Vyberte si jazykový kurz v zahraničí

Sprachcaffe Languages Plus Bournemouth, kurzy angličtiny v Anglii pro mládež

Výhody: Bournemouth, letní kurzy pro mládež, 20 nebo 30 lekcí týdně, ubytování v rezidenci, 2 týdny od 29 610 Kč včetně ubytování, plné penze a odvozů!

Místo: Bournemouth, kurzy angličtiny, Anglie

Přehled kurzů

Kurzy Počet lekcí týdně Délka
1 lekce
Délka kurzu v týdnech Počet studentů ve třídě Jazyk. úroveň
(viz zde)
U20 Standard Residence   2045 min.2 týdny a déle15 nejvíce3 - 8
U20 Intensive Residence   3045 min.2 týdny a déle15 nejvíce3 - 8

Ceník kurzů

Kurz/týdny234další týden
U20 Standard Residence29 61043 98058 63014 640
U20 Intensive Residence33 64049 98066 64016 640
Cena v Kč zahrnuje výuku, registraci, učební materiály, uvedené ubytování a stravování, odvoz z letiště do ubytování a zpět v uvedené dny a časy, závěrečný certifikát, uvedený program a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

1. Jízdenka na MHD v Bournemouth stojí cca 23 GBP týdně.

2. Vyzvednutí a předání dětí s asistencí letušky v uvedených dnech a časech 4 450 Kč/jedna cesta.

3. Příplatek za speciální dietu je 1 110 Kč týdně.

Začátky kurzů

Každé pondělí od 9.7. do 13.8. Kurzy končí 24.8.2018.

Věk studentů

pro mládež od 15 do 17 let

Nevyučuje se

Učí se každý všední den.

Výuka probíhá

U20 Standard Residence: 9.00 - 10.30; 11.00 - 12.30 hod. U20 Intensive Residence: 9.00 - 10.30; 11.00 - 12.30 hod.; 13.00 - 14.30 hod. Výuka probíhá od pondělí do pátku, ve zbývající dny je volno. Před odjezdem na kurz vyplníte test. Na základě výsledku z tohoto testu budete zařazeni do třídy, která odpovídá Vaší jazykové úrovni. Vyžaduje-li škola první den kurzu úvodní test, je většinou písemný.

Popis kurzů

motivovaným studentům od 15 do 17 let, kteří chtějí studovat angličtinu na jižním pobřeží Anglie, v krásném letovisku Bournemouth.

Kurz angličtiny U20 Standard má 20 lekcí výuky obecné angličtiny týdně ve skupině nejvíce 15 studentů.

Kurz angličtiny U20 Intensive má 30 lekcí výuky obecné angličtiny týdně ve skupině nejvíce 15 studentů.

SLOŽENÍ STUDENTů (podle jazyků, r. 2017): rok 2018 bude první, kdy bude tato škola nabízena mezinárodním studentům. Dosud tam byli pouze něměčtí studenti.

Popis školy

Sprachcaffe je jazyková škola, která pořádá kurzy pro děti a mládež po celém světě, celkem v 10 zemích. Školy Sprachcaffe jsou akreditované a s pořádáním kurzů pro děti a mládež mají bohaté zkušenosti.

Sprachcaffe Bournemouth vyučuje kurzy pro mládež v prostorách Bournemouth & Poole College, skvěle vybavené vyšší odborné škole. College má menzu, kde se studenti stravují, snídaně, obědy a večeře jsou formou bufetu. Bournemouth & Poole College sídlí jen1 km od pláže a zábavního mola a cca 5 minut chůze od rezidence. Škola má 8 tříd. Studenti bydlí v rezidenci Hurn House, naproti škole.

Bournemouth je krásné velké letovisko necelé dvě hodiny od Londýna. Město má 12 kilometrů písečných pláží a patří mezi nejslunnější místa v Británii. Bournemouth je v Anglii velmi oblíbené letovisko, má krásnou parkovou úpravu, každý pátek můžete na pláži pozorovat ohňostroj. Bournemouth je také univerzitní město a má i fotbalový klub, který hraje Premier League. Bournemouth je v České republice poměrně málo známý. Určitě se Vám tam bude líbit!

