Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

LAL Brighton - University of Sussex, kurzy angličtiny v Anglii pro děti a mládež

Výhody: SLEVA 1 000 KČ TÝDNĚ PUBLIKOVANÝCH CEN! Kurzy angličtiny pro mládež, Brighton - Falmer, letní rezidenční kurz, univerzitní kampus, bohatý program, letní kurz a kurz s akademickým obsahem, 2 týdny pobytu od 51 380 Kč!

Místo: Brighton, kurzy angličtiny, Anglie

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Classic Summer School   2045 min.2 - 4 týdny16 nejvíce2 - 8
Leadership Summer School   20+1645 min.2 týdny16 nejvíce5 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny234
Classic Summer School51 38075 98099 960
Leadership Summer School56 960------

OBJEDNEJTE SI KURZ V LAL BRIGHTON A ZÍSKEJTE SLEVU 1 000 KČ TÝDNĚ Z VÝŠE UVEDENÝCH CEN!
Platí pro kurzy objednané do 30.5.2021.
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, učební materiály, uvedené ubytování, stravování, dopravu z letiště Heathrow do ubytování a zpět pouze v neděli v uvedené časy, uvedený program, závěrečný certifikát a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. Odvoz z Heathrow a zpět v uvedené časy je ZDARMA. Odvoz z Gatwicku a zpět stojí 1 970 Kč.

2. Škola účtuje poplatek za vyzvednutí a předání dětí cestujících s asistencí letušky (pouze Heathrow) ve výši 1 820 Kč za obě cesty.

Začátky kurzů

Vždy v pondělí, příjezd v neděli. Classic Summer School: 2týdenní kurz: 4.7., 11.7., 18.7.2021. 3týdenní kurz: 4.7., 11.7.2021. 4týdenní kurz: 4.7.2021. Leadership Summer School: 2týdenní kurz: 4.7. a 18.7.2021. Kurzy končí: 1.8.2021.

Věk studentů

pro děti a mládež od 12 (14) do 17 let

Nevyučuje se

Učí se každý všední den.

Výuka probíhá

9.10 - 10.40; 11.00 - 12.30 a 14.10 - 16.00 hod. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno. Úvodní test budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni.

Popis kurzů

pro studenty ve věku 12 - 17 let, kteří chtějí studovat v rezidenční škole v univerzitním kampusu v krásném prostředí hrabství a užít si bohatého programu pro volný čas.

Kurz angličtiny pro děti a mládež Classic Summer School má 20 lekcí obecné angličtiny týdně, ve třídě nejvíc 16 studentů ve věku 12 - 17 let. Kurz obsahuje bohatý volnočasový program a 2 výlety týdně.

Kurz angličtiny pro děti a mládež Leadership Summer School má 20 lekcí obecné angličtiny a 16 lekcí zaměřených na Business, Management, Social Media Marketing, Project Presentations aj. týdně, ve třídě nejvíc 16 studentů ve věku 14 - 17 let. Tyto kurzy jsou 2týdenní.

Popis školy

Kurzy angličtiny pro děti v Brightonu nabízí škola LAL, která je uznaná Britskou radou a je členem English UK. Škola LAL má dlouholeté zkušenosti s kurzy angličtiny pro mládež a kvalitní učitele. Letní kurzy pro mládež v Brightonu probíhají v kampusu University of Sussex ve Falmeru, sedm kilometrů od centra Brightonu.

The University of Sussex má moderní kampus blízko národního parku South Downs. Studenti bydlí na koleji ve studentských bytech v jednolůžkových pokojích s vlastní koupelnou, přičemž každý byt má 5 - 7 pokojů. Každý pokoj je uzamykatelný. Dívky a chlapci jsou na oddělených patrech. Na patrech bydlí zaměstnanci školy LAL, kteří jsou studentům k dispozici. Večerka je ve 22.30 hod. a budíček v 7.00 hod. Studenti mají k dispozici internet zdarma v učebnách a volnočasových prostorách. Stravování je v menze formou bufetu, v nabídce je vždy vegetariánské jídlo.

Brighton je známé letovisko, leží jen 2 hodiny vlakem jižně od Londýna. Brighton má 250 000 obyvatel, má půl kilometru dlouhé zábavní molo (Brighton Pier), kryté bazény, akvárium a nádherný palác Royal Pavilion, inspirovaný orientální architekturou.

Video o kurzech pro mládež v LAL Brighton


Studentky mluví o kurzech v LAL Brighton


Průměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Základní nformace o cestování, Velká Británie, zdroj Ministerstvo zahraničních věcí České republiky zde.
Kontakt na český zastupitelský úřad ve Velké Británii zde.
Informace o Brightonu najdete zde.
Mapa Velké Británie zde.

Mapa Brighton s vyznačením školy LAL Brighton - University of Sussex.

Ceník ubytování

Školní kolej, jednolůžkové pokoje v apartmánu pro 5 - 7 osob, vlastní koupelna, plná penze, na exkurze obědy v balíčku. Příjezd v neděli, odjezd v neděli. Vlastní ručníky s sebou, ložní prádlo poskytuje škola. Depozit 80 GBP - záloha na případné škody. Noc navíc nelze.

Stravování je formou bufetu v univerzitní menze, vždy je na výběr maso nebo ryba a vegetariánské jídlo. Dieta je bez příplatku. K dispozici je salátový bar, voda a dezerty. WiFi zdarma a praní 1x týdně zdarma.

Program pro volný čas

Kurz Classic Summer School zahrnuje každodenní večerní a odpolední aktivity, tří výlety týdně - jeden celodenní a dva půldenní, např. Canterbury, Portsmouth, útesy Seven Sisters necelých 30 km od Brightonu nebo Londýn.

Kurz Leadership Summer School zahrnuje každodenní večerní a odpolední aktivity, tři výlety týdně - jeden celodenní a dva půldenní. Tento kurz je 2týdenní a má dva nástupní termíny.

Mezi aktivity odpolední a večerní patří diskotéky, mini olympiády, týmové úkoly, kvízy, výtvarné workshopy, talentová show, karaoke večery. Vaše dítě se v Brightonu určitě nudit nebude!

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenku Praha - Londýn (Heathrow, Gatwick) - Praha za nejnižší dostupnou cenu.

Odvoz školním autobusem z Heathrow o Brightonu a odvoz zpět je zdarma (přílet od 10.00 do 18.00 hod. a odlet od 10.00 do 19.00 hod., vždy v neděli). Odvoz v jiné časy stojí 6 010 Kč.

Odvoz školním autobusem z Gatwick do Brightonu a odvoz zpět stojí 1 970 Kč (přílet a odlet od 9.00 do 19.00 hod. vždy v neděli). Odvoz v jiné časy stojí 4 210 Kč.

Po příletu na letiště, projití celní kontrolou a vyzvednutí zavazadel bude na studenty v příletové hale čekat zástupce školy, který bude držet ceduli s názvem školy “LAL” a bude oblečen do červeného trička s logem LAL. Zástupce školy poté studenty odvede k autobusu či taxíku a dopraví do ubytování. Zaměstnanci školy budou studentovi asistovat i při odjezdu z kurzu. Názorné video odvozů organizovaných školou zde.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2019)

 • Němčina: 22%
 • Arabština: 19%
 • Čínština: 15%
 • Ruština: 6%
 • Čeština: 2%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.