Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

LAL Malta Sliema, skupinový kurz angličtiny na Maltě pro mládež

Výhody: Český průvodce po celou dobu pobytu, Sliema, skvělý program, rezidence, rodiny, 2 týdny od 28 560 Kč včetně kurzu, ubytování, stravování a odvozů!

Místo: Sliema, skupinový kurz angličtiny, Malta

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Young Group Family   2045 min.2 - 4 týdny15 nejvíce3 - 8
Young Group Club Residence   2045 min.2 - 4 týdny15 nejvíce3 - 8
Young Group Residence Centre   2045 min.2 - 4 týdny15 nejvíce3 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny234
Young Group Family28 56041 96055 410
Young Group Club Residence35 72052 76069 810
Young Group Residence Centre38 64056 97075 670
Cena v Kč zahrnuje výuku, učební materiály, uvedené ubytování, stravování, odvoz z letiště na Maltě do ubytování a zpět, uvedený program pro volný čas, českého průvodce po celou dobu pobytu i během letu (kromě cesty zpět při 3týdenním kurzu), tričko LAL, studentskou kartu, závěrečný certifikát a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. V rezidencích studenti platí vratný depozit 50 EUR.

2. Příplatek za speciální dietu v hostitelských rodinách je 1 340 Kč týdně.

3. Příplatek za WiFi v hostitelských rodinách je 520 Kč týdně.

Začátky kurzů

1. termín: odlet z Prahy 30.6., přílet do Prahy 14.7.2018. 2. termín:odlet z Prahy 14.7., přílet do Prahy 28.7.2018. 3. termín: odlet z Prahy 28.7., přílet do Prahy 11.8.2018. Můžete spojit dva turnusy nebo zvolit 3týdenní kurz. V případě 3týdenního kurzu cestu zpět dítě absolvuje bez doprovodu českého průvodce.

Věk studentů

pro mládež od 13 do 17 let

Nevyučuje se

Učí se každý všední den.

Výuka probíhá

8.45 - 10.15; 10.45 - 12.15 hod.,výuka může probíhat i odpoledne. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno. Úvodní test budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni.

Popis kurzů

Jazykové kurzy s názvem Young Group kurzy jsou určeny mladým studentům ve věku 13 - 17 let, kteří chtějí kurz angličtiny s bohatým programem pro volný čas na Maltě v doprovodu českého průvodce. Mezinárodní složení tříd! Vyučující jsou rodilí mluvčí! Studenti kurzu Family bydlí v hostitelské rodině. Studenti kurzu Club Residence a Residence Centre jsou ubytováni v rezidencích.

Kurz může být 2 - 4 týdenní. Český průvodce převezme děti v Praze na letišti a v Praze je zase předá rodičům. V případě 3týdenního kurzu dítě absolvuje cestu zpět bez doprovodu českého průvodce.

Popis školy

Kurzy angličtiny pro mládež na Maltě nabízí škola LAL Malta na Maltě od r. 1985, je zakládající člen maltské asociace FELTOM, která sdružuje nejlepší školy nabízející kurzy angličtiny na Maltě. LAL Malta nabízí bohatý program pro volný čas v mezinárodních skupinách. Škola sídlí v klidné ulici nedaleko promenády ve Sliemě. Výhodou je, že si studenti mohou zvolit druh ubytování - hostitelskou rodinu nebo rezidenci. Určitě uvítáte, že v LAL Malta nedominují čeští studenti.

Sliema leží na severovýchodním pobřeží Malty, jen 20 minut jízdy od letiště. Sliema má cca 20 000 obyvatel a je hlavním turistickým centrem na Maltě. Na promenádě najdete spoustu kaváren, restaurací a obchodů. Sliema má výborné autobusové spojení do dalších krásných měst, do Valletty a St. Julians.

Průměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Informace v angličtině o Sliemě najdete zde.

Mapa Sliema s vyznačením školy LAL.


Zvětšit mapu

Ceník ubytování

Ubytování je od neděle před začátkem kurzu do neděle po ukončení kurzu.
1. Rodina (kurz Family), třílůžkový nebo čtyřlůžkový pokoj, plná penze, obědy v balíčku.
2. Club Residence (kurz Club Residence), čtyřlůžkový pokoj, plná penze, obědy v balíčku, vlastní koupelna, klimatizace, bazén, WiFi zdarma. Rezidence může být až 30 min. jízdy od školy, doprava je zajištěna.
3. Residence Centre (kurz Residence Centre), třílůžkový až čtyřlůžkový pokoj, plná penze, obědy v balíčku, vlastní koupelna, klimatizace, WiFi zdarma, cca 10 minut od školy.

Program pro volný čas

Cena kurzu zahrnuje bohatý program pro volný čas. Děti jsou neustále pod dohledem zaměstnanců školy, kteří organizují program pro volný čas, a delegáta INTACTU. Na školní akce a do školy děti jezdí školním autobusem, který zastavuje na zastávkách blízko jejich ubytování. Program pro volný čas obsahuje 3 odpolední akce týdně (Valletta, Mdina „The Silent City“, Limestone Heritage, Harbour Cruise, Three Cities - Cospicua, Senglea a Vittoriosa, výlet na písečné pláže). Ve středu a v pátek odpoledne máte volno nebo si můžete přikoupit aktivitu z nabídky školy. Každý den škola pořádá večerní akce (večírky a diskotéky v různém stylu, návštěvy měst Mdina nebo Valletta „Treasure Hunt“, jízda na motokárách). V sobotu budete mít volno nebo si můžete koupit výlet z nabídky školy a v neděli je celodenní výlet nebo aktivita.

Na všechny akce Vás bude vozit školní autobus. Během kurzu angličtiny v LAL Malta poznáte spoustu kamarádů, zlepšíte se v angličtině a užijete si koupání a slunce. Malta je krásná, neváhejte!

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenku Praha - Malta - Praha za nejnižší dostupnou cenu.

Odvoz z letiště na Maltě do ubytování a zpět na letiště poskytuje škola zdarma.

Po příletu na letiště, projití celní zónou a vyzvednutí zavazadel by se měl student dostavit do příletové letištní haly. Tam na něj bude čekat zástupce školy, který bude držet ceduli s logem školy LAL nebo IELS. Zástupce školy studenty přivítá a předá základní informace a dokumenty. Po shledání se se všemi studenty budou studenti odvedeni k připravenému autobusu. Zástupce školy se ujistí, že do autobusu nastoupili všichni studenti. Studenti jsou následně dopraveni do ubytování, kde je přivítá buď hostitelská rodina nebo v rezidenci vedoucí skupiny. Zaměstnanci školy budou studentům asistovat i při cestě z kurzu a pomohou jim s odbavením.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2017)

 • Němčina: 22%
 • Italština: 16%
 • Portugalština: 12%
 • Turečtina: 8%
 • Japonština: 8%
 • Čeština: 2%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.