Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

LAL Florida Fort Lauderdale a Boca Raton, kurzy angličtiny v USA pro mládež

Výhody: SLEVA 2 000 KČ! Kurzy angličtiny pro mládež, USA, Florida, Fort Lauderdale, Boca Raton, krásná letoviska, angličtina pro mládež, koleje i rodiny, bohatý program, 2 týdny kurzu včetně ubytování od 51 960 Kč!

Místo: Fort Lauderdale, Boca Raton, kurzy angličtiny, Florida, USA

Studenti na výletě lodíMitzner Park

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Fort Lauderdale Vacation   2045 min.2 - 4 týdny15 nejvíce3 - 8
Fort Lauderdale Semi Intensive   2445 min.2 - 4 týdny15 nejvíce3 - 8
Boca Raton Classic   2045 min.2 - 4 týdny15 nejvíce3 - 8
Boca Raton Semi Intensive   2445 min.2 - 4 týdny15 nejvíce3 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny234
Fort Lauderdale Vacation51 96077 940103 590
Fort Lauderdale Semi Intensive54 36081 450107 920
Boca Raton Classic57 58086 910114 970
Boca Raton Semi Intensive59 74089 560118 970

Jednorázová sleva 2 000 Kč na kurzy Fort Lauderdale Vacation a Boca Raton Classic platí pro přihlášky zaslané nejpozději 24.5.2019.
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, zapůjčení učebních materiálů, uvedené ubytování a stravování, uvedený program, odvoz z letiště ve Fort Lauderdale nebo Miami do ubytování a zpět na letiště v uvedené dny a časy a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. Škola účtuje poplatek za vyzvednutí a předání dětí cestujících s asistencí letušky 2 340 Kč za obě cesty.

2. Příplatek za speciální dietu je 660 Kč týdně.

3. Povinný poplatek za registraci do SEVIS (nutná pro studijní vízum) je 4 490 Kč.

4. Bezplatně Vám poradíme, jak máte postupovat při zajišťování amerického studijního víza.

5. Pro kurzy Vacation a Classic nepotřebujete vízum, stačí biometrický pas a registrace ESTA (14 USD).

Začátky kurzů

Fort Lauderdale v neděli od 23.6. do 18.8., kurzy končí 31.8.2019. Boca Raton ve středu od 26.6. do 24.7., kurzy končí 7.8.2019.

Věk studentů

pro mládež od 14 do 18 let

Nevyučuje se

Výuka probíhá každý všední den.

Výuka probíhá

Fort Lauderdale Vacation: 8.30 - 10.00; 10.30 - 12.00 hod. Boca Raton Classic: 10.00 - 11.30; 11.45 - 13.15 hod. Výuka může být i odpoledne 14.00 - 17.30 hod. Semi Intensive: navíc 4 lekce odpoledne týdně. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno. Úvodní test budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni.

Popis kurzů

Kurz angličtiny v Boca Raton, USA pro studenty od 14 do 18 let, kteří chtějí studovat angličtinu v pohodové atmosféře floridských letovisek.

Fort Lauderdale Vacation a Fort Lauderdale Semi Intensive má 20 nebo 24 lekcí obecné angličtiny týdně ve skupině nejvíce 15 studentů. Kurz má bohatý program pro volný čas. Studenti bydlí v hostitelských rodinách ve Fort Lauderdale.

Boca Raton Classic a Boca Raton Semi Intensive má 20 nebo 24 lekcí obecné angličtiny týdně ve skupině nejvíce 15 studentů. Kurz má bohatý program pro volný čas. Studenti bydlí na univerzitních kolejích v Boca Raton a stravují se v menze Lynn University.

Ke kurzům Vacation a Classic nepotřebujete vízum, stačí registrace ESTA (14 USD). Ke kurzům Semi Intensive je třeba studijní vízum.

Popis školy

Kurzy angličtiny pro děti na Floridě nabízí škola LAL Florida již téměř 20 let. Cena kurzů zahrnuje bohatý program pro volný čas v oblíbených floridských letoviscích Boca Raton a Fort Lauderdale.

