Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

GEOS (Sprachcaffe) Los Angeles a New York, kurzy angličtiny v USA pro mládež

Výhody: Kurzy angličtiny pro mládež, Los Angeles a New York, kurzy pro mládež, zajímavý program, ubytování v rodinách i rezidenci, 2 týdny včetně ubytování a programu od 48 330 Kč!

Místo: Los Angeles, New York, kurzy angličtiny, USA

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
U20 Standard Family   2045 min.2 týdny a déle15 nejvíce3 - 8
U20 Standard Residence   2045 min.2 týdny a déle15 nejvíce3 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny234další týden
U20 Standard Family Los Angeles52 34073 93095 99023 280
U20 Standard Family New York48 33068 71088 97021 890
U20 Standard Residence New York79 290114 970149 43036 980

SLEVA 5% PRO DRŽITELE KARTY ISIC!!
Objednejte si do 31.1.2021 libovolný kurz pro mládež ve školách GEOS Los Angeles a New York a a získejte slevu 900 Kč týdně!
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, učební materiály, uvedené ubytování, plnou penzi (obědy v balíčku), odvoz z letiště do ubytování a zpět v uvedené dny a časy, uvedený program pro volný čas, závěrečný certifikát a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. K těmto kurzům nepotřebujete vízum, stačí registrace ESTA (14 USD).

2. Poplatek škole za vyzvednutí a předání dětí s asistencí letušky stojí 6 960 Kč za obě cesty.

3. Studenti si musí zakoupit jízdenku na MHD za cca 35 USD týdně, záleží na počtu zón.

4. Příplatek za speciální dietu je 2 320 Kč týdně.

Začátky kurzů

Každé pondělí od 5.7. do 16.8.2021, kurzy končí 27.8.2021.

Věk studentů

pro mládež od 16 do 21 let

Nevyučuje se

Výuka probíhá

9.00 - 10.30; 11.00 - 12.30 hod., výuka může probíhat i odpoledne 14.00 - 17.15 hod. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno.

Popis kurzů

Pro mladé, samostatné studenty, kteří se chtějí zdokonalit v angličtině a chtějí poznat Los Angeles či New York. K těmto kurzům není třeba studijní vízum, stačí registrace ESTA (14 USD).

Jazykový kurz v USA pro mládež s názvem U20 Standard má 20 lekcí výuky obecné angličtiny týdně ve skupině nejvíce 15 studentů.

Studenti jsou ubytováni v hostitelských rodinách (kurz Family) nebo v rezidenci (kurz Residence). Kurzy v Los Angeles jsou pouze s ubytováním v rodině.

Popis školy

GEOS (Sprachcaffe) je jazyková škola, která pořádá jazykové kurzy po celém světě, celkem v 10 zemích. Všechny školy Sprachcaffe jsou akreditované.

GEOS (Sprachcaffe) Los Angeles byla založena roku 1997, sídlí v Torrance, v jedné z nejkrásnějších částí Los Angeles asi 10 min. chůze od nákupního centra Village Del Amo. Škola má společenskou místnost, knihovnu a počítačovou učebnu, internet je zdarma.

Los Angeles, běžně L.A., je po New Yorku druhé největší město USA. Leží u hranice s Mexikem ve státu Kalifornie a je jedním z nejznámějších světových center kultury a vědy.

GEOS (Sprachcaffe) New York sídlí v 6. patře budovy Whitehall ve čtvrti Battery Park, což je čtvrť na jihozápadním cípu dolního Manhattanu. Z budovy školy je nádherný výhled na Sochu Svobody. Škola má studovnu, knihovnu, společenskou místnost a WiFi zdarma.

New York je nejlidnatější město USA ležící ve stejnojmenném státě na severovýchodě Spojených států. Městem protéká řeka Hudson. Určitě budete chtít vidět světoznámé památky jako jsou např. Socha Svobody, Wall Street, Empire State Building či Chrysler Building. New York dal vzniknout mnoha kulturním hnutím a směrům, např. hip hop, punk. Broadway je pojem ve světě divadla a muzikálů.

Průměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Informace o Los Angeles najdete zde.
Informace o New York najdete zde.

Mapa Los Angeles s vyznačením školy GEOS (Sprachcaffe).


Zvětšit mapu

Mapa New York s vyznačením školy GEOS (Sprachcaffe).


Zvětšit mapu

Ceník ubytování

Ubytování je od neděle před začátkem kurzu do soboty po ukončení kurzu.noc navíc
1. Rodina, L.A., cca 45 - 60 minut MHD od školy, dvoulůžkový pokoj, sdílená koupelna, plná penze (obědy v balíčku), WiFi za příplatek 120 Kč týdně, praní 1x týdně zdarma, vlastní ručníky s sebou!2 390
2. Rodina, New York, cca 60 minut MHD od školy, dvoulůžkový pokoj, sdílená koupelna, plná penze (obědy v balíčku), WiFi za příplatek 120 Kč týdně, praní 1x týdně zdarma, vl. ručníky s sebou!2 040
3. Rezidence, New York, cca 60 minut MHD od školy, dvoulůžkový pokoj, sdílená koupelna, plná penze (obědy v balíčku), WiFi zdarma, vlastní ručníky s sebou!5 270

Program pro volný čas

Studenti škol GEOS (Sprachcaffe) Los Angeles a New York zažijí zajímavý program pro volný čas, který zahrnuje 1 celodenní výlet a 2 půldenní exkurze při dvoutýdenním kurzu, 2 celodenní výlety a 3 půldenní exkurze při třítýdenním kurzu.

V Los Angeles celodenní výlety směřují např. do zábavního parku Six Flags Magic Mountain nebo na zajímavá místa L.A. Půldenní výlety Vás zavedou na pláže v Santa Monice, Malibu nebo budete nakupovat na South Coast Plaza. V neděli a všechny večery je volno.

V New Yorku celodenní výlety míří do Metropolitního muzea, do Central Parku nebo na ostrov Sochy Svobody. Půldenní výlety Vás zavedou do China Townu nebo Rockefeller Centre. V neděli, ještě jeden den v týdnu a všechny večery je volno.

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenku Praha - Los Angeles (New York) - Praha za nejnižší dostupnou cenu.

Odvoz organizovaný školou z letiště Los Angeles do ubytování a zpět je ZDARMA, pro přílety v neděli a odlety v sobotu mezi 9.00 - 21.00 hod. Odvoz v jiné dny a časy stojí 1 950 Kč, cesta zpět 1 990 Kč.

Odvoz organizovaný školou z letiště New York do ubytování a zpět je ZDARMA, pro přílety v neděli a odlety v sobotu mezi 9.00 - 21.00 hod. Odvoz v jiné dny a časy stojí 580 Kč, cesta zpět je zdarma kdykoliv.

Po příletu na letiště do Los Angeles či New Yorku, projití celní kontrolou a vyzvednutí zavazadel, by měli studenti projít východem a ocitnout se v příletové hale. Na tomto místě bude čekat řidič, který bude držet ceduli s nápisem “Sprachcaffe”. Na základě potvrzení o ubytování, které by měl mít studenti při sobě, budou studenti dopraveni do sjednaného ubytování. Při cestě zpět řidič studenty vyzvedne ve sjednaný čas na sjednaném místě a odveze na letiště.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2019)

 • Němčina: 26%
 • Italština: 21%
 • Japonština: 19%
 • Polština: 9%
 • Čeština: 7%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.