Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

ITTC, divize BEET Language Centre Bournemouth, kurzy angličtiny v Anglii pro učitele

Výhody: Kurzy pro učitele, Bournemouth, krásné letovisko, špičková specializovaná škola výhradně pro učitele, praktická metodika výuky, 2 týdny kurzu od 21 490 Kč!

Místo: Bournemouth, kurzy angličtiny, Anglie

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Refresher Course in Language & Methodology   2045 min.1 - 4 týdny15 nejvíce7 - 9
Refresher Course in Language & Methodology+4   20+445 min.1 - 4 týdny15 nejvíce7 - 9
Refresher Course in Language & Methodology+8   20+845 min.1 - 4 týdny15 nejvíce7 - 9

Ceník kurzů

Kurzy/týdny23
Refresher Course in Language & Methodology10 75021 49032 240
Refresher Course in Language & Methodology+411 65023 31034 960
Refresher Course in Language & Methodology+812 32024 65036 970
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, učební materiály, WiFi ve škole, závěrečný certifikát a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. Příplatek za speciální dietu v rodině je 610 Kč týdně.

Začátky kurzů

5.7., 12.7., 19.7., 26.7., 2.8., 9.8.2021 2.8. je nástupní termín na 1 - 2 týdny a 9.8.2021 pouze na 1 týden. Kurzy končí 13.8.2021.

Věk studentů

pro učitele od 21 let

Nevyučuje se

Učí se každý všední den.

Výuka probíhá

8.45 - 10.15; 10.30 - 12.00; 12.45 - 14.15 hod. samostudium a přístup do knihovny; odpolední lekce 14.30 - 17.00 hod. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno. Před odjezdem na kurz je Vám emailem odeslán test, který musíte vyplnit a zaslat škole zpět. Zároveň se však musíte účastnit úvodního testu, který budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni. Úvodní test zahrnuje gramatiku, psaní, mluvení a poslech.

Popis kurzů

Kurzy angličtiny, Bournemouth, Anglile, ve škole BEET Bournemouth jsou určeny učitelům, kteří mají zájem zlepšit svoji angličtinu a rozšířit své učitelské znalosti.

Kurz angličtiny Refresher Course in Language & Methodology má 20 lekcí výuky angličtiny týdně ve skupině nejvíce 15 učitelů. Zlepšíte si své jazykové schopnosti a seznámíte se s praktickými vyučovacími metodami. Kurz trvá jeden až čtyři týdny a má pevné začátky.

Ke kurzu si můžete zvolit 4 nebo 8 lekcí týdně navíc a tím zvýšit intenzitu jazykového kurzu. Jako náplň si můžete zvolit: Speaking & Pronunciation Practice; Reading, Writing & Listening Skills; English for Business; English for Travel and Tourism; English for Media and Culture. Pokud zvolíte 4 lekce navíc, můžete si vybrat jednu z uvedených možností, pokud zvolíte 8 lekcí navíc, zvolte dvě možnosti.

Lekce navíc probíhají ve škole BEET Language Centre, která se nachází v docházkové vzdálenosti od ITTC.

Popis školy

Kurzy angličtiny v Bournemouth, Anglie nabízí škola ITTC - International Teaching and Training Centre, která byla založena v roce 1984 a nabízí kurzy nejvyšší kvality určené pro učitele angličtiny.

V roce 2001 se ITTC stala součástí jazykové školy BEET Language Centre, kterou také najdete v naší nabídce. Jedná se o rodinnou školu, která investovala do ITTC značné finance a v roce 2011 zakoupila budovu Alpha Lodge, která dnes slouží pouze ke kurzům pro pedagogy. ITTC je akreditovaná škola, je členem English UK, Quality English, IALC, TEN, RALSA a IEF; BEET je navíc akreditovaný Britskou radou.

Budova školy ITTC, Alpha Lodge, pochází z viktoriánského období, má 9 moderně vybavených tříd, některé třídy mají interaktivní tabule. Studenti mají k dispozici malou kuchyňku, společenskou místnost a zahradu, kde mohou relaxovat se svými spolužáky. Škola se může chlubit velmi dobře sestavenou knihovnou, kde najdete mnoho užitečných knih a materiálů pro své studium, k dispozici je také studovna vybavená počítači s připojením na internet, WiFi připojení je možné po celé budově školy.

Bournemouth je čisté, upravené lázeňské a univerzitní město, má 165 tisíc obyvatel. Písečná pláž je 11 kilometrů dlouhá. V červenci a srpnu se na pláži konají páteční ohňostroje. Bournemouth má krytý bazén, akvárium a spoustu obchodů.

Průměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky v Bournemouth najdete zde.
Základní informace o cestování, Velká Británie, zdroj Ministerstvo zahraničních věcí České republiky zde.
Kontakt na český zastupitelský úřad ve Velké Británii zde.
Informace v angličtině o Bournemouth najdete zde.
Mapa Velké Británie zde.

Mapa Bournemouth s vyznačním školy BEET Language Centre.

Ceník ubytování

Ubytování je od soboty do soboty (rodiny) nebo od neděle do soboty (rezidence).cena týdněnoc navíc
1. Rodina, cca 20 - 25 min. chůze od školy, jednolůžkový pokoj, sdílená koupelna, polopenze, WiFi zdarma, praní 1x týdně zdarma5 460780
2. Rezidence Student House, cca 10 min. chůze od školy, od neděle od 15.00 hod. do soboty do 10.00 hod., jednolůžkový pokoj, bez stravy, WiFi zdarma, pračka v objektu5 460nelze

Ubytování si můžete také zařídit i sami.
Jestliže Vám žádný nabízený typ ubytování nevyhovuje, sdělte nám, jaké ubytování byste chtěli. Děkujeme.

Program pro volný čas

Účastníci kurzů ITTC se mohou zúčastnit programu, který pořádá škola BEET. Na programu jsou nejméně 4 večerní akce týdně (večírky, 2 přednášky, kvízové večery apod.) a placené sobotní výlety (Londýn, Stonehenge, Brighton, Bath, Salisbury) a výlety do rázovitých vesniček v okolí Bournemouth. V Bournemouth se určitě nudit nebudete!

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenku Praha - Londýn (Heathrow, Gatwick) - Praha, případně autobusovou jízdenku Praha - Londýn Victoria - Praha za nejnižší dostupnou cenu.
Autobusová jízdenka Heathrow - Bournemouth - Heathrow stojí 1 890 Kč, autobusová jízdenka Gatwick - Bournemouth - Gatwick stojí 2 460 Kč a autobusová jízdenka Londýn Victoria - Bournemouth - Londýn Victoria stojí 1 950 Kč.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2019)

 • Španělština: 23%
 • Němčina: 23%
 • Čeština: 12%
 • Italština: 10%
 • Portugalština: 7%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.