Fort Lauderdale je prestižní floridské letovisko 50 km severně od Miami. Má krásné bílé pláže a díky síti průplavů se mu říká „Americké Benátky“.

Boca Raton je bohaté, klidné letovisko 80 km severně od Miami. Má krásné pláže a nádherné náměstí Mizner Plaza.

Informace o Fort Lauderdale najdete zde.
Informace v angličtině o Boca Raton najdete zde.

Mapa Boca Raton s vyznačením školy LAL Florida.


Zvětšit mapu

Mapa Ft. Lauderdale s vyznačením školy LAL Florida.


Zvětšit mapu

Ceník ubytování

1. Rodina (při kurzu Fort Lauderdale Vacation a Semi Intensive), od neděle před začátkem kurzu do soboty po jeho ukončení, max. 60 minut MHD od školy, praní 1x týdně zdarma, WiFi zdarma, dvoulůžkový pokoj, sdílená koupelna, plná penze (obědy v balíčku), depozit 100 USD, vlastní ručníky s sebou!
2. Univerzitní koleje Lynn University (při kurzu Boca Raton Classic a Semi Intensive), od středy do středy, koleje v areálu školy, WiFi zdarma, praní za 1,5 USD za 1 praní, dvoulůžkový pokoj, plná penze, na výlety oběd v balíčku, sdílená koupelna, depozit 100 USD, vlastní ručníky s sebou!

Program pro volný čas

LAL Florida nabízí pestrou nabídku odpoledních aktivit a výletů ve všední dny i o víkendu.

Studenti kurzu Fort Lauderdale Vacation a Semi Intensive mají aktivity každý den mimo neděle, z toho až 6 exkurzí týdně, půldenní aktivity jsou např. prohlídka Fort Lauderdale, přírodní centrum Gumbo Limbo, pláže Fort Lauderdale, Museum of Art Fort Lauderdale, Palm Beach ZOO, Museum of Discovery and Science, celodenní výlet o víkendu např. Miami Coconut Grove, NASA Kennedy Space Center, Key Largo, Miami Bayfront, Miami Seaquarium. Večery studenti tráví se svojí hostitelskou rodinou.

Studenti kurzu Boca Raton Classic a Semi Intensive mají k dispozici sportovní zázemí školy (basketbalové hřiště, plážový volejbal, tenisové kurty, bazén), čeká na ně bohatý program pro volný čas, z toho až 4 exkurze týdně, podívají se do Everglades, nebo navštíví okolní pláže, večerní program zahrnuje diskotéky, kvízy, filmové večery, talentovou show nebo vodní bitvu. Celodenní výlet může být do Miami, Miami Seaquarium, Miami Bayfront (3 a 4týdenní kurzy) nebo Miami Coral Gables (4týdenní kurzy). Kurzy Semi Intensive mají méně aktivit z důvodu odpoledního vyučování.

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenku Praha - Miami nebo Fort Lauderdale a zpět za nejnižší dostupnou cenu.

Odvoz z letiště ve Fort Lauderdale nebo v Miami do ubytování a zpět je zdarma. Platí pro přílety mezi 7.00 - 21.00 hod. a odlety mezi 11.00 - 23.00 hod., vždy ve středu pro kurzy Boca Raton a pro nedělní přílety a sobotní odlety pro kurzy Fort Lauderdale.

Po příletu na letiště, projití celní kontrolou a vyzvednutí zavazadel, bude na studenty v příletové hale čekat zástupce školy, který bude držet cedulku s názvem školy “LAL” a bude oblečen do červeného trička s logem LAL. Zástupce školy poté studenty odvede k autobusu či taxíku a dopraví do ubytování, kde je přivítá hostitelská rodina nebo v rezidenci vedoucí skupiny. Zaměstnanec školy bude studentovi asistovat i při odjezdu z kurzu.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2018)

 • Italština: 19%
 • Ruština: 15%
 • Španělština: 14%
 • Slovenština: 5%
 • Čeština: 5%
 • Němčina: 4%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.