Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

UKLC Badminton a York, kurzy angličtiny v Anglii pro děti a mládež

Výhody: Kurzy pro děti a mládež od 11 do 17 let, Badminton a York, špičkové rezidenční školy, York a Badminton, intenzivní kurzy angličtiny a kurzy se zaměřením na sporty, fotbal nebo tanec, 2 týdny pobytu za 51 440 Kč!

Místo: Badminton, York, kurzy angličtiny, Anglie

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
English Plus Intensive English   3245 min.2 týdny16 nejvíce3 - 8
English Plus Multi-Activity   20+12 45 min.2 týdny16 nejvíce3 - 8
English Plus Dance   20+12 45 min.2 týdny16 nejvíce3 - 8
English Plus Football   20+12 45 min.2 týdny16 nejvíce3 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny2 týdny
English Plus Intensive English51 440
English Plus Multi-Activity51 440
English Plus Dance51 440
English Plus Football 51 440
Cena v Kč zahrnuje výuku, uvedené ubytování, vícelůžkové pokoje, plnou penzi, učební materiály, závěrečný certifikát, uvedený program a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. Odvozy viz rubrika Doprava.

Začátky kurzů

Přílety a odlety pro York jsou v pondělí, pro Badminton v neděli, kurzy mají pevné začátky a jsou pouze dvoutýdenní. York: 12.7., 26.7.2021. Badminton: 11.7., 25.7., 1.8.2021.

Věk studentů

pro děti a mládež 11 - 17 let

Nevyučuje se

Učí se každý den.

Výuka probíhá

9.00 - 10.00; 10.15 - 11.15; 11.30 - 12.30 hod.; odpolední aktivity 3x týdně a odpolední výuka u kurzu Intensive English - 3x týdně 14.00 - 17.30 hod. Večerní aktivity probíhají každý den od 20.00 do 22.00 hod. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno.

Popis kurzů

Kurz angličtiny English Plus Intensive English má 32 lekcí obecné angličtiny týdně ve třídě nejvíce 16 studentů.

Kurz angličtiny English Plus Multi-Activity má 20 lekcí angličtiny týdně a 12 lekcí aktivit a sportů (tenis, basketbal, volejbal, plavání, fotbal, fotografický workshop, tanec nebo divadlo).

Kurz angličtiny English Plus Dance má 20 lekcí angličtiny týdně a 12 lekcí tanečních aktivit pod vedením tanečního učitele zahrnujících počáteční taneční kroky a techniku stylů street dance, moderní jazz a West End muzikál.

Kurz angličtiny English Plus Football má 20 lekcí angličtiny týdně a 12 lekcí hraní fotbalu a fotbalového tréninku. Škola pravidelně pořádá fotbalová utkání.

Popis školy

UKLC Badminton - letní kurzy probíhají v prestižní Badminton School nedaleko Bristolu. Škola má sportovní halu, vnitřní plavecký bazén, tenisové kurty. Mezi absolventkami školy je například politička Indíra Gándhíová a Iris Murdochová, slavná britská spisovatelka.

Bristol je krásné, historické univerzitní město, leží v jihozápadní Anglii, 15 km od slavných lázní Bath. Symbolem Bristolu je visutý most překlenující propast nad řekou Avon.

UKLC York - Bootham School je tradiční anglická soukromá internátní škola v centru Yorku. Škola má skvělé sportovní zázemí - sportovní halu, 4 tenisové kurty, 2 hřiště a vyhřívaný vnitřní bazén. Školní menza má bohatý výběr jídel - teplé jídlo třikrát denně.

York je živé, nádherné univerzitní město se 193 000 obyvateli. Město založili Římané v roce 71, obývali je Anglosasové a Vikingové, dnes je York památkou na seznamu UNESCO. Chloubou města je malebné centrum a především nádherná gotická katedrála York Minster. York je plný mladých lidí, má spoustu kaváren, klubů, restaurací, galerií.

Průměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Základní informace o cestování, Velká Británie, zdroj Ministerstvo zahraničních věcí České republiky zde.
Kontakt na český zastupitelský úřad ve Velké Británii zde.
Informace o Yorku najdete zde.
Mapa Velké Británie zde.

Mapa Badminton s vyznačením školy UKLC.Mapa York s vyznačením školy UKLC.

Ceník ubytování

Ubytování v Yorku je od pondělí před začátkem kurzu do pondělí po jeho ukončení. V Badmintonu je od neděle do neděle. Noc navíc nelze.
Rezidence, v areálu školy, plná penze, vícelůžkové pokoje, sdílená koupelna, ložní prádlo poskytnuto, ručníky s sebou, praní a WiFi zdarma, vratný depozit 25 GBP.

Program pro volný čas

Kurz v UKLC York zahrnuje dva celodenní výlety - městečko Whitby (místo příjezdu Draculy do Británie v románu Brama Stokera), výlet do Manchesteru (návštěva Old Trafford), čtyři odpolední výlety v okolí Yorku a večerní aktivity každý den - večírek, konverzační klub, procházka po stopách slavných duchů města Yorku, filmový večer, karaoke, kvízový večer a diskotéka na rozloučenou.

UKLC Badminton nabízí celodenní výlet do Londýna (návštěva British Museum, London Eye aj.), dva půldenní do Cardiffu a Bathu, 4 odpolední výlety a večerní aktivity, které zahrnují večírky, diskotéku, filmový večer, karaoke, kvízové večery aj.

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenku Praha - Londýn Heathrow nebo Bristol (Manchester) - Praha za nejnižší dostupnou cenu.

Odvoz organizovaný školou z letiště Manchester do ubytování v Yorku a zpět stojí 3 950 Kč, pouze pro přílety a odlety v pondělí mezi 10.00 - 16.00 hod. Odvozy mimo tyto časy stojí 11 780 Kč.

Odvoz organizovaný školou z letiště Heathrow do ubytování v Badmintonu a zpět stojí 12 500 Kč.

Odvoz organizovaný školou z letiště Bristol pro studenty starší 16 let do ubytování v Badmintonu a zpět stojí 3 700 Kč. Platí pouze pro přílety a odlety v neděli.

Po příletu na letiště, projití celní kontrolou a vyzvednutí zavazadel by se studenti měli přemístit do příletové haly, kde bude čekat zástupce školy nebo řidič, který bude držet ceduli s názvem školy "UKLC". Po shledáni budou studenti odvedeni k transferu a dopraveni do ubytování. Zaměstnanci školy budou studentovi asistovat i při odjezdu z kurzu.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2019)

 • Italština: 33%
 • Ruština: 20%
 • Čínština: 19%
 • Španělština: 18%
 • Čeština: 4%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.