Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

LAL Torbay, skupinové kurzy angličtiny v Anglii pro děti a mládež

Výhody: Kurz v doprovodu průvodce INTACTu, klidné letovisko na Anglické riviéře, rodiny, bohatý program pro volný čas, 2 týdny od 33 880 Kč!

Místo: Torbay, skupinový kurz angličtiny, Anglie

Škola angličtiny LAL, studenti školy na pláži

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Young Group   2045 min.2 - 4 týdny15 nejvíce2 - 8
Young Group Plus   2045 min.2 - 4 týdny15 nejvíce2 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny234
Young Group, 12 - 17 let33 88049 99066 650
Young Group Plus, 13 - 17 let35 98053 79071 570

KURZY V LAL TORBAY NEBUDOU V ROCE 2020 PROBÍHAT
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, učební materiály, uvedené ubytování a stravování, dopravu z letiště Londýn Heathrow do rodiny a zpět v uvedené dny, dozor českého průvodce během letu (kromě cesty zpět při 3týdenním kurzu) a celého pobytu, závěrečný certifikát, uvedený program a pojištění proti úpadku CK.
Kurzy pro dospělé studenty angličtiny v LAL Torbay najdete zde

Příplatky

1. Počítejte s 80 - 100 GBP kapesného týdně, jízdenka na MHD stojí cca 40 GBP na 2 týdny.

2. Příplatek za speciální dietu je 610 Kč týdně.

Začátky kurzů

1. termín: odlet z Prahy 5.7., přílet do Prahy 19.7.2020. 2. termín: odlet z Prahy 19.7., přílet do Prahy 2.8.2020. 3. termín: odlet z Prahy 2.8., přílet do Prahy 16.8.2020. Můžete spojit dva turnusy nebo zvolit 3týdenní kurz. V případě 3týdenního kurzu cestu zpět dítě absolvuje bez doprovodu českého průvodce. 3týdenní kurz lze pouze pro studenty starší 14 let, 4týdenní kurz lze pouze pro studenty starší 16 let.

Věk studentů

pro mládež od 12 do 17 let

Nevyučuje se

Učí se každý všední den.

Výuka probíhá

První týden: 14.20 - 15.50; 16.00 - 17.30 hod. Druhý týden: 8.45 - 10.15; 10.45 - 12.30 hod. Úvodní test budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni.

Popis kurzů

Pro studenty, kteří chtějí cestovat a studovat v doprovodu českého průvodce, který studenty převezme v Praze na letišti, s dětmi tráví celý pobyt v Torbay a v Praze je opět předá rodičům. Ve škole učí rodilí mluvčí! Doprava je letecká, ubytování v hostitelských rodinách. Mezinárodní složení tříd! Výuka i aktivity probíhají v mezinárodních skupinách.

Kurz angličtiny Young Group má 20 lekcí angličtiny týdně ve skupině nejvíce 15 studentů a má pouze denní aktivity pro volný čas. Pro studenty od 12 do 17 let.

Kurz angličtiny Young Group Plus má 20 lekcí angličtiny týdně ve skupině nejvíce 15 studentů, zahrnuje denní aktivity a 3x týdně večerní aktivity pro volný čas. Pro studenty od 13 do 17 let.

Popis školy

Škola LAL Torbay je uznaná Britskou radou a je členem English UK. Škola LAL Torbay má dlouholeté zkušenosti s letními kurzy angličtiny pro mládež, kvalitní učitele a výborný program pro volný čas. LAL Torbay sídlí 5 minut chůze od centra města a 10 minut chůze od pláže. Blízko LAL Torbay najdete obchody, banky, restaurace a kina.

Torbay je oblíbené přímořské anglické letovisko na jihozápadě Anglie, v krásném hrabství Devon. Devon patří mezi nejkrásnější anglická hrabství. Torbay má celkem 133 000 obyvatel. Škola LAL Torbay sídlí v městské části Paignton, která má 45 000 obyvatel. Paignton má akvapark, velkou zoologickou zahradu, sportovní centrum, multikino, golfová hřiště. Torbay se říká „Anglická riviéra“, protože má nejteplejší podnebí v Anglii. Město má téměř středomořský ráz, promenáda je lemována palmami.

Torbay chrání před studeným větrem ze severu Dartmoorská vysočina, kde se pasou divocí poníci a ovce. Dartmoorská vřesoviště jsou dějištěm známého románu Pes Baskervillský od Arthura Conana Doyla. Škola pořádá i výlety do Dartmooru.

Kurzy angličtiny pro dospělé ve škole LAL Torbay najdete.zde.

Průměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Základní informace o cestování, Velká Británie, zdroj Ministerstvo zahraničních věcí České republiky zde.
Kontakt na Český zastupitelský úřad ve Velké Británii zde.
Informace v angličtině o Torbay najdete zde.

Mapa Torbay s vyznačením školy LAL Torbay.

Ceník ubytování

Rodina, max. 45 minut MHD od školy, 2 - 3lůžkový pokoj, sdílená koupelna, plná penze, od večeře v neděli před začátkem kurzu do snídaně v neděli po ukončení kurzu, praní 1x týdně zdarma, WiFi zpravidla zdarma. Na místě doporučujeme zakoupit dvoutýdenní jízdenku na MHD za cca 40 GBP.

Program pro volný čas

Kurz Young Group zahrnuje každodenní aktivity se zahraničními studenty kromě nedělí, které studenti tráví s hostitelskou rodinou. Můžete se těšit na různé sportovní aktivity (např. hry, kuželky, návštěva akvaparku), exkurze (např. Plymouth, Kents Cavern - prehistorické jeskyně, historické město Totnes a Buckfast Abbey, Exeter s nádhernou katedrálou) a celodenní výlet v sobotu (Wells a Bath nebo Stonehenge).

Účastníci kurzu Young Group Plus mají navíc 3x týdně večerní aktivity, např. kvízový večer, promítání filmu, diskotéka, karaoke, talent show, večírek na lodi. Děti jsou při aktivitách vždy v doprovodu dospělých zaměstanců školy.

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenku Praha - Londýn Heathrow - Praha za 6 850 Kč.

Odvoz školním autobusem z letiště Londýn Heathrow do Torbay a zpět je zahrnut v ceně kurzu. Platí pro přílety: 5.7., 19.7. a 2.8. a odlety: 19.7., 2.8. a 16.8.2020.

Po příletu na letiště, projití celní kontrolou a vyzvednutí zavazadel bude na studenty v příletové hale čekat zástupce školy, který bude držet ceduli s názvem školy “LAL” a bude oblečen do červeného trička s logem LAL. Zástupce školy poté studenty odvede k autobusu či taxíku a dopraví do ubytování. Zaměstnanec školy budou studentovi asistovat i při odjezdu z kurzu. Názorné video odvozů organizovaných školou zde.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2019)

 • Italština: 33%
 • Arabština: 19%
 • Čeština: 11%
 • Turečtina: 6%
 • Portugalština: 5%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.