Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

LAL Berkhamsted, kurzy angličtiny v Anglii pro děti a mládež

Výhody: Berkhamsted, letní rezidenční kurz, kurzy programování na Raspberry Pi, filmování, starobylá škola z r. 1541, bohatý program, 2 týdny od 48 970 Kč!

Místo: Berkhamsted, kurzy angličtiny, Anglie, Berkhamsted

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Coding Summer School   20+845 min.2 týdny16 nejvíce4 - 8
Film-Making Summer School   20+1145 min.2 týdny16 nejvíce4 - 8
Classic Summer School   2045 min.2 - 4 týdny16 nejvíce3 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny234
Coding Summer School56 960------
Film-Making Summer School54 930------
Classic Summer School48 97073 46097 240

SLEVA 25% NA KURZY, KTERÉ SI OBEDNÁTE NEJPOZDĚJI 31.1.2021.
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, učební materiály, uvedené ubytování, stravování, dopravu z letiště Heathrow do ubytování a zpět pouze v neděli v uvedené časy, uvedený program, závěrečný certifikát a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. Odvoz z Heathrow a zpět v uvedené časy je ZDARMA. Odvoz z Gatwicku a zpět stojí 4 700 Kč.

2. Dieta bez příplatku.

3. Škola účtuje poplatek za vyzvednutí a předání dětí cestujících s asistencí letušky (pouze Heathrow) ve výši 1 820 Kč za obě cesty.

Začátky kurzů

Vždy v neděli. Classic Summer School: 2týdenní kurz: 11.7., 18.7., 25.7.2021. 3týdenní kurz: 11.7., 18.7.2021. 4týdenní kurz: 11.7.2021. Film-Making a Coding Summer School: 11.7. a 25.7.2021. Kurzy končí 8.8.2021.

Věk studentů

pro děti a mládež 11 - 17 let

Nevyučuje se

Učí se každý všední den.

Výuka probíhá

9.10 - 10.40; 11.00 - 12.30 nebo 14.10 - 15.40; 16.00 - 17.30 hod. Úvodní test budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni. Test je písemný a ústní.

Popis kurzů

Kurz angličitiny, Berkhamsted, Anglie jsou určeny pro studenty ve věku 11 - 17 let, kteří chtějí studovat v rezidenční škole v univerzitním kampusu, mají zájem o programování nebo film a chtějí si užít bohatého programu pro volný čas.

Kurz angličtiny Coding Summer School má 20 lekcí obecné angličtiny a 8 lekcí programování týdně ve třídě nejvíce 16 studentů. V programování se probírá terminologie, typy programování, budete řešit úkoly. Navštívíte Bletchley Park, kde byl prolomen kód Enigma a odvezete si domů počítač Raspberry Pi!

Kurz angličtiny Film-Making Summer School má 20 lekcí obecné angličtiny a 11 lekcí Film Making týdně ve třídě nejvíce 16 studentů. Budete pracovat s ostatními studenty na krátkém filmu, který budete prezentovat na konci kurzu.

Kurz angličtiny Classic Summer School má 20 lekcí obecné angličtiny týdně ve třídě nejvíce 16 studentů. Kurz obsahuje bohatý volnočasový program a 2 výlety týdně.

Popis školy

Škola LAL Berkhamsted je uznaná Britskou radou a je členem English UK. Škola LAL má dlouholeté zkušenosti s kurzy angličtiny pro mládež a kvalitní učitele.

Kurzy v LAL Berkhamsted probíhají na soukromé škole Berkhamsted School v Berkhamstedu v hrabství Hertfordshire, pouze 45 minut jízdy autobusem od Londýna. Je to klasická, starobylá anglická internátní škola z roku 1541 a la Harry Potter. Škola je skvěle vybavená, má vyhřívaný bazén, sportovní halu a WiFi zdarma. Výuka, ubytování a aktivity probíhají v areálu školy.

Berkhamsted je malé městečko v hrabství Hertfordshire s 18 tisíci obyvateli. Bylo založeno v 10. století, nejslavnějším rodákem je spisovatel Graham Greene, který na Berkhamsted School také studoval. Po prohrané bitvě u Hastingsu v roce 1066 v Berkahmstedu Anglosasové kapitulovali a odevzdali Anglii Vilému Dobyvateli.

Průměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Základní nformace o cestování, Velká Británie, zdroj Ministerstvo zahraničních věcí České republiky zde.
Kontakt na český zastupitelský úřad ve Velké Británii zde.

Mapa Berkhamsted s vyznačením školy LAL Berkhamsted.

Ceník ubytování

Školní kolej, od neděle do neděle, vícelůžkové pokoje (2 - 4lůžkové), sdílená koupelna, plná penze, ložní prádlo poskytuje škola, vlastní ručníky s sebou. Dieta je zdarma. Vezměte si s sebou visací zámek se dvěma klíči. Studenti platí po příjezdu 80 GBP depozit. V den odjezdu dostanete peníze zpátky, pokud nezpůsobíte žádnou škodu. WiFi zdarma a praní 1x týdně zdarma. Noc navíc nelze.

Program pro volný čas

Kurz Classic Summer zahrnuje pět odpoledních aktivit týdně (výlety, sporty, hry), každodenní večerní aktivity (diskotéka, talent show, karaoke, dračí doupě, honba za pokladem apod.) a dva výlety týdně - jeden celodenní a jeden půldenní, např. Londýn, Oxford, Windsor, Cambridge.

Kurz Coding má místo 3 odpoledních aktivit týdně lekce programování. Kurz zahrnuje 2 odpolední aktivity týdně, každodenní večerní aktivity a dva výlety týdně - jeden celodenní a jeden půldenní.

Film-Making zahrnuje odpolední výuku zaměřenou na filmování (psaní scénaře, vytváření storyboardu, technika natáčení, střih). Kurz zahrnuje 2 odpolední aktivity týdně, každodenní večerní aktivity a dva výlety týdně - jeden celodenní a jeden půldenní. V Berkhamstedu se určitě nudit nebudete!

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenku Praha - Londýn (Heathrow nebo Gatwick) - Praha za nejnižší dostupnou cenu.

Odvoz školním autobusem z Heathrow do Berkhamsted a odvoz zpět je zdarma (přílet a odlet od 8.00 do 20.00 hod., vždy v neděli). Odvozy v jiné časy stojí 4 210 Kč.

Odvoz školním autobusem z Gatwick do Berkhamsted a odvoz zpět stojí 4 700 Kč (přílet od 10.00 do 18.00 hod. a odlet od 14.00 do 18.00 hod. vždy v neděli). Odvoz v jiné časy stojí 10 670 Kč.

Po příletu na letiště, projití celní kontrolou a vyzvednutí zavazadel bude na studenty v příletové hale čekat zástupce školy, který bude držet ceduli s názvem školy “LAL” a bude oblečen do červeného trička s logem LAL. Zástupce školy poté studenty odvede k autobusu či taxíku a dopraví do ubytování. Zaměstnanec školy budou studentovi asistovat i při odjezdu z kurzu. Názorné video odvozů organizovaných školou zde.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2019)

 • Italština: 35%
 • Čínština: 19%
 • Španělština: 15%
 • Francouzština: 12%
 • Čeština: 2%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.