Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

CES (Centre of English Studies) Dublin, kurzy angličtiny v Irsku pro děti a mládež

Výhody: Kurzy angličtiny pro mládež v Irsku, Dublin, špičková škola, přátelské rodiny, angličtina a aktivity, rugby, 2 týdny od 31 980 Kč včetně ubytování, stravování a programu pro volný čas!

Místo: Dublin, kurzy angličtiny, Irsko

Škola angličtiny Centre of English Studies, Dublin, studenti při odpoledních aktivitáchŠkola angličtiny Centre of English Studies, Dublin, studenti v hostitelské rodiněDublinský hrad

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Junior Standard & Activity   2045 min.2 - 4 týdny15 nejvíce3 - 8
Junior Intensive & Activity   2745 min.2 - 4 týdny15 nejvíce3 - 8
Junior Standard & Rugby   20+1145 min.2 týdny15 nejvíce3 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny234
Junior Standard & Activity31 98046 96062 580
Junior Intensive & Activity36 98053 85071 930
Junior Standard & Rugby39 750------
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, učební materiály, uvedené ubytování, stravování, závěrečný certifikát, uvedený program pro volný čas a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. Jízdenka na MHD v Dublinu stojí cca 77 EUR na 2 týdny, platí se na místě.

2. Poplatek za speciální dietu je 810 Kč týdně.

Začátky kurzů

Standard a Intensive každé pondělí od 18.6. do 6.8.2018. Kurzy končí 17.8.2018. Je-li v pondělí svátek, začíná se v úterý. Kurz Standard & Rugby začíná 2.7. a 16.7.2018. Kurz trvá 2 týdny.

Věk studentů

pro mládež od 14 do 17 let

Nevyučuje se

6.8.2018.

Výuka probíhá

Standard: 9.30 - 12.45 hod. Intensive: navíc 3x týdně 13.45 - 15.30 hod. Standard & Rugby: 9.30 - 12.45 hod. angličtina a úterý - pátek 14.00 - 16.45 hod. rugby. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno. Úvodní test budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni. Test je písemný a ústní.

Popis kurzů

Kurz angličtiny pro mládež v Dublinu, ve škole CES Dublin je určen mladým studentům, kteří si chtějí zlepšit angličtinu v Dublinu a užít si pohostinnosti irských rodin.

Kurz angličtiny Junior Standard & Activity má 20 lekcí výuky angličtiny týdně, lekce se zaměřují na osvojení gramatiky, konverzačních a poslechových dovedností.

Kurz angličtiny Junior Intensive & Activity má 27 lekcí výuky angličtiny týdně. Náplň kurzu je stejná jako u kurzu Standard, studenti mají navíc 3x týdně lekce zaměřené na konverzaci.

Kurz angličtiny Junior Standard & Rugby má 20 lekcí výuky angličtiny týdně a 11 hodin rugby týdně. Trénink se zaměřuje na všechny aspekty hry a byl vypracován ve spolupráci s Irish Rugby Institute.

Popis školy

Kurzy angličtiny pro mládež v Dublinu nabízí škola CES (Centre of English Studies) od r. 1979 a získala pověst jedné z nejlepších irských škol. Je členem asociací RELSA a FIYTO. V roce 2003 se stala členem prestižní evropské asociace EAQUALS. Škola je úspěšný rodinný podnik, nyní jej řídí druhá generace rodiny Quinových.

Přátelské hostitelské rodiny, zábavná výuka, individuální péče a perfektní organizace zaručují, že se Vašemu dítěti nebude chtít z Irska domů. Mnozí studenti se na kurzy CES Dublin vracejí rok co rok. Škola sídlí v rezidenční čtvrti Dublinu. Rodiny bydlí blízko škol, cca 15 - 20 minut místní dopravou.

Dublin, hlavní město Irska, leží na východním pobřeží Irska na řece Liffey. Dublin má cca 1,4 milionu obyvatel a je plný mladých lidí.

Průměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Základní informace o cestování, Irsko, zdroj Ministerstvo zahraničních věcí České republiky zde.
Kontakt na český zastupitelský úřad v Irsku zde.
Informace o Dublinu najdete zde.
Mapa Irska zde.

Mapa Dublin s vyznačením školy Centre of English Studies (Mount Temple School).


Zvětšit mapu

Mapa Dublin s vyznačením školy Centre of English Studies (Mercy College).


Zvětšit mapu

Ceník ubytování

Ubytování je od neděle před začátkem kurzu do neděle po ukončení kurzu. Noc navíc nelze!
Rodina, dvoulůžkový až třílůžkový pokoj, ručníky s sebou, plná penze (obědy v balíčku)

Program pro volný čas

Program probíhá od pondělí do soboty, neděle tráví studenti s hostitelskou rodinou, v pátek odpoledne je volno, navíc mají 2 večerní akce týdně. Týdenní program zahrnuje 1 sobotní celodenní výlet (město Kilkenny a stejnojmenný hrad, městečko a hrad Athlone, výlet do krásného údolí Glendalough a kláštera z 6. století a nebo výlet do Belfastu), 1 diskotéku, místní výlety: návštěva hradu Malahide, Guinness Store House, National History Museum, Národní galerie, sportovní odpoledne (fotbal, basketbal, stolní tenis, volejbal, aerobik, různé hry apod.).

Studenti si na místě mohou zakoupit večerní aktivity navíc, např. bowling, kino, večer s irskou hudbou, Quazar, ceny se pohybují od 5 do 10 EUR. Odpolední lekce angličtiny kurzu Junior Intensive & Activity nahrazují program pro volný čas, studenti mají zpravidla jednu odpolední aktivitu týdně.

Doprava

Rádi Vám zajistíme přímou letenku Praha - Dublin - Praha za nejnižší dostupnou cenu.

Odvoz z letiště v Dublinu do hostitelské rodiny a zpět na letiště stojí 3 480 Kč, pro přílety a odlety mezi 10.00 - 20.00 hod., pouze v neděli.

Pokud Vaše dítě využije odvoz z letiště organizovaný školou, vyzvedne je v letištní hale zástupce školy, který zajistí jeho dopravu přímo do místa ubytování. A opět při skončení kurzu Vaše dítě zástupce školy odveze z ubytování (případně školy) na letiště a pomůže s odbavením zavazadel.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2017)

 • Italština: 25%
 • Španělština: 20%
 • Němčina: 10%
 • Ruština: 8%
 • Francouzština: 8%
 • Čeština: 1%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.