Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

Embassy Summer Londýn South Bank, kurzy angličtiny v Anglii pro děti a mládež

Výhody: Londýn, letní kurzy pro mládež od 18 do 21 let, rezidence, bohatý program, 2 týdny pobytu (výuka+ubytování+stravování+aktivity) za 54 490 Kč!

Místo: Londýn, kurzy angličtiny, Anglie

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
London South Bank   2045 min.2 - 8 týdnů15 nejvíce3 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny234další týden
London South Bank54 49079 870104 80025 490
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, zapůjčení učebních materiálů, uvedené ubytování, stravování, závěrečný certifikát, uvedený program pro volný čas a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. Žádné nejsou.

Začátky kurzů

Každou neděli od 20.6. do 1.8.2021; kurzy končí 15.8.2021.

Věk studentů

pro mládež od 18 do 21 let

Nevyučuje se

Učí se každý všední den.

Výuka probíhá

8.30 - 10.00; 10.15 - 11.45 hod. nebo 13.15 - 14.45; 15.00 - 16.30 hod. Rozvrhy se mohou mírně lišit v závislosti na aktuální obsazenosti školy. Dopolední a odpolední výuka se střídá. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno. Úvodní test budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni.

Popis kurzů

pro mládež ve věku 18 - 21 let, kteří se chtějí zdokonalit v angličtině a chtějí poznat Londýn. Studenti jsou ubytování na koleji kousek od místa výuky.

Kurz angličtiny London South Bank má 20 lekcí týdně ve skupině nejvíce 15 studentů a bohatý program pro volný čas. Studenti jsou ubytovaní na koleji.

Popis školy

Kurzy angličtiny pro mládež, v Londýně, Anglie nabízí škola Embassy Summer. Embassy Summer je uznaná Britskou radou, je členem English UK, má desítky letních škol po celém světě a specializuje se na kurzy angličtiny pro mládež a dospělé. Skupina EC odkoupila v roce 2019 řetězec Embassy a všechny letní kurzy pro mládež začlenila pod značku Embassy Summer.

Londýn je úžasné město, kde si každý najde něco zajímavého (galerie, parky, muzea, puby, paláce, nádhernou ZOO, kluby, koncerty, trhy apod.). Výuka probíhá v London South Bank University.

London South Bank University je výborně vybavená škola, nachází se kousek od London Bridge a London Eye. Studenti jsou ubytováni v rezidenci, která je kousek od hlavní budovy London South Bank University.

Průměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Základní nformace o cestování, Velká Británie, zdroj Ministerstvo zahraničních věcí České republiky zde.
Kontakt na Český zastupitelský úřad ve Velké Británii zde.

Mapa Londýna s vyznačením South Bank University.

Ceník ubytování

Ubytování je od neděle před začátkem kurzu do neděle po ukončení kurzu. Noc navíc nelze.
Residence Mc Laren House, v docházkové vzdálenosti od hlavní budovy London South Bank University, jednolůžkový pokoj, vlastní koupelna, plná penze v areálu Univerzity (teplý oběd, na výlety a o víkendu obědy v balíčku, večeře jsou teplé), vlastní ručníky s sebou! WiFi zdarma, praní za poplatek 3 GBP za 1 praní. Vratný depozit 30 GBP, úklid jednou týdně, klubovna.

Program pro volný čas

Cena kurzů zahrnuje při dvoutýdenním kurzu 10 odpoledních aktivit a 2 celodenní výlety, na programu jsou i večerní aktivity. Odpolední aktivity jsou následující: The British Museum, The Museum of London, Tower Bridge, výlet lodí po Temži, National Gallery, sportovní odpoledne, London Eye aj.

Můžete se těšit na celodenní výlet do Canterbury, Brightonu nebo Cambridge. Večerní akce zahrnují večírky na uvítanou a na rozloučenou, filmový večer, tématickou diskotéku, kvízy či soutěže, talentovou show, večerní nákupy na Oxford Street nebo Westfield Street.

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenku Praha - Londýn Heathrow nebo Gatwick - Praha za nejnižší dostupnou cenu.

Odvoz organizovaný školou z letiště Heathrow do ubytování a zpět stojí 6 310 Kč pro přílety a odlety vždy v neděli mezi 8.00 - 20.00 hod., z letiště Gatwick do ubytování a zpět stojí 7 650 Kč pro přílety a odlety vždy v neděli mezi 8.00 - 20.00 hod.

Po příletu na letiště, projití celní kontrolou a vyzvednutí zavazadel bude na studenty u vchodu do příletové haly čekat zástupce školy, který bude držet ceduli s logem školy Embassy Summer Cambridge. Studenti jsou pak odvezeni ke své hostitelské rodině nebo přímo do rezidence. V den odjezdu bude o dítě taktéž postaráno doprovodem k odbavovací přepážce.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2019)

 • Čínština: 25%
 • Italština: 15%
 • Španělština: 8%
 • Portugalština: 7%
 • Čeština: 0,5%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.