Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

Sprachcaffe Florencie, kurzy italštiny v Itálii pro děti a mládež

Výhody: Florencie, italština pro mládež 14 - 21 let, atraktivní program, rodiny nebo rezidence, 2 týdny od 29 990 Kč včetně ubytování, programu a odvozů!

Místo: Florencie, kurzy italštiny, Itálie

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
U20 Standard Family   2045 min.2 týdny a déle15 nejvíce3 - 8
U20 Standard Residence   2045 min.2 týdny a déle15 nejvíce3 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny234další týden
U20 Standard Family29 99044 95059 85014 960
U20 Standard Residence46 94069 98093 24023 280

INTACT garantuje ceny kurzů a ubytování roku 2019 na kurzy a ubytování v roce 2020! Podmínkou je zaslat přihlášku do 8.10.2019, úhrada zálohy 20% do 14.10.2019 a doplatek do 10.12.2019. Pošlete nám nezávaznou žádost o kalkulaci Vašeho pobytu! Děkujeme za Vaši poptávku!
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, učební materiály, uvedené ubytování a stravování, odvoz z letiště do ubytování a zpět v uvedené dny a časy, uvedený program, závěrečný certifikát a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. Studenti si musí zakoupit jízdenku na MHD za cca 21 EUR týdně. Turistická daň ve Florencii je 2,50 EUR denně, maximálně 17,50 EUR. Turistická daň se platí ve škole.

2. Příplatek za speciální dietu v rodině nebo rezidenci je 1 330 Kč týdně.

Začátky kurzů

Každé pondělí od 29.6. do 10.8.2020, kurzy končí 21.8.2020.

Věk studentů

pro mládež od 14 do 21 let

Nevyučuje se

15.8.2020.

Výuka probíhá

Pondělí - pátek: 9.00 - 10.30; 10.45 - 12.15 hod. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno. Před odjezdem na kurz vyplníte online test. Na základě výsledku z tohoto testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni. První den kurzu Vás pak čeká rozhovor s učitelem pro potvrzení Vaší úrovně.

Popis kurzů

pro mládež, která chce studovat italštinu v krásném italském městě.

Kurz italštiny pro mládež ve Florencii U20 Standard má 20 lekcí výuky obecné italštiny týdně ve skupině nejvíce 15 studentů.

Studenti jsou ubytováni v hostitelských rodinách (kurz Family) nebo v rezidenci (kurz Residence).

Popis školy

Sprachcaffe je řetězec jazykových škol, který pořádá jazykové kurzy pro děti a mládež po celém světě, celkem v 10 zemích. Školy Sprachcaffe mají s pořádáním kurzů pro děti a mládež bohaté zkušenosti.

Sprachcaffe Florencie sídlí na Piazza della Repubblica v centru Florencie, v krásném paláci z 19. století. Sprachcaffe Florencie je nejstarší škola italštiny v Itálii. Je moderně vybavená, má 16 tříd, velkou přednáškovou místnost, kavárnu, klubovnu a WiFi připojení zdarma.

Florencie je synonymem evropské renesance, město, kde žili a tvořili velikáni italské a světové kultury: Dante, Giotto, Boccaccio, Michelangelo, Leonardo da Vinci, Raffael, Tizian a mnoho dalších umělců. Florencie má 380 tisíc obyvatel, leží v Toskánsku, které se považuje za jednu z nejkrásnějších italských provincií. Pokud Vás baví italská renesance, pak se budete ve Florencii cítit jako doma. Můžete si prohlédnout Michelangelova Davida, galerii Uffizi, Palazzo Pitti, Galleria dell‘Accademia, Bruneleschiho chrám Santa Maria del Fiore, Ponte Vecchio, Giottovy fresky v Santa Croce, botanické zahrady a spoustu dalších míst.

Průměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Základní informace o cestování, Itálie, zdroj Ministerstvo zahraničních věcí České republiky zde.
Kontakt na český zastupitelský úřad v Itálii zde.
Informace o Florencii najdete zde.
Mapa Itálie zde.

Mapa Florencie s vyznačením školy Sprachcaffe Florencie.

Ceník ubytování

Ubytování je od neděle před začátkem kurzu do soboty po ukončení kurzu.noc navíc
1. Rodina, do 30 minut jízdy MHD od školy, dvoulůžkový až čtyřlůžkový pokoj, sdílená koupelna, plná penze, praní po dohodě u hostitelské rodiny nebo využijete veřejnou prádelnu1 930
2. Rezidence, cca 15 minut chůze od školy, dvoulůžkový až čtyřlůžkový pokoj, sdílená koupelna, plná penze, WiFi zdarma, praní za příplatek cca 4 EUR3 660

Program pro volný čas

Cena kurzů U20 ve Florencii zahrnuje jeden celodenní sobotní výlet a dva půldenní výlety během dvoutýdenního kurzu. Třítýdenní kurz zahrnuje dva sobotní celodenní výlety.

Tři všední odpoledne jsou aktivity, například návštěva Museo Galileo, sportovní odpoledne, ochutnávka zmrzliny. Celodenní výlety Vás zavedou do míst jako je např. Siena, Pisa, Viareggio. V pondělí večer je večírek na uvítanou nových studentů a v pátek rozlučkový večírek. Za příplatek 1 560 Kč týdně můžete mít další dvě odpolední a večerní aktivity (úterý a čtvrtek), například návštěva galerie Uffizi, Palazzo Pitti, večer s italskou populární hudbou a ochutnávka pizzy. Ve středu večer je volno.

Doprava

Rádi Vám zajistíme autobusovou jízdenku nebo letenku Praha - Florencie a zpět za nejnižší dostupnou cenu.

Odvoz z letiště Florencie do ubytování a zpět je zahrnut v ceně kurzu, platí pro přílety do Florencie v neděli a pro odlety z Florencie v sobotu vždy od 9.00 do 21.00 hod. Odvoz z letiště Florencie mimo uvedené časy stojí 1 180 Kč, odvoz na letiště mimo uvedené rozmezí stojí 920 Kč.

Odvoz z letiště s asistencí letušky stojí 7 950 Kč v uvedené časy, mimo ně 9 050 Kč.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2018)

 • Němčina: 39%
 • Polština: 15%
 • Španělština: 9%
 • Angličtina: 6%
 • Čeština: 1%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.