Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

Kings Oxford, kurzy angličtiny v Anglii pro děti a mládež

Výhody: Letní kurzy pro mládež, Anglie, Oxford, letní rezidenční kurzy pro mládež, intenzivní kurz s výukou předmětů v angličtině, bohatý program pro volný čas, 2 týdny pobytu od 78 970 Kč!

Místo: Oxford, kurzy angličtiny, Anglie

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Intensive Academic   20+1645 min.2 nebo 4 týdny12 nejvíce6 - 9

Ceník kurzů

Kurz/týdny24
Intensive Academic78 970154 990
Cena v Kč zahrnuje výuku, uvedené ubytování a stravování, zapůjčení učebních materiálů, program pro volný čas, odvoz z letiště Heathrow do ubytování a zpět, závěrečný certifikát a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. Za vyzvednutí a předání dětí s asistencí letušky si škola účtuje 1 990 Kč za jednu cestu.

Začátky kurzů

3.7. a 17.7. začínají 2týdenní kurzy, 3.7. začíná 4týdenní kurz. Kurzy končí 31.7.2022.

Věk studentů

pro mládež od 14 do 17 let

Nevyučuje se

Učí se každý všední den.

Výuka probíhá

9.15 - 10.45; 11.15 - 12.45; 13.45 - 15.15; 15.45 - 17.15 hod. V pátek probíhá výuka pouze do 12.45 hod. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno. Úvodní test budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni. Test je písemný a ústní.

Popis kurzů

Kurz angličtiny Intensive Academic má 20 lekcí výuky obecné angličtiny a přípravy na IELTS a 16 lekcí předmětů v angličtině (matematika, politologie, umění, základy ekonomie, společenské vědy) týdně ve skupině nejvíce 12 studentů. Kurz je pro studenty s výbornou znalostí angličtiny, kteří uvažují o studiu VŠ v zahraničí.

Popis školy

Kings Oxford sídlí v kampusu St. Josephs, v Cowley, předměstí Oxfordu, půl hodiny autobusem od centra. Škola má moderně vybavené třídy s interaktivními tabulemi, 2 počítačové studovny, přednáškovou halu, učebnu přírodních věd. WiFi je zdarma. Škola má velkou kavárnu a slunné patio.

Studenti bydlí v rezidenci Wavy Gate. Všechna jídla jsou formou bufetu, oběd v balíčku je jen v sobotu (celodenní výlet). Dieta je bez příplatku, sdělte nám prosím, jakou dietu požadujete.

Oxford je sídlem nejslavnější světové univerzity, má 160 000 obyvatel a leží na řece Ox. Oxford leží necelou hodinu od Londýna. Mezi oxfordské profesory patří například J.R.R. Tolkien, autor Pána prstenů, Lewis Carroll, autor slavné knihy Alenka v říši divů a za zrcadlem a C.S. Lewis, autor proslulé série sedmi knih Letopisy Narnie.

Video o studiu na Kings Education OxfordPrůměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Základní informace o cestování, Velká Británie, zdroj Ministerstvo zahraničních věcí České republiky zde.
Kontakt na český zastupitelský úřad ve Velké Británii zde.
Informace v angličtině o Worthingu najdete zde.
Mapa Velké Británie zde.

Mapa Oxfordu s vyznačením školy Kings.

Ceník ubytování

Ubytování je od neděle před začátkem kurzu do neděle po ukončení kurzu. Noc navíc nelze.
Rezidence Wavy Gate, 15 min. chůze od školy, jednolůžkový pokoj, vlastní koupelna, sdílená kuchyně, apartmán s 6 ložnicemi, plná penze (snídaně, teplý oběd i večeře, na výlety oběd v balíčku), ložní prádlo poskytnuto, ručníky s sebou, praní za příplatek, WiFi zdarma.

Program pro volný čas

Cena kurzů Intensive Academic zahrnuje 2 celodenní sobotní výlety, 2 půldenní výlety (uprostřed týdne) a nejméně 4 večerní aktivity během dvoutýdenního kurzu. V neděli máte volno nebo jedete na výlet.

Celodenní výlety: Londýn a projížďka po Temži, Blenheim Palace and Gardens, Windsor Castle, Warwick Castle. Půldenní výlety míří do malebné vesnice Bicester, Millets Farm, Laser Tag, Costwold Wildlife Park.

Odpoledne jsou návštěvy místních památek, sportovní akce, večerní aktivity jsou večírky, diskotéky, kvízy a hry. Studenti jsou během aktivit pod dohledem školených vedoucích, na které se mohou kdykoliv obrátit.

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenku Praha - Londýn - Praha za nejnižší dostupnou cenu.

Odvoz organizovaný školou z letiště Heathrow do ubytování v Oxfordu a zpět je zahrnut v ceně pro přílety v neděli od 10.00 do 16.00 hod a odlety v neděli od 11.00 do 17.00 hod.

Odvoz organizovaný školou z letiště Luton do ubytování v Oxfordu a zpět stojí 9 980 Kč nebo z letiště Stansted do ubytování v Oxfordu a zpět stojí 10 900 Kč.

Za vyzvednutí a předání dětí s asistencí letušky si škola účtuje 1 990 Kč za jednu cestu.

Po příletu na letiště, projití celní kontrolou a vyzvednutí zavazadel by se studenti měli přemístit do příletové letištní haly, kde bude u informací čekat pracovník školy CES. V ruce bude držet ceduli s logem školy a se jménem studenta. Dále bude oblečen ve žlutém tričku s logem školy. Po shledání budou studenti odvedeni k transferu a následně odvezeni do ubytování. Při cestě zpět řidič studenty vyzvedne ve sjednaný čas na sjednaném místě a odveze na letiště. Pokud by si student při zpáteční cestě přál pomoci s odbavením, je možné tuto službu zajistit za příplatek (50 GBP).

Složení studentů (podle jazyků v roce 2019)

 • Francouzština: 25%
 • Němčina: 17%
 • Polština: 15%
 • Ruština: 5%
 • Čeština: 2%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.