Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

LAL Malta Sliema, skupinový kurz angličtiny na Maltě pro mládež

Výhody: Český průvodce po celou dobu pobytu, Sliema, skvělý program, rezidence, rodiny, 2 týdny od 29 380 Kč včetně kurzu, ubytování, stravování a odvozů!

Místo: Sliema, skupinový kurz angličtiny, Malta

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Young Group Family   2045 min.2 - 4 týdny15 nejvíce3 - 8
Young Group Club Residence   2045 min.2 - 4 týdny15 nejvíce3 - 8
Young Group Residence Centre   2045 min.2 - 4 týdny15 nejvíce3 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny234
Young Group Family29 38042 95056 920
Young Group Club Residence36 99053 96070 950
Young Group Residence Centre39 79058 89077 990

INTACT garantuje ceny kurzů a ubytování roku 2019 na kurzy a ubytování v roce 2020! Podmínkou je zaslat přihlášku do 31.10.2019, úhrada zálohy 30% do 6.11.2019 a doplatek do 1.12.2019. Pošlete nám nezávaznou žádost o kalkulaci Vašeho pobytu! Děkujeme za Vaši poptávku!
Cena v Kč zahrnuje výuku, učební materiály, uvedené ubytování, stravování, odvoz z letiště na Maltě do ubytování a zpět, uvedený program pro volný čas, českého průvodce po celou dobu pobytu i během letu (kromě cesty zpět při 3týdenním kurzu), tričko LAL, studentskou kartu, závěrečný certifikát a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. Příplatek za speciální dietu v hostitelských rodinách je 1 330 Kč týdně.

2. Příplatek za WiFi v hostitelských rodinách je 530 Kč týdně.

Začátky kurzů

1. termín: odlet z Prahy 29.6., přílet do Prahy 13.7.2019. 2. termín: odlet z Prahy 13.7., přílet do Prahy 27.7.2019. 3. termín: odlet z Prahy 27.7., přílet do Prahy 10.8.2019. Můžete spojit dva turnusy nebo zvolit 3týdenní kurz. V případě 3týdenního kurzu cestu zpět dítě absolvuje bez doprovodu českého průvodce.

Věk studentů

pro mládež od 13 do 17 let

Nevyučuje se

Učí se každý všední den.

Výuka probíhá

8.45 - 10.15; 10.45 - 12.15 hod.,výuka může probíhat i odpoledne. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno. Úvodní test budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni.

Popis kurzů

Jazykové kurzy s názvem Young Group jsou určeny mladým studentům ve věku 13 - 17 let, kteří chtějí kurz angličtiny s bohatým programem pro volný čas na Maltě v doprovodu českého průvodce. Mezinárodní složení tříd! Vyučující jsou rodilí mluvčí! Studenti kurzu Family bydlí v hostitelské rodině. Studenti kurzu Club Residence a Residence Centre jsou ubytováni v rezidencích.

Kurz může být 2 - 4 týdenní. Český průvodce převezme děti v Praze na letišti a v Praze je zase předá rodičům. V případě 3týdenního kurzu dítě absolvuje cestu zpět bez doprovodu českého průvodce.

Popis školy

Kurzy angličtiny pro mládež na Maltě nabízí škola IELS (LAL) Malta od r. 1985, je zakládající člen maltské asociace FELTOM, která sdružuje nejlepší školy nabízející kurzy angličtiny na Maltě.
LAL Malta nabízí bohatý program pro volný čas v mezinárodních skupinách. Škola sídlí v klidné ulici nedaleko promenády ve Sliemě. Výhodou je, že si studenti mohou zvolit druh ubytování - hostitelskou rodinu nebo rezidenci. Určitě uvítáte, že v LAL Malta nedominují čeští studenti.
Sliema leží na severovýchodním pobřeží Malty, jen 20 minut jízdy od letiště. Sliema má cca 20 000 obyvatel a je hlavním turistickým centrem na Maltě. Na promenádě najdete spoustu kaváren, restaurací a obchodů. Sliema má výborné autobusové spojení do dalších krásných měst, do Valletty a St. Julians.

Průměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Informace v angličtině o Sliemě najdete zde.

Mapa Sliema s vyznačením školy LAL.


Zvětšit mapu

Ceník ubytování

Ubytování je od soboty před začátkem kurzu do soboty po ukončení kurzu.
1. Rodina (kurz Family), 3 - 4lůžkový pokoj, plná penze, obědy v balíčku, max. 45 minut MHD od školy, WiFi za poplatek 530 Kč týdně, praní 1x týdně zdarma
2. Club Residence (kurz Club Residence), 4lůžkový pokoj, plná penze, obědy v balíčku, cca 30 minut MHD od školy (doprava zajištěna), vlastní koupelna, klimatizace, bazén, WiFi ve společných prostorách zdarma, prádelna nedaleko, vratný depozit 50 EUR
3. Residence Centre (kurz Residence Centre), 3 - 4lůžkový pokoj, plná penze, obědy v balíčku, cca 15 minut chůze od školy, vlastní koupelna, klimatizace, WiFi ve společných prostorách zdarma, prádelna nedaleko, vratný depozit 50 EUR

Program pro volný čas

Cena kurzu zahrnuje bohatý program pro volný čas: 3 odpolední akce týdně (Valletta, Mdina „The Silent City“, Limestone Heritage, Harbour Cruise, Three Cities - Cospicua, Senglea a Vittoriosa, výlet na písečné pláže). Ve středu a v pátek odpoledne máte volno nebo si můžete přikoupit aktivitu z nabídky školy. Každý den škola pořádá večerní akce (večírky a diskotéky v různém stylu, návštěvy měst Mdina nebo Valletta „Treasure Hunt“, jízda na motokárách). V sobotu budete mít volno nebo si můžete koupit výlet z nabídky školy a v neděli je celodenní výlet nebo aktivita.

Na všechny akce Vás bude vozit školní autobus. Během kurzu angličtiny v LAL Malta poznáte spoustu kamarádů, zlepšíte se v angličtině a užijete si koupání a slunce. Malta je krásná, neváhejte!

Doprava

Letenka Praha - Malta - Praha stojí 5 950 Kč.
Odvoz z letiště na Maltě do ubytování a zpět na letiště poskytuje škola zdarma.

Po příletu na letiště, projití celní zónou a vyzvednutí zavazadel by se měl student dostavit do příletové letištní haly. Tam na něj bude čekat zástupce školy, který bude držet ceduli s logem školy LAL nebo IELS. Zástupce školy studenty přivítá a předá základní informace a dokumenty. Po shledání se se všemi studenty budou studenti odvedeni k připravenému autobusu. Zástupce školy se ujistí, že do autobusu nastoupili všichni studenti. Studenti jsou následně dopraveni do ubytování, kde je přivítá buď hostitelská rodina nebo v rezidenci vedoucí skupiny. Zaměstnanci školy budou studentům asistovat i při cestě z kurzu a pomohou jim s odbavením.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2018)

 • Němčina: 28%
 • Italština: 16%
 • Japonština: 12%
 • Polština: 10%
 • Turečtina: 8%
 • Čeština: 6%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.