Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

Embassy Summer Brighton (dříve EC), kurzy angličtiny v Anglii pro děti a mládež

Výhody: Brighton, letní kurzy pro děti a mládež od 13 do 17 let, rezidence a rodiny, bohatý program, 2 týdny pobytu (výuka+ubytování+stravování+aktivity) od 45 560 Kč!

Místo: Brighton, kurzy angličtiny, Anglie

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Brighton Roedean Homestay   2045 min.2 - 6 týdnů16 nejvíce3 - 8
Brighton Roedean Residence   2045 min.2 - 6 týdnů16 nejvíce3 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny234další týden
Brighton Roedean Homestay 45 56066 82087 30021 110
Brighton Roedean Residence51 32075 14098 71023 960
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, zapůjčení učebních materiálů, uvedené ubytování, stravování, závěrečný certifikát, uvedený program pro volný čas a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. Všichni studenti si musí zakoupit jízdenku na MHD za cca 30 GBP na týden.

2. Poplatek škole za vyzvednutí a předání dítěte cestujícího s asistencí letušky je 2 740 Kč za obě cesty.

Začátky kurzů

Každou neděli od 4.7. do 1.8.2021; kurzy končí 15.8.2021.

Věk studentů

pro děti a mládež od 13 do 17 let

Nevyučuje se

Učí se každý všední den.

Výuka probíhá

8.30 - 10.00; 10.15 - 11.45 hod. nebo 13.15 - 14.45; 15.00 - 16.30 hod. Rozvrhy se mohou mírně lišit v závislosti na aktuální obsazenosti školy. Dopolední a odpolední výuka se střídá. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno. Před odjezdem na kurz vyplníte test. Na základě výsledku z tohoto testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni.

Popis kurzů

pro mladé studenty ve věku 13 - 17 let, kteří se chtějí zdokonalit v angličtině a chtějí poznat Brighton. Můžete volit ubytování v hostitelských rodinách nebo na koleji.

Kurz angličtiny Brighton Roedean Homestay má 20 lekcí týdně ve skupině nejvíce 16 studentů a bohatý program pro volný čas. Studenti jsou ubytovaní v hostitelských rodinách.

Kurz angličtiny Brighton Roedean Residence má 20 lekcí týdně ve skupině nejvíce 16 studentů a bohatý program pro volný čas. Studenti jsou ubytovaní na koleji.

Popis školy

Kurzy angličtiny v Brightonu, Anglie pro mládež nabízí škola Embassy Summer (dříve EC) od roku 1982. Embassy Summer (dříve EC) je uznaná Britskou radou, je členem English UK, má desítky škol po celém světě a specializuje se na kurzy angličtiny pro mládež a dospělé. EC odkoupila v roce 2019 řetězec Embassy a všechny letní kurzy pro mládež začlenila pod značku Embassy Summer.

Brighton je živé přímořské letovisko s 250 tisíci obyvateli, leží hodinu vlakem jižně od Londýna. Výuka probíhá v Roedean College.

Roedean College je skvěle vybavená škola, jedna z nejprestižnějších škol v Anglii, která se nachází cca 30 minut MHD od centra Brightonu. V areálu můžete využít bazén a bohaté sportovní zázemí. Studenti jsou ubytováni v hostitelských rodinách nebo v rezidenci, která je přímo v areálu školy.

Průměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Základní informace o cestování, Velká Británie, zdroj Ministerstvo zahraničních věcí České republiky zde.
Kontakt na Český zastupitelský úřad ve Velké Británii zde.
Informace o Brightonu najdete zde.
Informace o Londýně najdete zde.

Mapa Brighton s vyznačením Roedean College.

Ceník ubytování

Ubytování je od neděle před začátkem kurzu do neděle po ukončení kurzu. Noc navíc nelze.
1. Rodina Brighton, do 45 min. MHD od školy, dvoulůžkový pokoj, sdílená koupelna, plná penze, teplý oběd nebo oběd v balíčku, WiFi zdarma, praní jednou týdně v ceně! Děti jezdí do školy MHD, jízdné stojí cca 30 GBP/týden.
2. Roedean Residence, v areálu školy, jednolůžkový pokoj pro děvčata, vícelůžkové pokoje pro chlapce, sdílená koupelna, plná penze, teplý oběd, na výlety a o víkendu obědy v balíčku, večeře jsou teplé, vlastní ručníky s sebou! Praní a WiFi jsou zdarma! Vratný depozit 30 GBP.

Program pro volný čas

Cena kurzů zahrnuje při dvoutýdenním kurzu 10 odpoledních a 8 večerních aktivit, 2 půldenní výlety a 2 celodenní výlety. Studenti ubytování v rodinách tráví 3 večery se svojí hostitelskou rodinou.

Můžete se těšit na celodenní výlet do Londýna nebo Canterbury. Mezi odpolední akce patří prohlídka Brightonu, návštěva zábavního mola Brighton Pier nebo místního akvária, návštěva slavného paláce Royal Pavilion, hradu Arundel Castle nebo sportovní odpoledne.

Večerní akce zahrnují večírky na uvítanou a na rozloučenou, filmový večer, tématickou diskotéku, lekce salsy, kvízy či soutěže nebo talentovou show. Všichni studenti si koupí jízdenku na místní MHD, cena je cca 30 GBP za týden. V Brightonu se určitě nudit nebudete!

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenku Praha - Londýn Heathrow nebo Gatwick - Praha za nejnižší dostupnou cenu.

Odvoz organizovaný školou z letiště Gatwick do Brightonu a zpět stojí 4 370 Kč pro přílety a odlety vždy v neděli mezi 8.00 - 20.00 hod., z letiště Heathrow do Brightonu a zpět stojí 8 740 Kč pro přílety a odlety vždy v neděli mezi 8.00 - 20.00 hod.

Po příletu na letiště, projití celní kontrolou a vyzvednutí zavazadel bude na studenty u vchodu do příletové haly čekat zástupce školy, který bude držet ceduli s logem školy EC Brighton (EC London). Studenti jsou pak odvezeni ke své hostitelské rodině nebo přímo do rezidence. V den odjezdu bude o dítě taktéž postaráno doprovodem k odbavovací přepážce.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2019)

 • Italština: 41%
 • Čínština: 26%
 • Turečtina: 9%
 • Španělština: 7%
 • Čeština: 3%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.