto, ručníky s sebou, praní a WiFi zdarma, vratný depozit 25 GBP.

Program pro volný čas

Kurz v UKLC Londýn zahrnuje dva celodenní výlety - v sobotu navštívíte Buckingham Palace, podíváte se na Downing Street, Parlament, Big Ben a do Muzea voskových figurín Madame Tussauds. V neděli se koná celodenní výlet do Brightonu s prohlídkou Royal Pavillion.

Odpolední aktivity jsou zaměřené na poznávání Londýna. Navštívíte Briské Museum, The National Gallery, Notting Hill and Portobello Market, National Science Museum, National Portrait Gallery a Leicester Square, Natura History Museum, Greenwich a tamní National Maritime Museum, Imperial War Museum, Knightsbridge, Hyde Park, obchodní dům Harrods, Camden Town a místní trh Regent Canal. Večerní aktivity - filmový večer, karaoke, kvízový večer, miniolympiáda, konverzační klub a diskotéka na rozloučenou.

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenku Praha - Londýn Heathrow (Gatwick, Stansted) - Praha za nejnižší dostupnou cenu.

Odvoz organizovaný školou z letiště Londýn Heathrow do ubytování a zpět stojí 2 910 Kč, pouze pro přílety a odlety v neděli mezi 10.00 - 16.00 hod. Odvozy mimo tyto časy stojí 8 650 Kč.

Odvoz organizovaný školou z letiště Londýn Gatwick (Stansted) pro studenty starší 16 let do ubytování a zpět stojí 9 460 (9 720) Kč, pouze pro přílety a odlety v neděli.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2019)

 • Italština: 33%
 • Ruština: 20%
 • Čínština: 19%
 • Španělština: 18%
 • Čeština: 4%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.