Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

CES Worthing, kurzy angličtiny v Anglii pro děti a mládež.

Výhody: Letní angličtina pro mládež, Anglie, Worthing, pohodové letovisko, letní kurzy pro mládež, intenzivní výuka, pestrý program pro volný čas v ceně, 2 týdny pobytu od 37 460 Kč!

Místo: Worthing, kurzy angličtiny, Anglie

Škola angličtiny Swandean/CES School of English, budova školyŠkola angličtiny Swandean/CES School of English, studenti školy na zahraděNáměstí ve Worthingu

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Standard English and Activity   2045 min.2 - 6 týdnů15 nejvíce, obvykle 123 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny2346
Standard English and Activity37 46055 99073 980110 830

ŠKOLA MÁ NA ČERVENCOVÉ TERMÍNY 2023 JIŽ VYPRODÁNO!
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, zapůjčení učebních materiálů, uvedené ubytování a stravování, závěrečný certifikát, program pro volný čas a pojištění proti úpadku.

Příplatky

1. Poplatek za speciální dietu je 880 Kč týdně. Škola si účtuje 790 Kč týdně za jízdné na místní MHD z důvodu vzdálenosti rodin od školy.

2.Asistence zaměstnance školy s checkinem při odletu stojí 1 900 Kč.

Začátky kurzů

Každé pondělí od 19.6. do 31.7.; kurzy končí 11.8.2023.

Věk studentů

pro děti a mládež od 14 do 17 let

Nevyučuje se

Učí se každý všední den.

Výuka probíhá

9.30 - 11.00; 11.15 - 12.45 hod. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno. Úvodní test budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni. Test je písemný a ústní.

Popis kurzů

pro mladé studenty ve věku 14 - 17 let, kteří chtějí zlepšit svou angličtinu a užít si pobyt v krásném přímořském letovisku.

Kurz angličtiny Standard English and Activity má 20 lekcí výuky obecné angličtiny týdně ve skupině nejvíce 15 studentů (obvykle 12). V odpoledních hodinách je 3x týdně program pro volný čas.

Popis školy

Škola CES School of English nabízí kurzy angličtiny pro mládež ve Worthingu od r. 1976, sídlí ve viktoriánské budově, blízko nádraží, centra města a moře. CES má akreditaci Britské rady a je členem asociace English UK.

Třídy jsou audiovizuálně zařízeny, nechybí zde televize s DVD přehrávačem. V klubovně je širokoúhlá televize a stolní tenis. Součástí areálu je zahrada. Škola využívá v létě pro výuku místní základní školy a studenty ubytovává v hostitelských rodinách vzdálených od školy nejvíce 30 minut jízdy autobusem. Týdenní jízdenka stojí cca 16 GBP.

Worthing je oblíbené, pohodové letovisko v hrabství West Sussex. Má 100 000 obyvatel. Do Londýna se dostanete vlakem za hodinu, do Brightonu za 20 minut. Worthing je klidnější než Brighton, ale nudit se tu rozhodně nebudete. Ve Worthingu je spousta obchodů, parků a zahrad, 8 km dlouhá pobřežní promenáda, zábavní molo, divadla, koncertní sály. Poslední týden v červenci a první týden v srpnu ve Worthingu probíhá Worthing Lions Festival, v podstatě dvoutýdenní pouť.

Video o studiu na Centre of English Studies (CES) WorthingPrůměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Základní informace o cestování, Velká Británie, zdroj Ministerstvo zahraničních věcí České republiky zde.
Kontakt na český zastupitelský úřad ve Velké Británii zde.
Informace v angličtině o Worthingu najdete zde.
Mapa Velké Británie zde.

Mapa Worthing s vyznačením školy Centre of English Studies (CES).

Ceník ubytování

Ubytování je od neděle před začátkem kurzu do neděle po ukončení kurzu. Noc navíc nelze.
Rodina, do 30 minut MHD od školy, dvoulůžkový až třílůžkový pokoj, plná penze, obědy v balíčku, WiFi zdarma.

Program pro volný čas

Cena kurzu Standard English and Activity zahrnuje odpolední program pro volný čas: 3 odpolední aktivity týdně, např. různé sporty, kvízy a soutěže, 1 půldenní výlet ve středu (Chichester, Brighton, Weald Open Air Museum, Arundel Castle), 1 večerní akci týdně (diskotéka) a sobotní celodenní výlet např. do Londýna (procházka po hlavních památkách a projížďka po Temži nebo National History Museum a Covent Garden), Portsmouthu (prohlídka města, přístavu a historických lodí) nebo Winchesteru (krásná gotická katedrála, kulatý stůl krále Artuše, Winchester byl ve středověku hlavní město Anglie).

Páteční odpoledne, celou neděli a 6 večerů týdně mají studenti volno. Cena kurzu Intensive English and Activity zahrnuje jednu odpolední aktivitu a jeden celodenní výlet týdně.

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenku Praha - Londýn Heathrow (Gatwick) - Praha za nejnižší dostupnou cenu.

Odvoz organizovaný školou z letiště Gatwick do Worthingu a zpět stojí 6 940 Kč, z Heathrow do Worthingu a zpět 8 400 Kč. Přílety i odlety vždy v neděli. Odvozy jsou povinné!

Pro studenty mladší 16 let je povinná asistence s checkinem při odletu, stojí 1 900 Kč.

Po příletu na letiště, projití celní kontrolou a vyzvednutí zavazadel by se studenti měli přemístit do příletové letištní haly, kde bude u informací čekat pracovník školy CES. V ruce bude držet ceduli s logem školy a se jménem studenta. Dále bude oblečen ve žlutém tričku s logem školy. Po shledání budou studenti odvedeni k transferu a následně odvezeni do ubytování. Při cestě zpět řidič studenty vyzvedne ve sjednaný čas na sjednaném místě a odveze na letiště. Pokud by si student při zpáteční cestě přál pomoci s odbavením, je možné tuto službu zajistit za příplatek (50 GBP).

Složení studentů (podle jazyků v roce 2022)

 • Italština: 22%
 • Španělština: 18%
 • Čínština: 6%
 • Ruština: 5%
 • Francouzština: 3%
 • Čeština: 1%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.