Průměrné teploty, srážky a další klimatické podmínky najdete zde.
Základní nformace o cestování, Velká Británie, zdroj Ministerstvo zahraničních věcí České republiky zde.
Kontakt na Český zastupitelský úřad ve Velké Británii zde.
Informace o Brightonu najdete zde.
Informace o Londýně najdete zde.

Mapa Bournemouth s vyznačením školy Sprachcaffe Languages Plus.

Ceník ubytování

Ubytování je od neděle před začátkem kurzu do soboty po jeho ukončení.noc navíc
Rezidence Hurn House, naproti škole, apartmán se 7 jednolůžkovými pokoji, jednolůžkový pokoj, vlastní koupelna pro každý pokoj, WiFi, plná penze, snídaně, obědy a večeře formou bufetu ve školní menze.2 460

Program pro volný čas

Cena kurzů U20 zahrnuje jeden celodenní sobotní výlet a dva půldenní výlety během dvoutýdenního kurzu. Třítýdenní kurz zahrnuje dva sobotní celodenní výlety. Každé odpoledne ve všední den je nějaká aktivita, například turnaj v kuželkách, návštěva místního oceanária, místních pláží, sportovní odpoledne aj.

V pondělí je večírek na uvítanou nových studentů, v úterý kvízy a soutěže, ve středu promítání filmu, ve čtvrtek je volno a v pátek je barbecue na pláži nebo večírek na rozloučenou. Celodenní sobotní výlet míří obvykle do Londýna, v neděli máte volno. Bournemouth je u zahraničních studentů nejoblíbenější místo v Anglii! Vyzkoušejte Bournemouth!

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenku Praha - Londýn - Praha za nejnižší dostupnou cenu.

Odvoz organizovaný školou z letiště Heathrow do ubytování v Bournemouth a zpět je zahrnut v ceně kurzu, pokud přiletíte v neděli a odletíte v sobotu mezi 10.00 - 18.00 hod. Odvoz v jiné časy stojí 5 930 Kč.

Pokud Vaše dítě využije odvoz z letiště organizovaný školou, po příletu na letiště, projití celní kontrolou a vyzvednutí zavazadel by měli studenti projít východem a ocitnout se v příletové letištní hale. Na tomto místě bude čekat řidič, který bude držet ceduli s nápisem “Sprachcaffe” a zároveň by měl být oblečen to trička s logem školy. Následně budou studenti dopraveni do ubytování. Při cestě zpět řidič studenty vyzvedne ve sjednaný čas na sjednaném místě a odveze na letiště.

Jak si můžete objednat tento kurz?

 1. Kliknutím na tlačítko Přihláška
  Zde, prosíme, vyplňte všechna data a klikněte na tlačítko Odeslat.
 2. Vyplněním vytištěné přihlášky. Zde si můžete stáhnout přihlášku ve formátu PDF. Po vytištění a vyplnění všech údajů ji, prosím, zašlete emailem na info@intact.cz nebo poštou na adresu INTACT, Hornoměstská 357, 59401 Velké Meziříčí. Děkujeme.
 3. Smluvní podmínky si můžete stáhnout zde.

Obecný postup pro zpracování Vaší přihlášky

 1. Jakmile přijmeme Vaši přihlášku, obdržíte od našich zaměstnanců písemnou zprávu s potvrzením přijetí této přihlášky.
 2. Následovně začneme kurz objednávat u konkrétní školy (pokud si přejete zařídit dopravu, začneme nejdříve s rezervací dopravy).
 3. Přibližně do týdne od přijetí přihlášky od nás dostanete poštou fakturu a dva výtisky smlouvy.
  • smlouvy podepíšete a jeden výtisk nám zašlete poštou zpět
  • při podání přihlášky do 14ti dnů před nástupem na kurz uhraďte fakturu ihned
  • při podání přihlášky od 14ti dnů do 2 měsíců před nástupem na kurz uhradíte fakturu během jednoho týdne
  • při podání přihlášky od 2 měsíců a déle před nástupem na kurz uhradíte 30ti % zálohu na kurz do 14ti dnů, zbytek částky nejméně 8 týdnů před odjezdem na kurz
 4. Po zaplacení kurzu od nás dostanete vyrozumění o přijetí platby na náš účet.
 5. Po obdržení všech potřebných dokumentů ze školy Vám poštou zašleme všechny potřebné dokumenty.

Pozn.: jde o obecný postup po přijetí přihlášky. Každý postup je však individuální a může se lišit.