Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

LAL Mount Kelly College Tavistock

Výhody: Kurz angličtiny, Anglie, Tavistock, rezidenční letní kurzy pro mládež, škola a la Harry Potter, sportovní aktivity, Král Artuš, středeční odlety z Prahy, 2 týdny včetně odvozů od 28 920 Kč!

Místo: Tavistock, kurzy angličtiny

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
Classic Summer School   2045 min.2 - 4 týdny15 nejvíce3 - 8
Action Summer School   2045 min.2 - 4 týdny15 nejvíce3 - 8
King Arthur Sightseeing Summer School   2045 min.2 - 4 týdny15 nejvíce3 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny234
Classic Summer School28 92042 77055 880
Action Summer School33 67049 81065 490
King Arthur Sightseeing Summer School31 48046 57059 820
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, učební materiály, uvedené ubytování, stravování, dopravu z letiště Heathrow do ubytování a zpět pouze ve středu v uvedené časy, závěrečný certifikát, uvedený program a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. Škola účtuje poplatek za vyzvednutí a předání dětí cestujících s asistencí letušky 1 100 Kč za jednu cestu.

2. Odvoz z letiště Londýn Heathrow a zpět v uvedené dny a časy je ZDARMA.

Začátky kurzů

Vždy ve středu. 2týdenní kurzy: 10.7., 17.7., 24.7. a 31.7.2019. 3týdenní kurzy: 10.7., 17.7. a 24.7.2019. 4týdenní kurzy: 10.7. a 17.7.2019. Kurzy končí 15.8.2018.

Věk studentů

Kurzy angličtiny pro děti a mládež od 12 do 16 let

Nevyučuje se

Učí se každý všední den.

Výuka probíhá

9.10 - 10.40; 11.00 - 12.30 nebo 14.10 - 15.30; 16.00 - 18.00 hod. Úvodní test budete psát první den kurzu. Podle výsledku z testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni. Test je písemný a ústní.

Popis kurzů

Kurz angličtiny v LAL v Tavistocku je určen pro studenty ve věku 12 - 16 let (Mount Kelly College), kteří chtějí studovat na rezidenčních školách a užít si bohatého programu pro volný čas.
Kurz angličtiny Classic Summer School má 20 lekcí obecné angličtiny týdně, ve třídě nejvíc 15 studentů. Kurz obsahuje bohatý volnočasový program a 2 výlety týdně.
Kurz angličtiny Action Summer School má 20 lekcí obecné angličtiny týdně, ve třídě nejvíc 15 studentů. Kurz obsahuje bohatý volnočasový program s outdoorovými aktivitami a dva výlety týdně.
Kurz angličtiny King Arthur Sightseeing Summer School má 20 lekcí obecné angličtiny týdně, ve třídě nejvíc 15 studentů. Kurz obsahuje bohatý volnočasový program a 3 výlety týdně, jeden je zaměřený na místa spojená s králem Artušem.

Popis školy

Kurzy angličtiny pro děti v Tavistocku nabízí škola LAL, která je uznaná Britskou radou a je členem English UK. Škola LAL má dlouholeté zkušenosti s kurzy angličtiny pro mládež a kvalitní učitele.
Kurzy v LAL Mount Kelly College probíhají na soukromé devonské škole. Mount Kelly je klasická anglická internátní škola z roku 1877 a la Harry Potter. Škola je skvěle vybavená, má vyhřívaný bazén, sportovní halu a WiFi zdarma. Výuka, ubytování a aktivity probíhají v areálu školy.
Tavistock je městečko s 12 tisíci obyvateli , leží na okraji slavného národního parku Dartmoor v hrabství Devon. Nejznámějším rodákem je Sir Francis Drake, slavný korzár ze 16. století. Dartmoor patří mezi nejkrásnější národní parky v Anglii. Má rozlohu 954 km2 a žijí v něm divocí koně.

Průměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Základní nformace o cestování, Velká Británie, zdroj Ministerstvo zahraničních věcí České republiky zde.
Kontakt na český zastupitelský úřad ve Velké Británii zde.
Mapa Velké Británie zde.

Mapa Tavistock s vyznačením Kelly College.

Ceník ubytování

Kolej Mount Kelly College, vícelůžkové pokoje (2 - 6lůžkové), sdílená koupelna, plná penze, ložní prádlo poskytuje škola, vlastní ručníky s sebou. Vezměte si s sebou visací zámek se dvěma klíči. Studenti platí po příjezdu 60 GBP zálohu na případné škody. V den odjezdu budou studentům peníze vráceny, pokud nezpůsobí žádnou škodu. Noc navíc nelze.

Program pro volný čas

Kurz Classic Summer zahrnuje každodenní odpolední a večerní aktivity, dva výlety týdně - jeden celodenní a jeden půldenní, např. slavný přístav Plymouth, katedrální město Exeter, proláklinu s jeskyněmi Cheddar Gorge nebo krásné letovisko Bude v severním Cornwallu.
Kurz Action Summer zahrnuje každodenní odpolední a večerní aktivity, dva výlety týdně - jeden celodenní a jeden půldenní a navíc outdoorové aktivity jako např. surfing, kajaking, rafting, umělá stěna, lanové centrum.
Kurz King Arthur Sightseeing zahrnuje každodenní odpolední a večerní aktivity, tři výlety týdně - dva celodenní a jeden půldenní, jeden celodenní výlet je zaměřen na tématiku spojenou s králem Artušem. Studentí navštíví Glastonbury Tor a zříceninu Artušova hradu Tintagel.

Doprava

Letenku Praha - Londýn Heathrow - Praha Vám rádi zajistíme za nejnižší dostupnou cenu. Přímým letem z Prahy mohou letět děti starší 14 let. Mladší děti musí letět s přestupem s asistencí letušky nebo přímým letem z Vídně.
Odvoz školním autobusem z letiště Londýn Heathrow do ubytování a odvoz zpět na letiště je zdarma pro přílety od 10.00 do 16.00 hod. a odlety od 12.00 do 20.00 hod., vždy ve středu.

Složení studentů (podle jazyků v roce 2017)

 • Italština: 40%
 • Němčina: 12%
 • Čínština: 11%
 • Ruština: 8%
 • Arabština: 6%
 • Čeština: 4%


Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.